Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Uh.. ja mastam o Nikolici, da dodje ovu sezonu na pozajmicu dok ne premostimo i da uz njega stasava i Balsa. A sledeca sezona je Balsina u to ne sumnjam, samo da ga zdravlje posluzi.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Realno to je to, cini se da smo solidno pokriveni s tim da ne znam da li je dovoljan broj igraca u rotaciji za sezonu od 100 utakmica
Nominalno, to jeste to... Kad kažeš 15 igrača, toliko treba da ih bude u evroligaškom timu... 15 ili 16... Ali nije to to, jer ti imaš popriličan broj neupotrebljivih... Miletić, Glas, Trifa... Ovom timu treba jedan ispod koša, nivo Lesora, samo da je defanzivac... Pod obavezno!!! Kada imamo Exuma, Pantera, Anđušića, Nanelija, Papaoetrua, Ledeja, Lesora, i tog još nekog, to su osam igrača i onda će i Avramović kao deveti, Smajli kao deseti, Madar kao jedanaesti i Koprivica kao dvanaesti da budu mnogo korisniji... Ona tri momka što sam spomenuo, nemam ništa protiv njih, ali to nije evroligaški nivo... I NIKAD neće ni biti. Oni su tu samo broj, možda eventualno odigraju po koji meč u aba ligi...
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.618
Локација
Beograd
Nominalno, to jeste to... Kad kažeš 15 igrača, toliko treba da ih bude u evroligaškom timu... 15 ili 16... Ali nije to to, jer ti imaš popriličan broj neupotrebljivih... Miletić, Glas, Trifa... Ovom timu treba jedan ispod koša, nivo Lesora, samo da je defanzivac... Pod obavezno!!! Kada imamo Exuma, Pantera, Anđušića, Nanelija, Papaoetrua, Ledeja, Lesora, i tog još nekog, to su osam igrača i onda će i Avramović kao deveti, Smajli kao deseti, Madar kao jedanaesti i Koprivica kao dvanaesti da budu mnogo korisniji... Ona tri momka što sam spomenuo, nemam ništa protiv njih, ali to nije evroligaški nivo... I NIKAD neće ni biti. Oni su tu samo broj, možda eventualno odigraju po koji meč u aba ligi...
Preskočio si Tristana koji je doveden da bi eksplodirao u Partizanu.
Ne slažem se za trojicu da nisu kalibar. Ajde da vidimo da li će biti baš tako. Željko je od Dragutinovića, Šilobada, mršavog Rebrače, Stevanovića, itd, napravio prvake Evrope. Prošlo je 30 godina, konkurencija ogromna, iskustvo enormno, to samo koristi.
I da je gotov prelazni rok, imamo nikad jače pojedince ako gledamo prosjek.
Sad je do njih i Željka da naprave i upale mašinu zvanu Parni Valjak.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
JBG Stojanče, ne treba nam niko realno al bi bilo lepo da se dovede još jedan na 5 nikako ne bi bio višak. Ali da je neko ko donosi kvalitet + što bi rekao Žoc :D Nešto u rangu "Lesor+" :D

Može i bez toga al bi bilo lepo da bude...

Nama većina na 2 su 2/1 i uz Dantea mogu pokrivati 1 a za EL su Lesor i Kopriva tanki da 5 pokrivaju sami celu sezonu. Imaš Smajlija na 4/5 al se ne zna da li je Smajli sa početka ili sa kraja prošle sezone...
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
21
Reaction score
147
Локација
Austrija
Neka mi neko objasni zasto bi Milutinov dosao? Dobija od CSKA ogroman novac a igrace mali broj utakmica u VTB a zbog neigranja u Evroligi. Dolaskom u Partizan morao bi da igra 80+ utakmica. Sta mislite sta mu je lakse da zaradi ( cak i kad bi Partizan platio toliku sumu ), da odigra manji broj utakmica u slabijoj ruskoj ligi ili da dva put, nekad i tri puta nedeljno igra ABA+Evroligu?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Ma super , kvota se smanjuje a ako neko dodje još a doći će realna borba za top8
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Neka mi neko objasni zasto bi Milutinov dosao? Dobija od CSKA ogroman novac a igrace mali broj utakmica u VTB a zbog neigranja u Evroligi. Dolaskom u Partizan morao bi da igra 80+ utakmica. Sta mislite sta mu je lakse da zaradi ( cak i kad bi Partizan platio toliku sumu ), da odigra manji broj utakmica u slabijoj ruskoj ligi ili da dva put, nekad i tri puta nedeljno igra ABA+Evroligu?
Zašto je Harden ostao u Filadelfiji i igra za 33 miliona, a mogao je za 47?
Zašto je Juventus kad je izbačen u drugu ligu izgubio skoro sve ozbiljne igrače, mogli su da pješke igaju u Serii b za iste pare?

Jednostavno ne može sve da se matematički izrazi.

Možda Milutinov želi da igra 80+ utakmica, možda mu je pun k Moskve, pa želi da dođe u Beograd, postoji milion možda...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Neka mi neko objasni zasto bi Milutinov dosao? Dobija od CSKA ogroman novac a igrace mali broj utakmica u VTB a zbog neigranja u Evroligi. Dolaskom u Partizan morao bi da igra 80+ utakmica. Sta mislite sta mu je lakse da zaradi ( cak i kad bi Partizan platio toliku sumu ), da odigra manji broj utakmica u slabijoj ruskoj ligi ili da dva put, nekad i tri puta nedeljno igra ABA+Evroligu?
Ti brate mora da si neki crnogorac.

Sto da igra i 40 u vtb ligi. Nek lepo sekne malo koleno s motorku pa neće da igra ni jednu.

Jel si čuo ti nekad za napredovanje i nazadovanje? On dečko može da igra jos nekih 5 godina na nekom vrhunskom nivou. Rusi neće skoro da zarvše ovo što su započeli, a i ako završe, te sankcije neće sutra biti skinute. Ako on provede jos 3 godine tamo igrajući kako ti kažeš lagane utakmice, gde bi imao nekih 7 jačih utakmica u godini, šta misliš koliko bi nazadovao?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Ako je to to ja sam zadovoljan .

Najbolji iz prosle sezone su ostali , dovedena su top pojacanja plus Zoc na klupi.

trazi se jos jedan visok igrac.. e sad zelja je da bude domaci, ali koliko izbora ima, ne bi me cudilo i da bude i stranac..

Ne ocekujem da bude neko bomasticno ime, vec neka mlada nada da se kali pored Lesora i Balsu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top