• Rukometni klub Partizan je pre nekog vremena zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2021/22, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu. U sezoni u kojoj se posle dosta vremena takmičimo uspešno i na međunarodnoj sceni, Partizan.NET je odlučio da se ponovo odazove pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe u našu akciju.

Prošle sezone, zajedno sa Fondacijom „Pučisti 2012“, zajedno smo sakupili i uplatili 75.000,00 RSD na račun kluba. Predsednik RK Partizan, gospodin Željko Perkunić je u direktnom razgovoru objasnio koliko takve donacije pomažu tekućem poslovanju Kluba.

Zato smo odlučili da pozovemo sve koji žele da se pridruže, bez obzira da li će biti u mogućnosti da prisustvuju utakmicama ili ne. Posedovanje sezonske ulaznice za bilo koji Klub iz našeg Sportskog društva je verujemo posebna memorabilija za svakog iskrenog navijača Partizana.

Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET ili uplate preko našeg PayPal naloga webgazda@gmail.com učestvujete u akciji koja će trajati do kraja kalendarske 2021-ve godine. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica u ime onih koji su učestvovali.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete personalizovanu sezonsku ulaznicu (ili više njih). Za sve one koji nisu članovi Foruma ili jednostavno preferiraju taj tip komunikacije E-mail je: urednistvo.partizan.net@gmail.com. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa

Svrha uplate: Pomoć RK Partizan (kupovina sezonskih ulaznica)

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa ili žive u inostranstvu:

webgazda@gmail.com

RK Partizan

KK Partizan - Uživo

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
2.466
Локација
Beograd
Ja ne znam da opišem koliko mene zabole ko je gde studirao, čuj studirao :buhaha ili čiji je deda, baba, sudija u nba pa je taj neko proveo detinjstvo s košarkaškim legendama... Šio mi ga Đura :banghead:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.136
Локација
Zemun
Au kakav je Zoc trener, strucni stab...
Jel vidite kako se radi posao i zasto je najbolji. Pa igracima je nacrtan svaki detalj protivnika, kad rece Avramovicu, cini mi se "gde mu napadas na levu ruku!?"
Odbranu igramo jako solidno prvo pp, sprecena je tranzicija, posebno u 2/4, napad se jos trazimo da to bude tecno i lepo za oko.
Komentator odlican.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
792
Локација
Beograd
drago mi je što je ova tema napravljena.
apropo utisaka, loša igra i rezultat koji je zamaskiran našom voljom u odbrani i neefikasnošću protivnika.
nadam se mnogo boljem protoku lopte i rešenjima u 2. pol.

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
8
Локација
Beograd
Neka nam i danas šut za tri ne ide najbolje, samo u nedelju da im se opusti ruka.. :napred-partizan:

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.773
Локација
Македонија
Jebem ti ovakve sterilne prenose
I tako Zelimir ne uzima cesto timeoute pa I kad uzme moramo da gledamo reklame :(
Prenos bez Zeljkovog timeouta ti je kao muskarac bez pivskog stomaka ili Mercedes bez znaka :D

zmajski

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
476
nekada sam volio slusati hrvatske komentatore, a sada mi bas idu na zivce.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.954
Локација
100 кураца
Stvarno mislim da ja imam bolji sut od Avramovica, pri tom sam isto levoruk :D kakva tehnika suta jebote, kako lik onako uvrne ruke pri sutu, jezivo.

Upali smo u kolotecinu u ovoj trecoj cetvrtini.

malimiki

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
189
Локација
Beograd
2/18 za 3pts, od toga Leday obe trojke. Nadam se da je ovo ona utakmica gde te nista nece i onda sledecu urnises protivnika. Centar, centar i samo centar. Mi nemamo skok.

malimiki

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
189
Локација
Beograd
Znamo ko sigurno sledece godine nece nositi dres Partizana.
Da se ne lazemo, ali ovo sto mi igramo nije timska kosarka... Kada imas 6 asistencija, jasno ti je da igras 1na1 kosarku, odnosno na individualni kvalitet.

Статус
Затворена за писање одговора.