Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Pejdz, Nikolic,
Aranitovic, Marinković,
Si, Zagorac,
Novica,?
Gagic, Luković?
Za sada ovo izgleda solidno. Ogroman plus bi trebalo da bude što se ekipa okuplja pre početka priprema i ako uspemo da kompletiramo tim do kraja avgusta mi smo na konju.
Ne sećam se da smo kod Duleta imali ovakvu situaciju, sad je na Čanku da to iskoristi i ukomponuje ekipu kako treba.
Imam neki osećaj da se ma 4/5 traži zver koja može da donese prevagu u reketu i da se zato čeka sa Lukovićem.
Sve u svemu, sve ovo itekako miriše na dobro.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
@dominiramo

kao sto rekoh, a kao sto i vidis nema dvojke da ubaci 15-20 po utakmici. Tek onda ce biti solidno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
@tobacco

Ne mora nista da znaci, mnogo zavisi kakve igrace cemo dovesti na unutrasnjim pozicijama. Budu li kosgeteri 4ka i 5 ca, Vanja i Sani su sasvim dovoljni na poziciji 2.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ja bih isto na pocetku sezone rizikovao sa Vanjom i Arnitovicem(i njima je ovo odlucujuca sezona u daljoj karijeri mislim da to i oni znaju) , pa kako se pokazu,ako ne u hodu pokupiti nekoga, moze se izbunariti neki suter na poziciji crnca :D

Nadam se da do toga nece doci i da ce nas oduseviti ova dvojica ove sezone.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@tobacco
Jasno je meni to, ali sam zato napisao ovo za zver na 4/5 jer na taj način bi spoljna linija imala više prostora.
Svejedno se traži igrač(ili 2) u reketu i ako se ubode neka zverina, mislim da nema potrebe trošiti keš, koji koliko je poznato i nemamo.
Zaboravih još nešto da napišem gore.
Veliki plus u celoj priči su potpisi igrača na 2+ godine.
Godinama unazad smo dovodili strance na jednu sezonu i nismo imali zaradu na njima. Nek se nastavi trend koji je počeo sa Milerom i Gosom :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ja bih isto na pocetku sezone rizikovao sa Vanjom i Arnitovicem(i njima je ovo odlucujuca sezona u daljoj karijeri mislim da to i oni znaju) , pa kako se pokazu

Vanja 97', Sani 98' godiste i njima je ovo odlucujuca sezona, dok Paige koji je doso i koji je 93' godiste i kome je ovo prvi profesionalni klub za koji nastupa ( ako ne racunamo Sharlot ) za njega karijera tek pocinje..

Nije ni cudo sto je Vanja psihicki popustio i nije uspeo u ono sto smo od njega ocekivali.. pustite decu i ne trazite previse od njih, docice njihovo vreme..
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Marcus je veci od Mekejleba 2 cm,doduše dva potpuno razlicita profila igraca ali ovo je pokazatelj da mu fizikalije nisu lose i da se sve moze korigovati :D
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Marcus je igrac ritma,pobednicki mentalitet,nema straha od odgovornosti,kao i nwg
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Paige bi trebalo da je dobar, nadam se da je odličan :D
Zagorac je svakako pismen igrač, ima sve što treba da bi se takmičio (može da ide od sjaja do očaja)
Nikolić sigurno nije bez osnova u rep. Slovenije, nije bio loš ni u Bambergu (može da bude dobar)
Gagić mora bolje jer je i ekipa u kojoj igra bolja (svakako da nam tu treba i još jedno pojačanje fino, recimo prvi centar a da Gagić ulazi sa klupe
Marinković će sigurno bolje nego prošle sezone (ne može gore), opet iz ugla da je cela ekipa bolja
Veličković neka igra kao prošle sezone i ko Bog!

