KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

rus

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
912
Cigani zive u mitu da su bili tlaceni od nas za vreme Tadica, da nisu imali sponzora na dresu kada smo mi imali i mts i nis itd... i da nam se sada samo vraca ... a vise puta ponovljena laz postaje istina. Ne treba sa njima raspravljati, samo terati u tri lepe... nas problem je zgadija sa limarem na celu koja nam je okupirala klub i majke mi nemam predstavu kako da ih se otarasimo....

Nisi

Grobar
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
225
Локација
Kipar
Limar je samo figura koja sprovodi naredbe.
Kada vide da je kriticno nalogodavci ce zameniti limara nekim drugim limarom cime ce samo kupiti vreme a nista se bitno promeniti nece.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.001
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam da li je ovo zvanicno, ali sam siguran da momak nije krilo, vise je centar, tj. cetvorka
Bice da je ovo priprema za odlazak Tomasa

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
3.934
Локација
Daleko od sns marve
Poslovanje kao kod nekih bivsih turskih i izraelskih klubova.
Dovodi se meleon stranaca, i posle par godina BAT-ova, klub se ugasi.

Onda dolazi iscelitelj i pravi nam uuuuuuppprr. Sve zastave sa krova hale sa titulama idu u frizider, mi pozajmimo grb i ime od Mladosti munze.

Jakovljevic napravio Bogdana, preuzima kormilo.
Predsednik kluba Langura ili Kebara.

I posle 2 najkasnije 3 godine, mi kao opet izadjemo iz frizidera, kao opet navijamo.
Na jugu barjak pravda za nevolju, u hali prosek od 250 dusa.

Na korak od prolaska u grupi fiba lige.
Borba sa Cibonom za sredinu tabele aba.
Domaca Liga ugasena, fmp vecni sampion, proglasen dekretom i ukazom vlade.
Kup se zove Kup Aleksandara Trenera Velikog, uspevamo da dobacimo do polufinala lagano.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.386
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ovo konstantno menjanje stranaca, jedino za cilj moze da ima uvecanje duga. Onda ce posledica dodatnog zaduzenja biti postojanje kluba samo u formi fikusa. Znaci, nas zadatak ce biti da pruzimo fer i postenu borbu ciganima, ali da se ne oznoje previse. Vlast se ne dira, naravno, zahvalni smo sto postojimo i sto nam imam nsjboljeg predsednika na svetu. Za trofeje se borimo prva tri kola i to samo putem medija. Ako nasi najveci rivali pozele nrkog naseg igraca, ustupamo im momentalno jer oni predstsvljaju nasu zemlju u Evropi. A ako se uzkurobecamo odjednom vise nego sto bi trebalo, pristacemo da nam otruju igrace, ne sude cetvorokorake i priznaju koseve nakon isteka vremena.

BiP

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
410
Локација
NbG
Nas trenutno najbolji plej je Jaramaz koji i nije plej. Kolega @milance032 ni u najpesimisticnijim razmisljanjima ne bi mogao da se slozim sa vecim delom predvidjenog scenarija.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
823
Jel ovo istina? Za šta nam ovaj treba? Da ne ispadnemo iz Abe? Jel može da igra EC? Tačno su došli da povećaju dug do gašenja.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.912