Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Нема разлога да се сада јављају људи који сматрају да је ова одлука грешка. Сада сви требамо да дамо ненормално велику подршку нашем тиму, ова титула ће бити једна од најслађих икада.

БИЋЕ ЗГАЖЕНИ!

Kakvu podrsku molim te, nama je zabranjeno prisustvo publike na dve utakmice. Bojim se da cemo mi biti zgazeni a samim nasim igranjem u ovom sugavom cirkusu dali smo im legitimitet. Najgora moguca odluka, ali posle onog vracanja posle izlaska i igranja 3 na 5 nisam nista bolje ni ocekivao..
I treba da nas jebu..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nek jede govna onaj ko je odlučio da se igra. Ispadamo gori ološ od cigana, te izlazimo te nećemo da igramo i onda se ipak odluči da se igra.

Uvek sam za to da se izađe na teren, uvek verujem u pobedu, i u ovom slučaju sam bio za izlazak na teren. Ali ne da prvo zvoniš na sva zvona da nećeš da igraš, pa se predomisliš.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne budemo li večeras izašli na parket isključivo u smislu pravljenja maksimalne moguće sprdnje (naprimer igranje 2 na 5, autokoševi, glavac, špalir kad ovi daju koševe, šutiranje i pimplovanje lopte, "lopovske" igraču da zakuca u naš koš itd.) - ja ostajem bez teksta, zanemeću na jako dug period kad je u pitanju KK Partizan. :(

U tom slučaju ne vidim razloga zašto nas ne jebati još žešće nego do sad!
Udri kvazi državo cigansko-smrdljiva i ubuduće, samo udri po nama takvima! :puke :puke :puke
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Pun mi kurac vise ovog pesimizma, sta ste se bre usrali kao da igramo sa San Antoniom? Boli me bre uvo za sudije, cigane, covica i ostalu bagru, mi ovo veceras dobijamo!
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ne znam sta nam treba ovo.
A ako je ovo odluka naseg uvazenog predsednika, nabijem ga, on me odavno razocarao, jebao ga Pickousti u usta!
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
слажем се са колегом Вуком.. Безбрадица, како је потрчао да брани Милутина код оног срања у првом мечу мислим да једва чека да их мало шакета, значи сваки покушај улаза секирица.. онолики Шалић, удри у месо.. Андрић такође..

биће ђаволски тешко Богдану, Берти, Тепи и Жоу да играју одбрану, свираће им све.. не би ме чудило да нам и центре осакате, а знајући како се Гагара тешко пали неће им то бити проблем..

мислим да ће вечерас експлодирати Берта, уз стандардно добре ББ и Жоа мислим да можемо до чуда..:šal
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Нема разлога да се сада јављају људи који сматрају да је ова одлука грешка. Сада сви требамо да дамо ненормално велику подршку нашем тиму, ова титула ће бити једна од најслађих икада.

БИЋЕ ЗГАЖЕНИ!

http://www.youtube.com/watch?v=w5OoCDXjEP8

Видећемо да ли ћеш и даље мислити да ће бити згажени кад Богдан "заради" 4 личне до полувремена.
Брутално смо покрадени као домаћини пред 3000 својих навијача, а ти очекујеш сада да их згазимо?!
Ок, да смо комплетни и да суде стране судије, можемо их добити и да се игра у рупи пред 50000 њихових људи, али ниједно ни друго сада није случај.

Чекам да видим да ли ћемо се званично огласити, па да напушим курцем онога ко је дао легитимитет говнима да нас покраду до краја и ко је послао наш тим на ново иживљавање секташа и судија.
Не треба нама нико около да нас буши, такви су нам на челу клуба.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Ako se ne desi ovaj scenario sto je brat JNA opisao, onda vise nemamo nikakvo pravo da pominjemo bilo kakve kradje i nepravilnosti kojih ce tek biti u buducnosti!

