Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Ja sam ga gledao na Purduu,on ima osjecaj za igru,prednosti:igra u reketu,penali,odbrana reketa,atleticizam
mane:spor,nema sut,mal broj skokova za njegovu visinu i minutazu
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Tegeltija objavio da Mladost postaje nas razvojni tim u KLS.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Dobar je ovaj Haas-an Herpes samo da dodje, vidi se da ume da koristi svoje "golemo" telo, jos da je Dule trener ne bi ni sumnjao da bi od njega napravio novog Vranjesa :)))

Vidi, dve stvari bi, bar kao navijač Partizana, trebalo da znaš, jedna je čak i elementarna - prvo, sa centrima je više radio V. Jovanović, a drugo, to elementarno, VRANEŠ, pobogu!
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Mislio sam bas tako kako sam i rekao, Dule je vodio treninge i igru 5 na 5 gde su ginuli i kao takvi svi bili spremni od 1 do 5... a ovo za Vranjes ili Vranes mi se omaklo, koliko ga dugo nisam pominjao permutovao sam sa nekadasnjim rukometasem Svedske :p :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Tegeltija objavio da Mladost postaje nas razvojni tim u KLS.
Potpisan je ugovor pre neki dan.
Kombinacija batinog kuma (našeg direktora).
Par veoma, veoma talentovanih klinaca (pioniri i kadeti) je prešlo iz Mladosti kod nas, a mi ćemo njima slati na razigravanje naše viškove.
Mislim da je glupa kombinacija, jer Mladost niti ima trening salu, niti neki naročit kadar koji bi mogao da radi sa našim igračima.
A isto se vode kao državni klub i u dugovima su do guše.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Verovatno ce neki od nasih mladjih igraca igrati sto i nije lose, bolje nego juniorsku ligu, jeste da je KLS amaterska ali neka ih, bar zbog iskustva...inace vec je i misko uradio isto sa OKK pre nekog vremena.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Doveli smo nekog centra Dzoka Lendejla, javljaju sportske. Ako neko zna nesto vise o ovom momku visokom 211 cm neka podijeli sa ostalom Grobarijom.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
prosla sezona dabl dabl u proseku nesto oko 20tak poena i 10 skokova na univerzitetu, nije draftovan i igrao je letnju ligu ove godine (prosek na nekih 9 meceva oko 5 poena i pet skokova) .... moje misljenje je da je dobar, e sad kako ce se snaci... videcemo
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dosta pokretljiv ima brze noge, ponekad trojku sutne sto znaci da moze i sa poludistance da sutira, zakucava bez da spusti loptu pre skoka, solidan pik igrac. Nema neke posebne fizikalije, prosjecan igrac u tom pogledu pitanje je kakav je sto se tice odbrane. Na prvu nije nista losiji a ni bolji od Gagica, ali ima mnogo vise prostora za napredak.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
prosla sezona dabl dabl u proseku nesto oko 20tak poena i 10 skokova na univerzitetu, nije draftovan i igrao je letnju ligu ove godine (prosek na nekih 9 meceva oko 5 poena i pet skokova) .... moje misljenje je da je dobar, e sad kako ce se snaci... videcemo

Ova utakmica je dosta zanimljiva. I stvarno je sjajno odigrao. Prvo je igrao protiv najnovijeg covicevog bandita Ristica, a posle protiv Markannena, koji je sad igrac fransize u Bulls-ima. Meni se cini kao dobro pojacanje, ili bar kao pojacanje, sto je svakako napredak u odnosu na svadbare.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ova utakmica je dosta zanimljiva. I stvarno je sjajno odigrao. Prvo je igrao protiv najnovijeg covicevog bandita Ristica, a posle protiv Markannena, koji je sad igrac fransize u Bulls-ima. Meni se cini kao dobro pojacanje, ili bar kao pojacanje, sto je svakako napredak u odnosu na svadbare.

JBG kada gledam isečke na YT svi mi izgledaju odlično... Dve stvari: 1. Da smo pogodili sva pojačanja; 2. Da se dobro slože u tim... Pa da gledamo košarku za titulu ako sve bude išlo kako treba :) Nisam pametan, ne mogu da dočekam da vidim kako će sve izgledati, a zajebava me crv sumnje kada vidim koga sve dovode ostale... Videćemo, jako se nadam dobrom, uželeo sam se!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Ovaj je Ristica pojeo u medjusobnom duelu.Nije mogao uopste da ga cuva "ganci" osim da ga faulira.Odlican igrac,samo da se aklimatizuje na evropsku kosarku.U odnosu na Gagica neuporedivo je bolji.Ne znam ko ih skautira ali ovo za sada deluje kao mnogo dobra prica.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
"kkpartizan_info" objavio na instagramu da je završeno sve vezano Lendejla i da će uskoro biti zvanično.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Meni se cini da su centra trazili prema pleju tj Pejdzu, nisam strucnjak tako mi deluje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top