Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
meni je malo zabrinjavajuce sto nema neku naviku, niti je neretko u stanju da zagradi igraca na def. skoku.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Što se odbrane tiče mi imamo scenarija sa next odbranom. Volim da istražujem taktičke postavke u košarci i baš sam naleteo na primer njegovog bivšeg tima.

Ima različitih varijanti odnosno reakcija na napad i ako je verovati tvrdnjama da je igrača sa visokim iq, a znajući Željkovo insistiranje na sitnicama i stalno objašnjavanje biće to i dobra priča.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.379
Reaction score
3.862
Локација
127.0.0.1
Dosta toga ce imati da se promeni u njegovoj igri kad bude igrao za nas. Ali dobro, i Madar drugacije igra u Izraelu, drugacije kod nas.

Dobar igrac koji ce morati da prihati jako precizne Zeljkove zamisli, inace nece biti srece.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Fizički je jači nego što sam očekivao. Ne da na sebe, ne skuplja se u ramenima u kontaktu kao Birčević, otuda je siguran oko koša. U odbrani krut. Podseća na Božu Djumića. Disciplinovan. Deluje da može da pokrije neke minute, ali će morati da se bira koga će da čuva.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
846
Reaction score
638
Реално, код нас Јокић сутра дође, да потпише уговор на 2 године, уз наравно 50 милиона по сезони, јер нам се може, аи да цигани поцркају од муке, овде би се причале приче како се не би уклопио јер искаче у одбрани и да нама треба нека мало друга варијанта центра
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Реално, код нас Јокић сутра дође, да потпише уговор на 2 године, уз наравно 50 милиона по сезони, јер нам се може, аи да цигани поцркају од муке, овде би се причале приче како се не би уклопио јер искаче у одбрани и да нама треба нека мало друга варијанта це

Реално, код нас Јокић сутра дође, да потпише уговор на 2 године, уз наравно 50 милиона по сезони, јер нам се може, аи да цигани поцркају од муке, овде би се причале приче како се не би уклопио јер искаче у одбрани и да нама треба нека мало друга варијанта центра
Šta znači pričale priče? Ovo što ti radiš je pričanje priča.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nastavljamo sa zeljama,ja bih Michaela al ne Jordana,ne ne, Jacksona(bog da mu dusu prosti) da nam malo zapeva,Black & White.

Maglivo jutro,ja mamuran prastajte,dobrodosao Vladimire iz Slovacke.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Iz ozbiljnijih izvora dosad su tri igrača dovedena u vezu sa našim Partizanom.
Jaleen Smith (pisala centrala)
Vanja Marinkovic(pisala centrala)
Kostas Slukas(pisali Grci)

Mislim da je još rano da se piše o dolascima jer još ne znamo ko od postojećih igrača zvanično i ide.
Ali....
Činjenica je da mora brzo da se izreaguje na tržištu jer se situacija brzo menja.
Panatinaikos uveliko rovari i uzima.
Doveli Atamana.
Olimpijakos doveo najboljeg centra u Evropi ,a hoće i Gosa.
Real oslobađa prostor za plate u budžetu.
Efes je malo promenio koncept i trenera i zasad potpisuju domaće igrače.
Fener se još čeka.
Nejasna je situacija oko Barse odlaskom Jasikevicijusa,neki najavljuju kresanje budžeta i egzodus skupih igrača.
Armani je već krenuo da pakuje tim produžili su neke igrače,izlaze na tržište. Mirotic se dovodio u vezu sa njima.
Bajern je doveo Lasa tako da imaju velike ambicije.
Tu su i duhovi iz predgrađa koji će nam biti konkurent sigurno na tržištu.
Ne treba zaboraviti ni Zalgiris ,Albu,Virtus itd.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Ma daj, kakav Vanja. Bilo bi isto ko i sa Anđušom. Još posle onog proseravanja na početku sezone kada smo izgubili u Vitoriji. Jeste da su nam neophodni igrači u rotaciji, poželjno domaći, ali dajte ljudi nekog drugog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top