KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
438
Razmišljam nešto u kolikim smo govnima (dugovima) I jasno mi je da nas vodi čovek koji samo gleda da bude do jaja, bez obzira da održivost cele priče i to me užasno brine! Ljudi ako nastavimo ovako bićemo u sranju iz koga se ne možemo izvući...

Svuda u svetu FK donira KK, a nas predsednik je odlučio da zarati sa FK. Pitao bih ga odakle misli da ima budžet, ali već znam odgovor... :(

Treba rasterati bagru I iz KK I iz FK I iz SD! (nemam pojma kako...)

BiP

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
312
Локација
NbG
Evo par informacija u vezi sa promocijom dresa, halom za sledecu sezonu... pa sve do kokica :kokice

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.716
Локација
Nedodjija
ovo prevrtanje ociju, jos i odgovor oko hale..

izgleda da smo skroz izbaceni iz Pionira i da sada ne smemo ni da ga pomenemo..

pre cemo igrati domacinstva u Nisu, nego li da nas puste ponovo u Pionir.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.620
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.716
Локација
Nedodjija
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.
polsusaj Ivcu, pre cemo pokriti sve one nedostatke u HS, nego li razmisliti i oticu u Pionir.

A Hala Sportova ima i previse nedostataka, bas sam citao pre neki dan na tviteru sta sve fali..