Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
zabrinuce se gospodin Tomic za rekord u duzini posta
Povika na vuka (gospodina Tomića :D ) a lisice meso jedu... :icon-rolleyes:

...ima ovde podosta onih (a da to ipak nisam uvek samo ja) za koje se čini da su im mnogo više uzori opširnosti Tolstoja i Dostojevskog nego britkost, kratkoća i lepota stila haiku poezije gospodina Enslaveda, na primer...

No, da se i ja dotaknem teme:
sumnjam da ce ovi mladji, bez obzira na talenat imati sanse da se iskazu. Voleo bih da gresim, svakako. Pa Smajlijev raspad se poklopio sa dolaskom Lesora. Sta sad ocekivati od Madara, kada je i u nekim EC utakmicama bio stegnut, koliko EL vremena od moze da potrosi, iskoristi. Koje su sad sanse da Trifunovic udje u igru?
Tristan je imao desetak minuta u jebenom Realu, pitanje hoce li imati kod nas.
Imaće minuta onoliko koliko zasluže - ako zasluže...nismo mi razvojni klub njima na usluzi, nego velikan evropske i svetske košarke, u kome mesto treba da imaju samo ili najbolji ili posebni ili oni koji to mogu da postanu...

Nisu Kićan i Žoc dolazili u BGD iz Čačka da bi gledali ušće Save u Dunav nego da vode Partizan ka najvišem, nije Praja igrao svaku utakmicu zato što je imao lepe brkove nego zato što je bio najbolji strelac u našoj istoriji; za nas (za Partizan!) su zatim igrali i oni koji su takvog ,,kalibra,, da su bili u stanju da neprestano osvajaju neke (reprezentativne) evropske, svetske, olimpijske medalje, pa onda oni koji su imali ,,štofa,, i za NBA ligu...
E, ko je i sada na nekom takvom (visokom!) nivou, zaslužuje i minute u Partizanu...a ko nije i ne ume ni pored Žoca da to postane - žao mi je...

...jer i svi ovi evropski i svetski a naši, Partizanovi, velikani iz prošlosti (da ne nabrajam imena, potrajalo bi!), i kad su bili ,,klinci,, igrali su u Partizanu zato jer zaslužuju da igraju u Partizanu! Ili ,,tamo daleko,, - ono kad bejasmo ,,izgnani,, čak do Fuenlabrade...

Da, drugo vreme, domaći talenti slušaju menadžere, žele NBA i ko zna šta, ali...meni je svako domaći čim obuče naš dres i ako igra tako da poštuje taj dres!
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Zamena teze braćo... Nije tema da li je budzet kk partizan uzrok propalom klinickom centru. Jer nije. Ali da li je bolje jedan godisnji budzet kk partizan potrositi na renoviranje plucne klinike u okviru KS bolje je... Stvar je samo prioriteta... Neprimereno je i nepristojno da drzava trosi na zabavu ( kosarka je zabava) sponzorisuci klubove koji bi trebali da su profesionalni, i moje pare, kad ne resava druge prioritete. Ja mogu da potpisem da kada bi se sve stvarno prioritetne pare dale za sva prioritetna pitanha, za profi sport ne bi ostalo nista... A to je klasicno srpski... 11ta liga u fudbalu, a predzadnja ekonomija... Nemam za hleb i vajkrem, ali cu da odem u kafanu i da pijem na crtu, jebes ga jednom se zivi... Do sutra ujutru kad mrzim ceo svet...
Neukusno je gledati, cigane prvenstveno, kako se bahate, al ovo ulazi u taj red velicina... Cigani su za ovo enciklopedijski etalon. Da li mi treba da cenimo njihove vrednosti?

Covek u dugovima ne ide da i dalje pije na crtu ako je posten... To se odnosi i na zaduzenu drzavu i zaduzeni klub... Kome je to normalno, pa nek uziva u tome, meni nije i nervira me... I licemerno je...
Prijatelju, ti i mnogi drugi zaboravljate cene karata i cinjenicu da su cene karata kolike jesu i da Partizan na svakoj utakmici EL ima da gleda 25.000 fanatika, a ne 500 cuvara vesnine casti. Preracunajte se malo, nisu ti ugovori fudbalski. Za milion evra godisnje u kosarci dovodis igrace Sitija, Bajerna, Barselone u fudbalskom smislu. Plus nagrade za pobede, tv prava. Pola igrackog budzeta se pokriva iz ovih stavki. Postoje zakonom regulisane nagrade za ucesnike EL. Zato nemoj da pravimo pricu tamo gde je nema.
 

Pulja

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
10
Reaction score
32
Локација
Jfdh
Izgleda da se tu nešto desilo oko Grka čim klub nije nista javno objavio ili se varam ,možda se čeka ponedeljak.Lično sta god da se desi vidno je da ce tim biti dosta jak veliki je ovo upgrade od prošle godine došli su igrači sa dosta iskustva a ostao je kostur tako da ja sam vec sada miran...
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Očigledno sam ugovor još nije potpisan, da se razmatraju neki detalji ugovora i da ovim uključivanjem Virtusa u priču njegov menadžer po praksi vrši pritisak na upravu Partizana da se ugovor što pre potpiše sa detaljima koji njima više idu u korist. Možda čak nisu detalji vezani za igrača već za samu menadžersku agenciju.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.173
Reaction score
9.887
Локација
underground
Hoces po pivu ? Volio bi i ja Milutinova , ali nemam 2 m godisnje , ko sto nema ni Zoc. Ok je Petrusev , to moze biti i strateska stvar , ako mu se izbiju bubice da je predodredjen za Nba .A ako nas dovede tamo gde nam je cilj , prvi cu mu pozelet srecu u nba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top