Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - Uživo

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ja ne znam da opišem koliko mene zabole ko je gde studirao, čuj studirao :buhaha ili čiji je deda, baba, sudija u nba pa je taj neko proveo detinjstvo s košarkaškim legendama... Šio mi ga Đura :banghead:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Au kakav je Zoc trener, strucni stab...
Jel vidite kako se radi posao i zasto je najbolji. Pa igracima je nacrtan svaki detalj protivnika, kad rece Avramovicu, cini mi se "gde mu napadas na levu ruku!?"
Odbranu igramo jako solidno prvo pp, sprecena je tranzicija, posebno u 2/4, napad se jos trazimo da to bude tecno i lepo za oko.
Komentator odlican.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
drago mi je što je ova tema napravljena.
apropo utisaka, loša igra i rezultat koji je zamaskiran našom voljom u odbrani i neefikasnošću protivnika.
nadam se mnogo boljem protoku lopte i rešenjima u 2. pol.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
63
Reaction score
336
Локација
Beograd
Neka nam i danas šut za tri ne ide najbolje, samo u nedelju da im se opusti ruka.. :napred-partizan:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Jebem ti ovakve sterilne prenose
I tako Zelimir ne uzima cesto timeoute pa I kad uzme moramo da gledamo reklame :(
Prenos bez Zeljkovog timeouta ti je kao muskarac bez pivskog stomaka ili Mercedes bez znaka :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
nekada sam volio slusati hrvatske komentatore, a sada mi bas idu na zivce.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Stvarno mislim da ja imam bolji sut od Avramovica, pri tom sam isto levoruk :D kakva tehnika suta jebote, kako lik onako uvrne ruke pri sutu, jezivo.

Upali smo u kolotecinu u ovoj trecoj cetvrtini.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
2/18 za 3pts, od toga Leday obe trojke. Nadam se da je ovo ona utakmica gde te nista nece i onda sledecu urnises protivnika. Centar, centar i samo centar. Mi nemamo skok.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Pola 10 je, krece Panter show
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Znamo ko sigurno sledece godine nece nositi dres Partizana.
Da se ne lazemo, ali ovo sto mi igramo nije timska kosarka... Kada imas 6 asistencija, jasno ti je da igras 1na1 kosarku, odnosno na individualni kvalitet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top