Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
Odlasci... mislim da su Mur, Kuruks, Dangubić i Miletić sigurni... Lesor verovatno, mada bih voleo da ostane...Rade, Trifa i Glas verovatno ostaju, ali sve je moguće... ostali sigurni za ostanak.
O dolascima pojma nemam, ali verujem da će doselekcija biti prava.:)
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Odlasci... mislim da su Mur, Kuruks, Dangubić i Miletić sigurni... Lesor verovatno, mada bih voleo da ostane...Rade, Trifa i Glas verovatno ostaju, ali sve je moguće... ostali sigurni za ostanak.
O dolascima pojma nemam, ali verujem da će doselekcija biti prava.:)

Rade, Trifa idu. Ostaje Glas. Lesor i Balsa i jos jedan centar i da igramo na centra. Tako skupljamo odbranu i to je slatkoca za bek sutere.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Panter i Ledej su EL kalibar, ostali su realno tu negde na granici, tako da ocekujem ozbiljna imena na pozicijama 1,3 i 5.
Do sada se jedino pominjao Hasan Martin, koji je zanimljiv igrac i koji se nominalno uklapa u Zeljkovu filozofiju igre. Evroligaski centar svakako jeste, ali nemam pojma da li je on bas to sto nam treba na petici.
Dva igraca na koja sam se oduvek lozio na 1 i 5, Henri i Tarik Blek deluje kao da nisu opcije iz totalno drugacijih razloga.
U ovakvom nekom stanju stvari prizeljkujem nekog Alana Vilijamsa na centru jer bi bio instant resenje za neke nase boljke, a takodje mislim da se uklapa u kosarku koju ZOC forsira.
Onda Alfa Kaba je imao odlicnu sezonu u Turskoj, uz Petruseva je prvi koji mi je pao na pamet kad sam video sliku sa Miskom. Nije da sad nema da se probere, mogu da nabrajam do sutra, Dzekiri, Oktavijus Elis i tako taj tip igraca...

Jedino na krilu bas nemam ideju sta trazimo. Sem Deker mi je ostao drag zbog nekih komentara, zadnji put kad sam ga gledao igrao je promenljivo za Bahcesehir. Ali bas deluje tesko predvideti sta trazimo, jer dok je kod centara izbor suzen, a posebno je suzen ako se eliminise ono sto nije realno plus ono sto se ne bi uklopilo u nas sistem, krila ima koliko hoces.
Kod plejeva je izbor jos veci i tesko da cemo ista saznati dok Tegi ne ode na aerodrom da nahvata izabranog.
Tu se vec zna ko sta tacno donosi, ispod radara voleo bih da vidim nekog kao sto je Aleks Perez, igrao je protiv nas i volim taj tip igraca, a mislim da je upravo to sto nam treba. Kontam da konkretno on nije EL kalibar, navodim ga samo kao primer. I kad sam vec kod tuske lige, prilicno sam zacudjen sto se QJ Piterson ne dovodi u vezu ni sa kim, a momak je pravio cuda ove sezone. Malo je divlji, ali je nestvarno kakav je igrac i tehnicki i fizicki i apsolutno mislim da je za sam evropski vrh.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ali bas deluje tesko predvideti sta trazimo, jer dok je kod centara izbor suzen, a posebno je suzen ako se eliminise ono sto nije realno plus ono sto se ne bi uklopilo u nas sistem

Ko je pre godinu dana mogao da kaže da su Panter i Ledaj realni?

Ko je mogao da pomisli da mi možemo da uzememo realu Tristana dok je još pod ugovorom?

Kako odrediti šta je realno :D

Realno mislim da je Perez previše slab za nas.

Mada realnost je briga na koju se mi ne obaziremo...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Cenim da ni julu necemo dobiti prvo pojacanje, osim ako se bas sklope kockice tipa mi ga trazimo a on bez ugovora, kao na primer Veseli.
Takodje , ako jos neko od bivsih Zeljkovih pulena bude slobodan, ocekujem da imamo prednost.
Ali zverinjak cemo upotpuniti kad krenu katovi u NBA, zato se naoruzajte strpljenjem.
Meni su misterija Balsa i Smajli.
Balsa je imao uzlaznu putanju cele sezone, ali protiv cigana sa pola centra nije ni imao ulogu, osim u onoj kad smo ih zamalo bambergovali.
Smajli vukao prvih par meseci, posle povreda, pa presao na 4 dolaskom lesora, pogubio se totalno, tek na kraju pokazao znake zivota.
O Tristanu tek ne znam sta da mislilm, talenat nevidjen, Zeljko voli da modeluje mlade igrace, a voli Boga mi i da pobedjuje i osvaja El, a to ne ide uvek zajedno.
Ako stvarno navucemo zdrav budzet od privatnika, ne bi me zacudilo da nekoliko nama dragih prospekata dobije voljno, a nas da pojacaju ozbiljne njuske spremne da se odmah pobiju sa svima za sve trofeje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Teško da će naši mladi igrači da dobiju voljno tek tako.
Nama svakako za evroligu treba barem 15-16 igrača u rosteru.
Mi ih imamo 15. 3 računam da sigurno odlaze Miletić, Dangubić, Kuruc.
Pitanje je šta je sa Zagorecem i Murom?
Kao i sa Lessorom (mada mislim da on ima najveće šanse da ostane).

Takođe ne bi me iznenadilo ako neki od naših ode na neku pozajmicu. Tipa Glass, jer od onogo blistanja na početku kasnije nismo videli ni trag, a bogami ne dobija ni neku priliku.

Što se tiče NBA katova, čisto sumnjam da ćemo odatle dobiti pleja. Mislim da se ovog puta Željko tu neće zajebavati...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Sto se katova tice, vise sam mislio na centra i krilo. Uzbudljivi dani predstoje, svakako.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Što volem ovo kad svi nagađaju a niko nema pojma dok razmišljm u sebi kad su Pantera, Lidej i ludi Kure došli na sveže prošle godine koga li sad mantaju kad smo u EL.

Jedva čekam tnjiter bonbe sa zvaničnog naloga i lekovite ciganske suze.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Pokusacemo sigurno da kompletiramo tim sto ranije, kao i prethodnu sezonu, necemo se zajebavati.

Meni je Klajburn bio zelja na poziciji 3, jer volim da igramo sa 3-4 ball-handlera u petorci.

Plej tipa Walkup, 2 ozbiljne skakacke masine na 3 i poziciju 5 i jos jedan skorer kad Panter bude u kontra ritmu.

Glas moze u CedOl, Smailagic u Borac, Tristan i Balsa ce dobiti minute, pogotovo u ABA i bice oni odlicni.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Deker,Hiki i Smailagić da ne ode u Borac.
Skromno.
Da se kupi za platu Zagorca i Dangubića
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Koliko je ovo meni zanimljivo, kao da pričate o astro-fizičarima, jer ja nijednog igrača koji nije u Partizanu ili bio u Partizanu ne znam.

Pa još kao se razumete ko se uklapa u Željkovu filizofiju, a ko ne :D

Ja vam samo kažem da će biti toliko napeto i zajebano, da će biti problem šta sa kusurom od 23 miliona, jer porez nećemo da platimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top