Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Objavio i Mozzartsport.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.941
Локација
vezenemam
Sudeći po najpouzdanijem izvoru (wikipedia) ovaj je već naš.
Dok zli jezici govore kako mutirani imaju 16-17 seniora u rosteru, mi sigurno imamo bar 20...ako se wiki pita:D
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Đorđe Matić je pouzdan što se tiče informacija, mislim da je to to. Ako neko ima analizu ovog momka, lepo bi bilo da napiše nešto.
Prošle godine sam odgledao sve utakmice Huventuda, pošto su nam bili glavni konkurenti za pol poziciju u evrokupu. Primetio sam ovog momka, jer je pored svih onih likova u Huventudu, vrhunski koristio svoje prilike. Ima odlične procente šuta, ali to je evrokup, evroliga je druga dimenzija. Brz za svoju visinu, po meni je mnogo više četvorka, nego petica. Da ne davimo previše, slabiji je igrač od Lesora, ali je za Balšu igračina. Možda prava stvar, tipa ne gušiti Lesora, ali imati nekog boljeg od Balše da ga menja. Niko ti ne može reći koliko može, jer nije igrao evroligu
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Đorđe Matić je pouzdan što se tiče informacija, mislim da je to to. Ako neko ima analizu ovog momka, lepo bi bilo da napiše nešto.
Pa sad, nije bas analiza, ali na osnovu ono malo utakmica sto sam odgledao, deluje kao zahvalan igrac, u smislu pokretan je za svoju visinu, pokriva 4 i 5, pristojan u odbrani, pristojno meku ruku ima, i sto je najvaznije ne pravi mnogo gluposti. Nista to nije dramaticno fenomenalno sad, ali je vrlo zahvalan igrac za popunjavanje rupa, tako da mislim da je vrlo dobar izbor za situaciju u kojoj se mi nalazimo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nema šta da zamerim osim možda poslednje četvrtine... od rezultata 60:54 do 87:58 na kraju - to je 27:4 serija.

Zaboravićemo svi na ovaj poraz ako dobijemo Makabi a verujem da možemo to da dobijemo.

Nema predaje.

EDIT: Premestite u pravu temu, potpuno sam se sjebao.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Verujem da naše ovo neće poremetiti. Dobre su to glave. Teško bi ove tukli i kompletni. Kolko fali dante, uzas jedan... Preziveti narednih nekiliko nedelja! Samo podrska!

Opet sam mašio temu... Izvinjenje!
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
180
Reaction score
1.730
Локација
Beograd
''... Dok neko ne potpiše ugovor, ne znam ništa. Tračevi su tračevi, a da li je ovo trač videćemo.''

čini mi se da je Željko prvi put ovako prokomentarisao neko od 'pojačanja' što mi deluje kao da zaista postoji kontakt sa njim, mada se može i izvući iz konteksta.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Stvarno pokušavam da shvatim šta generalni sponzor ima da objavljuje ovako nešto na dan utakmice. Pa jebem vam, bre, majku. Još da prebroje večeras poene domaćih igrača i mogu na pivo i pljeskavicu, sutra neradni dan.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
187
Reaction score
521
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top