Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Centar meke ruke :)
Ko bre piše ove splačine od tekstova, “šta donosi, skroz je drugačiji od Lesora, verovatno šuta dobro za 3 ima dobre procente ali nismo sigurni jer ne šutira puno, ali donosi puno jer Lesor neće morati da se pazi ličnih grešaka”
 

Прилози

  • 6BE0B9BF-36E4-49E9-A343-7CF77A5CBF42.jpeg
    6BE0B9BF-36E4-49E9-A343-7CF77A5CBF42.jpeg
    152,9 KB · Прегледа: 81
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Taj sa 183 cm ne moze u EL nikog da sacuva. Nek ima asistencije, brzinu i sut, ali sigurno je defanzivna rupa. Ne odgovara to Zocu
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Znavi dovodimo jos nekog, ali nikog od ovih pominjanih. Cekamo par dana do zvanicne objave . Ili ne dovodimo nikoga, nego poskupeo burek.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
На око делује слабашно. Плашим се да ће бити проблем носити се са тешким центрима у ЕЛ. Фали му килажа дефинитивно. Жељко и помоћници су га добро изанализирали тако да очекујем да ће бити користан, много кориснији од Балше.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Cim je debeli talijan pustio Jaramaza na ova reprezantivna sranja javio mi se tracak nade da bi to mogo biti poslednji deo slagalice naseg tima za ovu godinu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Pa kad igra repstacija da nam spolja uskoci Moma Jakovljevic. Jeste malo mator, al ima mirnu ruku.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
На око делује слабашно. Плашим се да ће бити проблем носити се са тешким центрима у ЕЛ. Фали му килажа дефинитивно. Жељко и помоћници су га добро изанализирали тако да очекујем да ће бити користан, много кориснији од Балше.
Nemojte da se hvatamo za fiziku.
Da li ste svesni da Pokuševki sa 95 kila igra i krilnog centra u nba .
Ima jedna izjava Lazmea o atipičnosti tog tima gde je on bio centar, Novica koji je bio viši od njega 4 a Veseli 3 a viši od obojce.
Namenio mu je Žoc ulogu koja će nam dati novu dimenziju i ne treba sumnjati u to.
Na kraju krajeva i da igra 15-tak minuta, odmeni Lesora a poremeti protivnika širenjem. Idealan za five out a odatle ograman broj mogućnosti.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
On i ajde. Ali sta cemo sa ostalima
Ispadamo vrlo neozbiljni, barem mi tako izgleda. Odmah mi je to čudno izgledalo cim su Tanaskovica pustili. Videlo se da ce klub da bude fenjeras.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Problem je samo kakav ce biti u odbrani. Ali pošto kažu da je pametan valjda mu neće trebati previde da se uklopi u sistem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top