Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Uh... prva utakmica Partizana koju nisam mogao da gledam do kraja, kad je Dalo osvojio onu loptu u napadu pa je onako glupo prodao i onaj majmun ubaci trojku izletio sam iz kuce i radio ne znam sta samo da se smirim i da prodje vrijeme, a u stomaku kljuca..
Ako ovo osvojimo i useremo se direktno Vucicu u usta ja cu biti najsrecniji covjek na svijetu!
Bogdan sta reci.. :respect uostalom kao i svi momci u ovakvim okolnostima, naklon do poda :respect
Cigani jebace vas ustasa i u ostale dvije utakmice, usrace se u stub Srbstva!
Puni limenu kurvu! :pickaciganska
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
560
Reaction score
2.124
Nasi iskulirali provokacije, to je jedino sto romi i znaju da rade.Kako je smrad lazic udario Bogdana u kicmu krajem prve cetvrtine mamu mu jebem u picku.Ej bre bolji smo od njih, samo me plasi sta li ce biti u trecoj tekmi, mora drzava da opravda silno ulozen novac u njih...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Svaka cast deco nasa.
Alal vam vera.

Izdigli ste se iznad svega i pokazali ko je ko na parketu. Tako se postaje sampion :respect
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
LAZICU za ono mucko udaranje sa ledja u bubrege bogdana zelim ti da umires polako u istoj bolnickoj sobi sa covicem i pickoustim!
i dalje sam pri stavu da nismo trebali da igramo jer sam ubedjen da ce se cirkus sudjenje ponoviti vec u narednom mecu.
ovo je poslednji put da su nam sudili normalno zapamtite
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Simonovic se seta sludjen po terenu i samo ponavlja : sto je 'vaka guzva, sto je 'vaka guzva...

:D

Bravo momci... ja da sam na terenu ubio bi nekoga, bravo za hladne glave i celicna muda :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nadam se da je Bog odlucio da kaznjava bagru (Radenovic,Marjanovic).

Druze, nismo mi oni, ne treba tako pisati. Vec sam pomenuo da je taj Bobi vrlo korektan lik, Radenovic manje-vise ali nismo mi kao oni pa da im zelimo povrede. To je nesto najgore za igrace a sto smo nazalost mi i osetili na primeru Milosava, Vestermana i Berte pre nego se vratio.

Zajebimo to, vec idemo dalje. Da ih pocistimo ovako i u sledecem mecu. Kad se krene od starta kako treba i kad se odrzava kontiunitet tokom igre ne moze da izostane pobeda.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
HAAAAAAAAAAA!!!
da karamo pantre ludake :pickaciganska
pozdrav za Spejsija :šal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
simonovicu igracino JESI NAS CUO?
Gagara brat gledao ovih dana Lebrona, pa veli hocu i ja. A i zna se da je najveci svaler kod nas, pa gdje ces bolju priliku da to pokazes nego protiv kurvice ciganske.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Честитке на победи, али свеједно нисам променио мишљење. Није требало настављати серију и то што је овај меч протекао у привидном миру, не мења ништа по питању онога што се догодило и што ће се, убеђен сам, издогађати у предстојећим утакмицама.
Али на страну моја убеђења и слутње, вечерас је време да се слави победа и пре свега ови сјајни момци, који чине част дресу који носе и светом имену које бране.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mene interesuje ko je onaj ćelavi majmun koji je našao da napušava Tepića, ili bijaše Andrića kad se bacio po loptu.

Inače, kapa dole momcima. Pokazali su karakter i mentalnu snagu. Bukvalno sami protiv svih. Srce mi je puno, kao da smo dobili seriju, iako sam svjestan da još mnogo ima da se igra.

Leo, Dragan, Sale, Milutinov, Musli, svi van pogona, igramo sa skrpljenim timom, i opet ih dobijemo.... kaži ko je dingospo?!

