Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
90
Reaction score
890
Локација
Beograd
Gledajuci iskljucivo teren, izbrao bih Petruseva uvek pre Balse. Igra Petruseva je mnogo zahvalnija u modernoj kosarci od Balsine. Pokretljiviji, bolji suter, moze da pogodi trojku. Danas je igrac koji ne ume da pogodi trojku i rasiri igru, hendikep za svoj tim. Ne sumnjam da ce Balsa izrasti u odlicnog igraca, ali cvrsto verujem da je “plafon” Petruseva visi od Balsinog.

Mislim da su ljudi malo izgubili pojam kakav je zapravo potencijal Petrusev, nezavisno od njegovih umobolnih odluka van terena. Decko nije uspeo da se izbori za minute u najboljoj ekipi u evropi u poslednje dve godine..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja samo znam da je Pecarski pored Petruševa izgledao kao Veseli pored Đekića...
Posle toga gospodina Petruševa i njegove rezultate se dalo pratiti samo kroz Miškoskop.

Kuditi mi Balšu sa Petruševim ne bi se smelo dozvoliti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jel mislis da bi mnogo igraca moglo da iz uloge kakvu ima u Megi, predje u Efes i pokaze neki veci talenat tamo?

Šta ti misliš druže koliko neko može biti prepotentan da i pored svega misli da može da pređe u Efes i zaseni celu Evropu? A išla je i priča o nekakvom "sukobu" sa Atamanom, ne znam da li je istina /ako jeste, stvar je do prepotencije/. Iz Efesa je došao zato što ili oni nisu zadovoljni sa njim ili zato što on nije zadovoljan Efesom /pa kakvo to onda ima mišljenje o sebi sunce mu poljubim/.

Šta je mislio? Da će imati 25 minuta po tekmi? Samo su njega čekali da "zablista". Na kraju krajeva, sam je sa menadžerom doneo odluku da ide tamo jer je "verovao u sebe", a takvo se "verovanje" kad dolaziš iz Mege zove BUDALAŠTINA i umišljenost. Onda kad shvatiš da nema leba tamo, onda zbog visokog mišljenja o sebi pomisliš da je trener kriv što ne misli isto kao ti! I tako u krug...

E sad, na stranu to da li se sa njim pregovaralo, da li nas je odbio i ostalo. Ako jeste, sam se ubio i samo potvrđuje moje ubeđenje /koje je možda i pogrešno/. Ako se PONOVO premišlja između ovoga ili onoga, tek onda ga treba terati u kurac. Al ako Željko vidi drugačije, ko sam ja da se tome suprotstavljam? Dobrodošao!

Kada me pitaš za mišljenje: NE BIH GA DOVODIO!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Sanli je otišao u Barselonu.
Petrušev je došao na njegovo mesto .
Pored njega su tu bili Danston i Tibor Plajs.
On je trebao da ima ulogu "trećeg" centra u ekipi Efesa.
Zašto se nije snašao ne znam,a vrlo dobro znam da Ataman voli da koristi sve igrače koje ima u rotaciji i voli da da šansu igraču.
 

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Gledam neke utakmice Exuma,kako mi se svidja...takodje gledao sam malo Lesora u Makabi,pronadje asistencijom Nanelija....sve mi se sklapa nekako u nasem dresu.

A o Petrusevu i 'mozda' pojacanjima,ako dodju...trudim se da ne gledam Pengosa... :šal
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Iz Efesa je došao zato što ili oni nisu zadovoljni sa njim ili zato što on nije zadovoljan Efesom /pa kakvo to onda ima mišljenje o sebi sunce mu poljubim/.
Mislim da si sa ovim bas ubo poentu. Deluje kao da je bio previse poleteo i onda kada ga je iskusniji, kvalitetniji trener spustio na zemlju, njemu nije bilo jasno zasto.

Inace je imao dobru minutazu i produkciju u Turskom prvenstvu, kao sto @Vlad rece, projektovan je bio za treceg centra i to je igrao i ocigledno da je imao neki problem sa tim.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
.trudim se da ne gledam Pengosa...

Neopisivo sa kakvim se bolom u duši već oprostih od njega /jer bilo je nekakvih demantija za njega skoro/. Međutim, ne videh da je nekoga potpisao još uvek. @Vlad znaš li ima li ugovor sa nekim? Danas je na onom instagram profilu pbg na pitanje o pojačanjima, odgovoreno "možda će da bude i dva pojačanja.

