Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Aleksej Nikolić tri godine u Partizanu

Doskorašnji košarkaš Bamberga i osvajač zlatne medalje na prošlogodišnjem Evropskom prvenstvu u dresu Slovenije, od naredne sezone će igrati u crno-belom dresu sa brojem 77.

15312304075b44b8c7225a4.jpg


Aleksej Nikolić je novi plejmejker Partizana NIS! Dvadesettrogodišnji reprezentativac Slovenije i doskorašnji igrač Brose Basket Bamberga, ovog popodneva je potpisao trogodišnji ugovor sa crno-belima. Osvajač zlatne medalje na Eurobasketu 2017. karijeru je započeo u Zlatorogu iz Slovenije, da bi zatim igrao za Spars iz Sarajeva i nemački Bamberg gde je prošle godine u Bundesligi beležio u proseku 5,3 poena i 1,5 asistencija za 18,2 minuta. U Evroligi, Aleksej je igrao na 29 utakmica uz učinak od 2,6 poena i 1,7 asistencija za prosečno 12,2 minuta na parketu.

Novi plejmejker Partizana NIS, rođen je 21. februara 1995. a u novoj sezoni će zadužiti crno-beli dres sa brojem 77.

(Foto: FIBA / KK Partizan NIS)

dobrodosao_01.jpg
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Odlicno pojacanje kao back up plejmejker.Igra fantasticnu odbranu i ako potpisemo i onog amera koga ganjamo a koji je napadacka masina napravicemo bas dobar posao na mestu plejmejkera.
 
  • Like
Reactions: Zex

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Za mene odlicna vest,nadam se da ce se uklopiti,napredovati i zasluziti da igra bar po 25 minuta po mecu. Sve najbolje i njemu i nama. Dokazi se decko sada ti je pravo vreme. Kao i Canku.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sezonska, igraci koji su otisli, igraci koji su dosli, Loncar, Minic, Struja... Stvarno za svaku pohvalu.

Nikolic, Marinkovic, Aranitovic, Zagorac, Pecarski - za nase uslove ozbiljni mladi igraci.
Gagic, Si i Novica izuzetno vazni igraci, svaki na svoj nacin.
Fali jos instant kvalitet na 1,4 i 5 ( ili 1, 4/5 i neki mladji centar), pa da se legitimno posibamo za EL.

Iskusan clan strucnog staba se podrazumijeva, a Minic i Struja bi bili fenonenalne opcije.

Konacno pozitivne vibracije iz KK, valjda nece usrati.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.185
Локација
Kej Republika
Dobrodosilica momku.
Nek mu je sa srecom u nasoj poljuljanoj instituciji.
Idemo dalje. Hocu da kosarkaska Mileva gori :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ok, djecko je grobar mada ja nisam odusevljen toliko kao vi. Sasvim skromne brojke. Na EP cak epizodista u EL se nesto vala nije ni snasao. Ne bih da sirim defetizam ali mislim da smo mogli bolje, ali dobro drugi plej je nadam se.

Malo sam opet gledao Pejdza da se podsjetim, napadacki veoma potentan, ljevica opasna, voli da prangija trojke i nema blokadu u glavi i uvijek ide na kos sto mi se dopada. Sto se tice konstitucije i fizike malo mi je slabasan, mozda je zato zavrsio sa ove strane okeana ali ko zna... Vidjecemo jos sta ce biti od toga, za sada se jos pregovara.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Paige je top plej i za EC standard a dobar i za EL Skeptican sam za Nikolica.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
mislim da je za aba dobar kao bekap,on je radnik,dodace,uhvatiti skok,ukrasti loptu,istrcati kontru,pogoditi kad je sam,u svakom slucaju ne sme on biti neka napadacka opcija,slican kraftu iz buducnosti mozda
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Ja ono sto sam gledao, prezadovoljan sam. Ima mnogo stvari koje se rade na terenu a statistika ih ne belezi.

Normalno zavisi od njega 23 godine, prelomne su mu ovo sezone,mora da grize za minute, da se izbori za svojih 25. Pa ako taj Paige dodje i ako je stvarno tako dobar sta fali igramo sa dva pleja kada ne ide Vanju i Arnitovica. Bitno je da sklopimo roster od 10-ak igraca na koje moze da se ozbiljno racuna.

I kada se sklopi tim na oko dobar , zavisice od Canka kako ce da ih poslozi odrzava atmosferu i izgradi neki autoritet. Mada tu racunam na Novicu kao produzenu ruku.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ok, djecko je grobar mada ja nisam odusevljen toliko kao vi. Sasvim skromne brojke. Na EP cak epizodista u EL se nesto vala nije ni snasao. Ne bih da sirim defetizam ali mislim da smo mogli bolje, ali dobro drugi plej je nadam se.

Malo sam opet gledao Pejdza da se podsjetim, napadacki veoma potentan, ljevica opasna, voli da prangija trojke i nema blokadu u glavi i uvijek ide na kos sto mi se dopada. Sto se tice konstitucije i fizike malo mi je slabasan, mozda je zato zavrsio sa ove strane okeana ali ko zna... Vidjecemo jos sta ce biti od toga, za sada se jos pregovara.
U sastavu gde 40 minuta na jedinici pokrivaju Dragić i Dončić, mnogo veća imena bi bili epizodisti, a ne igrač od 21/22 godine koji je daleko od gotovog proizvoda. On nije igrač koji pumpa brojke (košgeter, veliki asistent...), on je sličan tip kao Stefan Jović, ili Pefi Marković - odličan defanzivac, fizički dosta dobar za jedinicu, a napadački doprinos toliki da ne može da se kaže da je igrač manje na terenu, jedino što ima lošiji pregled igre od dvojice pomenutih, ali je zato nešto bolji šuter. Inače, momak je protiv Srbije u finalu EP-a odigrao 12 minuta (jer je Dončić u drugom poluvremenu imao onaj problem sa povredom kolena) i za to vreme ubeležio 4 poena i podelio 2 asistencije, te uhvatio 3 skoka - po meni to je više nego pristojna statistika, na tako važnom meču, za jednog mladog momka koji treba da nam bude rezervni plej.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Nakon sto smo doveli svadbarskog ciganskog gada lani, skoro u isto vreme kad i u fudbalu cigana sa garancijom propracenom urlanjem, pravo je osvezenje i vracanje u prirodno stanje, dovesti igraca koji pripada nasoj sorti.
Ne odusevljavam se niti se razocaram necijom statistikom pre dolaska kod nas. Sto se mene tice, njegova kosarkaska karijera pocinje od danas, i kako bude igrao, cenicu ili ne njegove kvalitete.
Dotle, dobro dosao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top