Kao što bombarder pomenu, ne treba da poletimo, jer je ipak to ono što najbolje radimo - da ih slavimo kad dobiju i da im jebemo mater kad izgube. Daj da spustimo loptu. Da li je ovo večeras bilo samo da se izbriše slika o bolesnom namještanju za FMP ili šta?! Prosto mi je bilo nevjerovatno šta su im sve svirali, a što ranije ne bi ni pomislili. Djeluje kao da se nešto žestoko krčka. Nadam se da griješim.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovako...Mene iznenađuje korektno suđenje...
Ako ovako bude na sledećoj imamo šansi.
Ipak, što se suđenja tiče nisam optimista. Videćemo. Mislim da nas čeka oružana pljačka na trećoj utakmici.
Ako Boban i Radenović ne igraju, to je već velika prednost u reketu...
Polako, videćemo...
Koristim priliku da se izvinim svim članovima foruma. Okrivio sam Bogdana, kada ga je Dulence onomad davio...
Taj dečko je divan i upućujem javno izvinjenje svima.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Uf nisam verovao u ovo.

Veceras sam od pola8 do 8:20 bio ispred D ulaza i cekao da udjem, usao je solidan broj prvo su pustali samo sa kartama da bi na kraju ostalo nas 50 tak bez karti iako je jedan od vodja rekao da se ne pravi guzva i da svi ulazimo nije se tako desilo na kraju je bilo objasnjenje da covic ne da neki pandur je tri puta telefonirao i na kraju nista da bi oko 8:20 dosao zandarm i bukvalno rekao: Momci JA SE IZVINJAVAM ali dobio sam naredjenje da vas pomerim odavde ajde lepo se razidjite ionako nvam nece dati da udjete.

Jebote pudlica i muriji naredjuje
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ocekujem sad da se sudjenje vrati u "normalu" vec od sledece tekme.

Upravo tako! Sto se toga tice siguran sam da je ovo normalno sudjenje koje nisam ocekivao bilo samo da se pokaze kao eto kako je sve u redu, jednu sudimo kako treba pa onda nastavljamo..
Zato sad treba napustiti ovo sranje od lige, napisati saopstenje pokazali smo na terenu da smo bolji duplo, nabili smo vas 20 razlike kao gosti, a sad evo vam titula jebao vas Pickousti u supak!

SMRT FASIZMU ZIVIO PARTIZAN!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Neću čestitati momcima na sjajnoj igri i pobedi. Podrazumeva se.
Neću im čestitati na ogromnom grobarskom srcu i mudima do poda. Podrazumeva se.

Čestitaću im na tome što su zadržali hladnu glavu i nisu naseli ni na jednu, najmanju provokaciju. :clap

Iako i dalje mislim da je greška nastavak ove serije, ako održe ovakvu mirnoću, mogu i 5 na 8 da igraju bez problema.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
Gagara poceo, Bogdan dovrsio... Definitivno Bogdan opet nastavlja da najbolje partije pruza kada u timu nema Pavlovica... Nemam pojma, slobodnije nekako... Valjda je svestan da je on glavna opcija u ekipi...

Sudjenje je bilo uglavnom dobro, sa kracim perioda gde su nas kraduckali nasitno (ziv sam se usrao posle Daloovog polaganja gde su loptu iz kosa izvadili FMPovci)... Samo se bojim na sledece dve ili tri kakvo ce biti...

Neki suvisliji komentar ce da saceka vala...

PS Lazicu jebem onu mater usranu za udaranje Bogdana u bubrege! Zivim za trenutak kad ce mu neko kicmu na parketu razbucati...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Meni ovo nije baš najjasnije.
Odavno nisam video ovakvo suđenje.
Obično i kad dobijamo po 20 razlike,i kad dobijamo i kad gubimo krade se za ciganski klub.
Ovo večeras je bilo sa nekim greškama ali više na njihovo štetu,plus nam je kriterijum potpuno odgovarao.
OVO NEPAMTIM,BUKVALNO.

Isti utisak. Nadam se da je mozda reagovao neko iz FIBA-e, a ne da su ovim htjeli da nas smire da bi nas pokrali u slijedecim.

Sto se tice meca, svaka cast svim igracima, ali Gagic je danas odigrao utakmicu zivota. Bogdan pravi vodja danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top