Popustanje i sklanjanje pred pacovskim ucenama i podlostima nikome na svetu nije donelo dobro, pa nece ni nama.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pun mi kurac vise ovog pesimizma, sta ste se bre usrali kao da igramo sa San Antoniom? Boli me bre uvo za sudije, cigane, covica i ostalu bagru, mi ovo veceras dobijamo!

Ne radi se ovde o pesimizmu, a jos manje o tome da smo se usrali. Jednostavno nastavljaju da nas jebu, da moramo da igramo po njihovim prljavim pravilima a mi jos dajemo legitimitet tome. Znaci, onaj bilmez iz kls-a moze da radi sta hoce u ime corave pudlice i da nas kaznjava po njihovom diktatu - onda neka nas jebu.
 
Последња измена:

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ja ne verujem sta citam ovde...Mislite da ce tek tako moci da kradu posle svega sto se desilo u prvom mecu? A i da kradu, ne treba ko picke da bezimo vec da igramo do kraja pa sta bude bude...

Dokle bre vise ko neke uvredjene gospodje, sto Vujosevic kada je povukao ekipu prvi put nije i ostao pri tome nego se vraca na minut pre kraja. Sad necemo igramo, pa hocemo igramo. Daj bre vise, sami sebi kopamo rupu...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
E, neka nas ugase!

Baš da vidim šta će da kažu kad krene sledeća sezona, a budžet 200.000€, pa onda igrajte za klikere ko i do sad, a čović neka piša po nama.

Nadam se da sam ja debilčina i da grešim, da naši mogu da pobede večeras, ali ja u to ne mogu da verujem iz milion razloga.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Mislim da je ovo velika greska ali igrace moramo podrzati veceras.
Jel moze nekako da se udje veceras ako neko nesto zna moze i na PP.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Ako smo se vratili iz svlacionice posle onog odlaska sa terena, treba odigrati seriju do kraja.
 

cdrms

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
5
Zar ne beše "podrška šta god da odluče"?
Odlučili su i treba ih podržati!!!
Kad se ovo sve završi biće vremena da saznamo i zašto i kako...

Dotle... :napred Partizan :partizan_fan: :pfc: :D: :BB
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.644
Локација
ante portas
Ovakvim aktom/cinom legitimizujemo mafijasko-mesetarsko-covicevski lopovluk u ovoj ligi i stavljamo svoju saglasnost na sve sto se do sada radi i sto ce se ubuduce raditi i na sve sto se prethodno radilo.
Pristajemo da budemo statista u ovoj farsi i prevari od lige i gledamo mirno kako nas kradu,i svim sredstvima otimaju.

Naseg sposobnog predsednika nema nigde,ni rec da kaze.
Jebo te Vucic da te jebo.Neverovatno koliko ga se svi plase. Bem ti uplaseno gradjanstvo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Ja ne verujem sta citam ovde...Mislite da ce tek tako moci da kradu posle svega sto se desilo u prvom mecu? A i da kradu, ne treba ko picke da bezimo vec da igramo do kraja pa sta bude bude...

Вечерас ће ФМП-овци да краду још више, пред разузданим навијачима неког тамо трећег клуба, који само такав начин "такмичења" и разумеју. Математиком употребљеном у Арени за УЛЕБ Куп, очекујем барем 14.000 Пантера вечерас у Пиониру.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Ne treba praviti nikakav cirkus na terenu... Nismo mi cigani ili hocete da nam se smeje ceo svet kako nogom bivsi sampion evrope ubacuje lopte u kos. Jeste ovo sprdnja od lige ali postoje samo dva nacina borbe.
Ili istupiti i izneti sve dokaze lopovluka i podneti tuzbu ili igrati do kraja pa sta nam Bog da.

Ja sam licno za istupanje ali ako vec igramo nikakvo glupiranje ne dolazi u obzir. Tek tada ce da imaju argumente da nas stvarno ugase. Tipa, traze pare, hoce u El a sutiraju na svoj kos.

TO NIKAKO NE SMEMO DA URADIMO!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top