Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - Uživo

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Da pitamo moze li Miletic za Riversa, glavu za glavu?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.130
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
Ko ima problema sa strtimovima, evo našao sam jedan, solidno se vidi ali nema tona, najbitnije je da nema prekidanja.

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sjajna akcija Panter - Ledej za snazno kucanje.

Imali smo opet +14 (27:41) ali ovi prave opet seriju i dolaze na -9 (32:41) plus sad imaju dva bacanja...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Igraju nadahnuto u naletima klinci u Ciboni. Uspeli smo to jednom da sasecemo, ali smo se i mi razleteli kao omladina, poneo ih presing i zakucavanje.

Sad da se smiri glava, da se odlepimo i nakon toga da se rutinira.

Sto se Arene tice, odjednom nema HD Arene na IPTV. Ne znam sta se desava, posto retko gledam TV.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Utisak je da možemo da napravimo razliku kad god poželimo. Brzo ide lopta, forsiramo poene iz tranzicije kad god može da se trči, uz to ide dosta grešaka dok se sve to ne posloži. Biće oscilacija. Smailagić redovno ima rafal ličnih u par minuta, a sad kad nema centra to se oseti.. Ledej kad se digne za tri, vidim je u košu, guzonja je klasa u oba pravca
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Losa zavrsnica druge cetvrtine i Cibona nam prisla na samo -4 na poluvremenu (37:41).

Dobra utakmica. Cibona je sa razlogom tu gde jeste trenutno. Mlada ekipa ali itakako imaju kvaliteta sto pokazuju i na ovom mecu sada. Medjutim i mi smo doprineli ovom spustanju razlike nekim losim potezima i reakcijama nakon sto smo imali +14 (27:41) usledio je potpuni pad. Dozvolili smo im 10:0 za povratak u utakmicu i primili smo cak 26 poena u drugoj cetvrtini.

Za sad Ledej dominira sa 12 poena, solidni su Zagor (5 poena) i Avramovic (6 poena). Ostali mogu mnogo bolje. Panter naprimer za sad toplo-hladno. Pogodio neke suteve ali i dosta losih poteza. Dao je 8 poena za sad ali nijedan sut nije pogodio za dva poena (0/5). Od ostalih sto su bili na terenu Madar je jos ok. Ostali ne bas dobri... Kuruc dao 3 poena ali izgubio 3 lopte, Dangubic promasio dve trojke i bez kosa, Mur dao prvu trojku a posle promasio dve dvojke, Glas i Trifa nista posebno nisu uradili za sad a Smajli vec usao u probleme sa faulovima.

Bolji jesmo ali moramo bolje i na terenu. Odbrana mora mnogo bolje u nastavku.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jeste da smo zbog nekih gluposti izgubili +14, ali ja stvarno ne mogu da se ljutim na njih kad se razlete po terenu u zelji da ukradu loptu pa da ga jebes...Sredice se i to, naucice njih Zeljko kako da kontrolisu utakmicu i smanje te oscilacije, samo strpljivo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Ja gotivim Koprivu, ali kad je na terenu osjecam kao da imamo igraca manje.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tesko mucenje i u trecoj cetvrtini ali na kraju izvukosmo +7 (50:57) zahvaljujuci trojkama Dangubica i Mura.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mur odlican za tri. Opet napravismo nekako +12 (52:64). Da li cemo sacuvati razliku napokon?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.130
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
Dangubiću Željko da zabrani da šutira trojke makar vodili i sa sto razlike.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ali nikako da odemo na vise od tih famoznih +14...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top