KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
438
Razmišljam nešto u kolikim smo govnima (dugovima) I jasno mi je da nas vodi čovek koji samo gleda da bude do jaja, bez obzira da održivost cele priče i to me užasno brine! Ljudi ako nastavimo ovako bićemo u sranju iz koga se ne možemo izvući...

Svuda u svetu FK donira KK, a nas predsednik je odlučio da zarati sa FK. Pitao bih ga odakle misli da ima budžet, ali već znam odgovor... :(

Treba rasterati bagru I iz KK I iz FK I iz SD! (nemam pojma kako...)

BiP

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
315
Локација
NbG
Evo par informacija u vezi sa promocijom dresa, halom za sledecu sezonu... pa sve do kokica :kokice

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.719
Локација
Nedodjija
ovo prevrtanje ociju, jos i odgovor oko hale..

izgleda da smo skroz izbaceni iz Pionira i da sada ne smemo ni da ga pomenemo..

pre cemo igrati domacinstva u Nisu, nego li da nas puste ponovo u Pionir.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.620
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.719
Локација
Nedodjija
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.
polsusaj Ivcu, pre cemo pokriti sve one nedostatke u HS, nego li razmisliti i oticu u Pionir.

A Hala Sportova ima i previse nedostataka, bas sam citao pre neki dan na tviteru sta sve fali..

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.187
Samo ću se namejati za "puls navijača"
Ljudi iz kluba ako pročitaju biće im neprijatno