Pojačao se i stručni štab, Milan Minić je pun pogodak, a Čanak je PISMEN trener. Puno toga zavisi od toga ko će još doći od igračkog kadra. Takođe, veliko je pitanje da li Page i Zagor mogu da se nose sa pritiskom javnosti i veličinom Partizana. Videli smo Lukovića onomad. Kod nas nije bio ni pola igrača, a kada je otišao u Bar, čovek je eksplodirao jer je sa leđa skinuo ogroman teret. U KKP ne može da igra samo kvalitet, ovde moraš imati "muda" i doživljavati "orgazam" u punoj dvorani. Mnogi umesto orgazma dožive STRAH i visok pritisak iako imaju sve što treba da odigraju dobro. Da li će sve kockice da se poklope, videćemo... Ali ako se po jutru dan poznaje, imamo se čemu nadati.

Ne bih da budem off-topic ali zna li se nešto o konkurenciji?, pre svega Limenke (kopija), Olimpija, Cedevita, Budućnost, Limenke (original), Mega... Iako sam pristalica da SAMI rešavamo o sebi, dosta toga zavisi i od njihovih sastava.

Koga mi još očekujemo? Sa kim se licitira?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Marcus je veci od Mekejleba 2 cm,doduše dva potpuno razlicita profila igraca ali ovo je pokazatelj da mu fizikalije nisu lose i da se sve moze korigovati :D

Ne mozes uporediti njihove fizikalije, Bo/ je prvenstveno imao brzi prvi korak ( tj. generalno je mnogo brzi ), onda Bo je fizicki jaci, i tezi. Jaca ramena i jace teziste prilikom samog ulaska pod kos... Marcus iako voli da se sam zaleti na obruc ipak je vise suter i passer nego Bo. Vidjecemo na sta ce izaci jer kako neko nekad davno napisa igraci sa NCAA su macka u dzaku, dobre brojke i sve ali opet kada se nadju u drugom okruzenju lako moze da se sve okrene na kontra stranu.
Ja se radujem njegovom dolasku, jer je u NCAA bio dobar igrac, kompletan ali opet mora biti i doza opreznosti.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Samo da pozelim dobrodoslicu dobrom momku i velikom Grobaru Alekseju.
Najezio sam se kad sam video njegovu sliku jbt ko da gledam Harisa .
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Pejdz, Nikolic,
Aranitovic, Marinković,
Si, Zagorac,
Novica,?
Gagic, Luković?
Za sada ovo izgleda solidno. Ogroman plus bi trebalo da bude što se ekipa okuplja pre početka priprema i ako uspemo da kompletiramo tim do kraja avgusta mi smo na konju.
Ne sećam se da smo kod Duleta imali ovakvu situaciju, sad je na Čanku da to iskoristi i ukomponuje ekipu kako treba.
Imam neki osećaj da se ma 4/5 traži zver koja može da donese prevagu u reketu i da se zato čeka sa Lukovićem.
Sve u svemu, sve ovo itekako miriše na dobro.


1. Pejdz i Nikolic
2 Marinkovic, Aranitovic, Tadic
3. Si, Zagorac
4. Velickovic, Pecarski, Tanaskovic
5. Gagic

Ovde realno treba jos 3 igraca i da napadneno sve
Iako Zagorac moze da se spusti na 2, ipak treba jos jedan kombo bek za nekih 15 minuta po utakmici
Treba perica, klasicna, za 20 minuta po mecu i treba jedan zilavko 4 na 5, visok krilni centar, isto za 20 minuta po mechu

Voleo bij da to budu domaci igraci, eventualbo jos 1 stranac...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Vanja 97', Sani 98' godiste i njima je ovo odlucujuca sezona, dok Paige koji je doso i koji je 93' godiste i kome je ovo prvi profesionalni klub za koji nastupa ( ako ne racunamo Sharlot ) za njega karijera tek pocinje..

Nije ni cudo sto je Vanja psihicki popustio i nije uspeo u ono sto smo od njega ocekivali.. pustite decu i ne trazite previse od njih, docice njihovo vreme..

