Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Безвезне су приче о шугавом СНСу. Ако ћемо гледати навијачко опредељење, ни у опозицији нам не света цвеће - Јеремић, Ђилас, Обрадовић, све циган до цигана. А и без тога, они ће увек бити макар за нијансу фаворизованији јер је њихово гласачко тело веће од нашег. И ту се прича о политици завршава. Ко им је донео Газпром? Гробар Тадић.

На нама је да из ситуације извучемо највише што можемо. Остоји не верујем, али чини ми се да какав год да је, јесте навијач Партизана и верујем да ће покушати нешто од нас да направи.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
dakle brajs dzonson (brice johnson kucati na youtube :) ).... :) evo ja cu da zapocnem, ima logike jer je bio saigrac pejdzu na univerzitetu i po meni odlican igrac (206cm igra primarno na 4 a moze po potrebi i na 5)
Gdje si nasao Info za njega, pokretljiv visok igrac, zna da se izvuce na sut ... svojevremeno veoma veliki potencijal... Samo niko ga nije povezivao sa nama ... Na ovoj temi ne treba da postavljamo svoje zelje koje su nerealne ... Kada bi tako bilo ja bih mogao da postavim brat bratu 15 igraca iz NCAA.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Najpouzdaniji izvor na instagramu kkpartizaninf (objavili prvi za vona,nikolica,pejdza,sija,...),On je opcija
ono sto ja znam nba proskepkt ocekivana pristojna nba kariera,povrede neke i prelazak u nba razvojnu
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.397
Локација
okupirana Srbija

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako ćemo da gledamo konkurenciju, fmp je doveo 3 potpuno ista centra. Što mi je potpuno nebulozno.
U svakom slučaju Zirbes, Ristić i Ojo.
Sva trojica visoki i jaki, mogu na niski, ali pogađaju samo iz reketa.
Znači ako ćemo da ih bijemo na toj poziciji, trebaju nam igrači koji će moći u nekom udvajanju, da brane to. I treba nam neki brz centar, koji će moći da ih prolazi, evenualno neki šuter da trpa iz popa.


Ja sam mislio da će ovaj Sani bolji da bude, on dečko ne može ni protiv svojih vršnjaka. Juče 1/11 šut iz igre. Moraće da se dovede neki dobar stručnjak da proradi s tim "talentima" inače ih dovodimo za dž.

I još da dodam, jadan onaj kome Vlada Jovanović bude trener...
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ja sam mislio da će ovaj Sani bolji da bude, on dečko ne može ni protiv svojih vršnjaka. Juče 1/11 šut iz igre.
:clap:banghead:

09543791.jpg
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dal je neko izmislio ili ne ali kruzi infomracija da je trazio 250K za godinu i da smo ga iskulirali odmah posle toga.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Mozzart objavio da postoji interesovanje za Brajsa koji se spominjao ovih dana...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nebi da kvarim uzbudjenje onima koji su gledali Brajsove klipove na yt, ali ta prica je izgleda demantovana iz kluba jos juce.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
To sa Dragičevićem je već realna priča, on navija za nas i odavno mu je želja da dođe, a ima 31-32 godine valjda, kad će ako ne sad...
To opet ne znači da će se dogovoriti, ali ako su naši zainteresovani, mislim da ima šanse da se realizuje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.524
Локација
Žrnov
Bilo mi čudno da su nam sponzori pošto sam videla da Brnabićkim brat stoji zapravo iza Asseco firme....

Firma premijerkinog brata zarađuje na obradi "dine"
Na uvođenju besplatne "dina" kartice zaradiće kompanije koje se bave procesingom, odnosno obradom transakcija. Jedna od njih je i kompanija "Čip kard", iza koje stoji kompanija "Aseko" u kojoj je jedan od direktora i Igor Brnabić, brat premijerke Ane Brnabić. Na dan 31. decembar 2017. godine, "Aseko" je u "Čip kardu" imao 92,51 odsto akcija. U vlasništvu Poštanske štedionice je 7,49 odsto. Prema podacima sa Beogradske berze, većinsko vlasništvo je sada u rukama kompanije "Pejten". Ipak, i ova firma je 100 odsto u vlasništvu kompanije "Aseko".

Ceo tekst http://www.istinomer.rs/clanak/2401/Dina-kartica-pod-skenerom-Brisela
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija

Петар

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Vrsac,Srbija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top