Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nakon čestitanog Petruševa, zaista se ne bih više zanosio insajderskim informacijama...

Istine radi, i Tuljinog integriteta, petrušev je bio na dobrom putu da se dogovori, ali se fantaziralo sa dužinom ugovora od strane agenta i agencije. Željko nije hteo na godinu dana bez opcije produžetka, oni su u njihovim glavama videli samo tu opciju ukoliko mali potpisuje sa našim klubovima, i na kraju su izdriblali mutante i dali ga tamo na jednogodišnji i faktički ih iskoristili u svrhu igrača. Mi to nismo dozvolili i ja pozdravljam tu odluku. Jasna razlika izmedju nas i njih! A mali neka se reciklira iduće leto po nekom Breoganu ili Mursiji...

Bilo je tu i drugih sitnih fantazija oko letnje lige, manje relevantno ali je doprinelo epilogu.

Za sve ove godine na forumu Tuljo meni nikada sporan bio nije, ja čekam tobbaco-a i Milutinova na dve godine! :D
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Super je sve ovo, baš uživam u euforiji, ali...

Ono što će nam istinski biti neophodno, a to je pozicija na kojoj i Željko priŽeljkuje suv kvalitet, nekog ko zna da bodri sve vreme, nekog ko zna da prepozna momenat, da pokrene ekipu, da razigra i poentira kad je najbitnije, a to je pozicija 6.

To smo mi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top