Ja o Paige nigde ni rec nisam rekao, prvi put cujem za njega , tako da nemam sud to je za mene trenutno kao da je dosao neki White, Clock ili Side svejedno. Pa dobro da li se racuna dete sa 21 godinom u modernom sportu -tesko. Druga stvar on je tu starosedeoc sa svom slobodom u igri, a ja Partizan racunam kao ekipu za stvaranje igraca za velike domete. Tako da moje misljenje ako on i u ovoj sezoni i dalje bude tinejdzer tesko da ce napraviti zapazeniju karijeru ,vreme ce pokazati. Sani se prosle godine rehabilitovao( mada je i prosle sezone pokazao da moze da bude opasno dobar igrac) , ove ocekujem da jos vise unapredi sebe i bude vazan sraf. Na to sam mislio kada sam napisao odlucujuce, mali je korak od biti potencijal za velike domete do vecitog talenta. Zato nisam za dovodjenje jos jedne dvojke posebno amerikanca koji ce ugusiti i joj dodatno unervoziti nesigurnog Vanju.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Po meni samo reket popuniti jos,nit imamo sredstva za 15 upotrebljivih u rosteru,niti nam treba jos bekova,trojka i nekako,ali bekovi ne
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Za sad stvarno odlican posao u KK. Dva pleja sa solidnim preporukama, igraci koji imaju mjesta za napredak i zeljni su uspjeha. Tu je jos i Zagorac stigao. Jos da sredimo u reketu pozicije 4 i 5. Nadam se da ce se na kraju ljeta moci reci da imamo najkompletniji tim u zadnje 4 godine. Medjutim to nije dovoljno za uspjeh i trofeje, na sve to morat ce ozbiljno da se trenira a ponekad ce i malo srece biti potrebno za pobjedu. Prizeljkujem da se vrati stari partiuanski duh na tribinama SVI PO SEZONSKU!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ja o Paige nigde ni rec nisam rekao, prvi put cujem za njega , tako da nemam sud to je za mene trenutno kao da je dosao neki White, Clock ili Side svejedno. Pa dobro da li se racuna dete sa 21 godinom u modernom sportu -tesko. Druga stvar on je tu starosedeoc sa svom slobodom u igri, a ja Partizan racunam kao ekipu za stvaranje igraca za velike domete. Tako da moje misljenje ako on i u ovoj sezoni i dalje bude tinejdzer tesko da ce napraviti zapazeniju karijeru ,vreme ce pokazati. Sani se prosle godine rehabilitovao( mada je i prosle sezone pokazao da moze da bude opasno dobar igrac) , ove ocekujem da jos vise unapredi sebe i bude vazan sraf. Na to sam mislio kada sam napisao odlucujuce, mali je korak od biti potencijal za velike domete do vecitog talenta. Zato nisam za dovodjenje jos jedne dvojke posebno amerikanca koji ce ugusiti i joj dodatno unervoziti nesigurnog Vanju.

Tvoj post sam kvotovo kao neko generalno razmisljanje koje se provlaci medju navijace Partizana..
Takodje prosle godine smo imali primer Pecarski, svi traze za njega minute, traze neku ulogu, a fakt je da je decko i dalje junior. On igra jako dobro to juniorsko prvestvo, ali i dalje nije spreman da bude senior.

Jos da se nadopunim, kazes Vanja je starosedeoc sa svom slobodom u igri, to je tacno, ali to vise negativno utice na igraca, nego li pozitivno.
Dule jeste davao sanse mladima, ali tu je bio sistem i ti klinci su imali od koga da uce i za svaku gresku su bili kaznjeni. Sada imamo Vanju, koji je sa 18 godina dobio kapitensku traku, dobio je slobodu u igru, pravo da sutne koliko god hoce, iz kakve god situacije. A uz sve to bio je prva opcija u timu i nije imao igraca od koga je mogo da uci.

Ja mogu da sagledam sve njegove mane koje ima, ali verujem da je imao pravog trenera i igrace od svoje 18 godine do sada, bio bi paklen igrac!
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Kad bi nekim čudom uspeli da dovedemo Todorovića to bi več bio baš ozbiljan sastav, ali verujem da nije lako potpisati takvog igrača
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top