Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Realno doveli smo samo 4 igraca, sta je to za nas... Ocekujte neocekivano. Necemo valjda da igramo EL sa Zeljkom i da se mucimo, nego ima da kidamo. Lesor i Balsa sami ne mogu da iznesu sezonu. Plej jeste potreban ali ne i neophodan, dok je prvi centar neophodan.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Fali nam samo jedan na 1 i jedan na 5 pa da ekipa bude savršena... A vi se sprdajte do sutra.

Druga je stvar što drugi zagovaraju da budemo odlična a ne savršena ekipa. Ne vidim baš logiku, osim što sami ne očekuju da će iko doći pa hoće da "budu u pravu"... Sve će vas Žoc da pozdravi, samo kada dovede nekoga, onda njemu objašnjavajte da je megaloman i da se preserava.
Što, da možeš opet da ih pljuješ sve ako ništa ne osvoje, kao prošle sezone?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Fali nam samo jedan na 1 i jedan na 5 pa da ekipa bude savršena... A vi se sprdajte do sutra.

Druga je stvar što drugi zagovaraju da budemo odlična a ne savršena ekipa. Ne vidim baš logiku, osim što sami ne očekuju da će iko doći pa hoće da "budu u pravu"... Sve će vas Žoc da pozdravi, samo kada dovede nekoga, onda njemu objašnjavajte da je megaloman i da se preserava.

Svašta si napisao za ovo vreme ali ovo je najjače do sada.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jel ti stvarno misliš da zbog Baneta Ratkovice i Obrada Tomića nekad, ne bi smeli biti savršena ekipa danas? Ok, ako treba da budemo dobri meni je to dovoljno al nikako mi se ne uklapa da ovde nema želje za boljim od toga. Prosto, nije sportski!

Što, da možeš opet da ih pljuješ sve ako ništa ne osvoje, kao prošle sezone?

Naravno brate! Nego šta ću. To nije deo racionalnog već ostrašćenog, napaljenog, zaluđenog. Očevi nas vole al nam j. mater! :D
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Fali nam samo jedan na 1 i jedan na 5 pa da ekipa bude savršena... A vi se sprdajte do sutra.

Druga je stvar što drugi zagovaraju da budemo odlična a ne savršena ekipa. Ne vidim baš logiku, osim što sami ne očekuju da će iko doći pa hoće da "budu u pravu"... Sve će vas Žoc da pozdravi, samo kada dovede nekoga, onda njemu objašnjavajte da je megaloman i da se preserava.
Apsolutna istina. Nama je otislo cetri igraca, mi smo doveli cetiri. Na istim pozivijama, samo kvalitetnije igrace. Nama fali klasican kec i iskusan igrac u reketu. Ovo do sad je dobro i ne vidim sto ne bi bilo odlicno. Ne moraju Pangos i Milutinov, ali neki dovoljno kvalitetni igraci bi nam stvarno legli kao budali samar.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.862
Reaction score
10.848
Него Спалдинже, стиже ли тај плеј и кад?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Što, da možeš opet da ih pljuješ sve ako ništa ne osvoje, kao prošle sezone?

Odgovorih ti malo pre iz inata. Ali evo sad malo realnija priča. PAŽLJIVO pročitaj i videćeš da nikoga nisam VREĐAO izuzev upotrebe žargonizma poput "nemanje muda" ili "bezmudi" mada mislim da nisam koristio ništa ružnije od "nemanje muda". Sve drugo je bila KRITIKA a ne vređanje to bi trebalo da vam bude jasno. Velika je razlika.

Da sam ikoga vređao BANOVALI BI ME! Ali ne, vređao nisam. Rekao da su igrali bez muda u petoj tekmi, da sam razočaran traženjem alibija u bilo čemu. Rekao sam da su u praznoj dvorani morali da dobiju, da se FMP nudio a da su naši odigrali bezmudo. Bio naročito revoltiran zbog 3 uzastopno primljene trojke, gde smo došli u poziciju da nam ni iskustvo protiv Burse nije bilo od značaja.

Da kritikovao sam i to što smo celu sezonu odigrali bez klasičnog pleja. I stojim iza svega što sam rekao. I da se razumemo, nisam kritikovao NIKOGA dok se nije podvukla crta na kraju sezone. Protiv Burse nisam rekao ni "A" a bilo je šta da se kaže! Celu sam sezonu ili ćutao ili stajao u odbranu njihovu. E sad što ima vas koji jedva čekate da se "bacite kamenom" kada čovek izgubi kompas i što vam je to osnovni vid zanimacije nisam kriv.

Svašta si napisao za ovo vreme ali ovo je najjače do sada

I ti svašta pišeš pa te ja ne prozivam, a najjači si ka ironišeš i podjebavaš tu si umetnik!

Него Спалдинже, стиже ли тај плеј и кад?

Nemam pojma. Preferiram više centra a voleo bih oba :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.263
Reaction score
37.123
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.063
Reaction score
18.277
Znači Madar da greje klupu i igra garbage time jer smo tako u mogućnosti? Teško. Popunjeni smo na 1, osim ako ne bi dali ispisnicu dečku? Ili da je Naneli došo da bude treća opcija na 3??
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
374
Reaction score
2.167
Локација
Trstenik
Igraće se mnogo utakmica, Madar može više da igra ABA a Gos u Evroligi. Meni je Madar mnogo drag ali nema on još kvalitet za Evroligu. A i da ima, mnogo je bre da igra sve utakmice 2-3 puta nedeljno po više od 20 minuta. Izgoreće.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top