Pošto su oni Papapetrua već "pripisali" Partizanu, skoro sigurno ne broje njega u ta dva /mislim, što bi brojali nekoga koga su već objavili pa da napišu dva pojačanja?/...

I onda opet rebus jbg... A najviše izluđuje što ne mže čovek ni poziciju da skapira. Logika mi govori da je Dante plej bez ikakve zadrške a opet on sam je dao izjavu "VIŠE ću igrati pleja" što opet može ukazivati da NEĆE biti SAMO plej već da će "više nego u Barsi" biti na toj pozicij.

Na kraju se setim da bi možda bilo malo previše da i on potpiše. Ako potpisujemo 5 znam koga bih voleo, a ako taj dolazi onda mi je još NEVEROVATNIJE da se može budžetski uz njega ispratiti i Pengos.

Znam samo da ću biti JAKOOOO PIJAN bez šansi da me ispiranjem otrezne bar tri dana ako dođe zajedno sa nekim na 5 /ali ajde da se ne ložimo toliko, ne zato što ću naložiti forum nego zato što ću naložiti sebe/ :D A sad već imam kratak fitilj i od nervoze bi se mogao popičiti sa mekim /a nikako nije trenutak da sad popijem bananu, jer to će uskoro da se sazna valjda a ne bi bilo lepo da me nema ako se desi/ :ziveli
 

Magma84

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
198
Reaction score
1.394
Локација
Beograd
Ajo malo da povučemo ručnu u vezi Petruseva. Mi objektivno ne znamo njegove okolnosti u smislu agent, porodica, da li je i kakvog kontakta bilo sa nama itd. Apsolutno nemamo dovoljno informacija da bi kenjali po čoveku. Pogotovo priča da se čovek “predomislja” izmedju nas i cigana je čista fikcija nas sa foruma…
Ako se ispostavi da je stvarno smrad ja ću biti prvi koji će da opljune, do tada da sačekamo.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Pa sa takvim stavovima navijača nije ni čudo što se domaći igrači u poslednje vreme dvoume da dodju kod nas. Šta pričati o Petruševu kad ovde nekima ni Avramović ne odgovara. Dalje, Mustafa??
Prošlo leto zviždi se Petruševu u areni, zato što je, možeš misliti, izabrao daleko unosniju ponudu i to aktuelnog evropskog prvaka, dok mi nismo čak ni igrali Evroligu. I tu se jeste zajebao, precenio svoje mogućnosti, ali nije nas zajebao, nego sam sebe (a malo ga je i menadžer zeznuo).

E sada nisam siguran koliko je on nama igrački potreban ove sezone. Ima talenat, ali je macka u dzaku. Efes je sigurno bolji pokazatelj nego roze mega giga projekat. Pa onaj Ristić je imao prednost u odnosu na njega u reprezentaciji. Kao neku prvu/drugu opciju ga nikako ne vidim, a već imamo Smajlija i Balšu koji treba da se dokazuju, tako da smatram da je on svoju priliku u Partizanu propustio prošlog leta.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa sa takvim stavovima navijača nije ni čudo što se domaći igrači u poslednje vreme dvoume da dodju kod nas.

Zabole njih za stavove... A sve da i vode računa o stavovima, odakle ideja da navijači imaju loš stav o domaćim igračima? Sad ih trenutno ima 7 i nemam loše mišljenje ni o jednom od njih dok bi mnoge druge voleo da vidim koliko odmah u Partizanu. Druga je stvar što 90% navijača Partizana prati košarku generalno /ne samo Partizan/ i što su možda među najpismenijim navijačima u Evropi pa su kriterijumi visoki.

Ovde se samo postavljalo pitanje da li bi neko doveo Petruševa? I o njemu je bilo reči. Da su me pitali za Bogdanovića, Jokića, Lučića, Jaramaza, uopšte ne bih imao problem sa tim što su domaći :D Nemam problem ni sa momcima koji su trenutno tu kod nas /da me ne shvatite megalomanski/.... Petruševa ne volim, ne mislim da je dobar za ovaj tim ali ako Žoc misli drugapčije, ja sam samo kerov q i svakako da grešim u svojim stavovima.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Статус
Затворена за писање одговора.
Top