Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Mozda cu da zvucim smesan ali... odakle pojedini znaju ove informaciji o svakom igracu na kugli zamaljskoj koji se pomene? Odmah neko zna i kakav je na skoku i kako brani pik i kakav je u igri ledjima. Je l to ovde imamo vanserijske poznavaoce svih igraca koji postoje ili udjete na youtube pa iz dva klipa pisete ono sto vidite?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pored klipova na yt, mogu se cesto pronaci statistike i kratak ili duzi skauting report sto bi rekli ameri.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Mozda cu da zvucim smesan ali... odakle pojedini znaju ove informaciji o svakom igracu na kugli zamaljskoj koji se pomene? Odmah neko zna i kakav je na skoku i kako brani pik i kakav je u igri ledjima. Je l to ovde imamo vanserijske poznavaoce svih igraca koji postoje ili udjete na youtube pa iz dva klipa pisete ono sto vidite?
pa druze mozes i ti to da uradis ako te ne mrzi, imas sve dostupne informacije na internetu i nije tesko biti "vanserijski poznavalac" kako ti rece :) elem, pratis li ponekad ncaa na arenama? ja znam dosta ljudi koji prate a i ja kad stignem, tako da... chill out dude :))
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
U pravu je dečko, to tako izgleda, e sad legitimno je i jedno i drugo, youtube i par scouting report-a i to je to, opet ćeš da znaš mnogo više od Toše, recimo :D
Ma dečko je odličan, meni na trenutke prosto neverovatno kakve igrače ganjamo, nezamislive pre godinu dana, da budemo iskreni.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.761
Локација
Humska ulica
Auuu Ostoja i Loncar pokidase,nadam se da ne idemo u dublje dugove posle ovoga.Tim deluje kao da se sklapa da bude kompetabilan i da kad se uigra pokida.Svidja mi se stil ovog Lendejla,deluje kao Alex Maric svojevremeno,ovaj bosanac ako stigne imacemo ozbiljnu tranziciju,dobar skok u oba pravca.Sto se tice crnje na dvojici,e to bi bilo pozitivno iznenadjenje jer sam mislio da sa ovom dvojicom zavrsavamo roster.Daj Boze da dodje neka kidalica na 2 ,pa da se ne zna odakle pre bijemo protivnika.Top
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Sad naleteh na tviteru na neki nalog na kom pise da je Loncar svako malo u KG u nekom kaficu...Pa je lik iz kafica malo prisluskivao i cuo da je Loncar bas zadovoljan kako se sklapa tim i sto budzet nije probijen...Nadam se da je istina :)
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
dajte nam teriko vajta na dvici, davno prezaljenog pa da se igramo sa svima :D salu na stranu, za sada sve ide kako treba sto se budzeta i pojacanja tice, videcemo kako ce loncar da zatvori roster i kako ce se ostali popuniti, mada meni je najveci problem canak... da nam je miloje tu ne bi bio sumnjicav u citavu pricu oko rezultata za ovu godinu

vec sam upozorio.. bez licnih zelja i spamovanja..
 
Последња измена од уредника:

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Auuu Ostoja i Loncar pokidase,nadam se da ne idemo u dublje dugove posle ovoga.Tim deluje kao da se sklapa da bude kompetabilan i da kad se uigra pokida.Svidja mi se stil ovog Lendejla,deluje kao Alex Maric svojevremeno,ovaj bosanac ako stigne imacemo ozbiljnu tranziciju,dobar skok u oba pravca.Sto se tice crnje na dvojici,e to bi bilo pozitivno iznenadjenje jer sam mislio da sa ovom dvojicom zavrsavamo roster.Daj Boze da dodje neka kidalica na 2 ,pa da se ne zna odakle pre bijemo protivnika.Top

Ovo može da bude apsolutni sjaj ili očaj. Očaj bi bio ako budemo ekipa koja može da "iznenadi" u jednoj tekmi svakoga, ili "može da otkine neku pobedu favoritima"... Onda se tu bitno ništa nije promenilo. Za sada imamo POTENCIJAL na papiru. Taj potencijal sada treba PODIĆI na šampionski nivo (individualno) i uklopiti u kolektiv koji dobro funkcioniše (za šampionske domete i odlično).

Da krenemo redom:
MARCUS TAYLOR PAIGE (NCAA - ako bude najmanje kao Gos, pogodili smo, ako je ispod njega.... videćemo šta će biti)
ALEKSEJ NIKOLIĆ (Bamberg - solidan tim ali ipak ne neki "strah i trepet", ipak je reprezentativac SLO - ne sa velikom ulogom tamo, videćemo)
TADIJA TADIĆ (neće imati veliki doprinos, bar tako pretpostavljam)
RADE ZAGORAC (Nije džabe bio na vratima NBA ali nije igrao dugo, nije dokazani igrač koji "pravi razliku" i nikada nije igrao u klubu kakav je KKP)
BANDJA SY (ne znam, imao svoje trenutke, al ne možeš reći sa ovim smo 2x bolji nego bez njega, nije šampion svakako, više solidan šraf)
VANJA MARINKOVIĆ (ako svi drugi budu bili kako očekujemo, OD VANJE ĆE DA ZAVISI SEZONA, mora da gine i da proradi, ključ svega)
ALEKSANDAR ARANITOVIĆ (izolovano gledano, daleko je od šampiona, al ako odradi dobro može da bude bitan)
SLOBODAN JOVANOVIĆ (ne mogu ništa posebno reći, videćemo - ne bi trebalo da ima veću ulogu)
NOVICA VELIČKOVIĆ (ključan i bitniji pored terena nego na njemu, uz sigurno važnu ulogu u završnicama i kada "škripi")
STRAHINJA GAVRILOVIĆ (izolovano, nije šampion. Imao je svojih trenutaka ali je to ipak talentovani prosek koji u boljoj ekipi kakva je ova i može da bude bolji)
MARKO PECARSKI (veliki talenat koji dominira u svom uzrastu, daleko od vinera u seniorskoj košarci ali može iznenaditi)
ĐORĐE GAGIĆ (poznajemo ga, daleko od toga da je prevaga u odnosu na konkurenciju, dosta zavisi od ostalih)

E sad da pretpostavimo, da će potpisati Lendejl i Penava uz sve pobrojano imamo ekipu koja može da bude šampionska ali nema igrača koji je DOKAZAN u profi košarci, u smislu da znamo ko dolazi i da je to neko ko će SIGURNO napraviti bitnu razliku na terenu. Uz dužno poštovanje to ni Gos nije bio u tom smislu prošle godine. Kad kažem "razliku bitnu" mislim na onu koja ti donosi titulu.
Ako se sve kockice poklope, izbegnu povrede i slično, barem ćemo moći da se nadamo veći deo sezone. Ove godine je paklena konkurencija i biće zajebano.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
pa nije ni buducnost imala takvog igraca o kakvom ti pricas pa su osvojili aba titulu, ono sve bilo dobro uklopljeno i nema potrebe ganjati preskupe igrace i zapadati u dugove kada znamo da se mora razmisljati na duze staze...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
pa nije ni buducnost imala takvog igraca o kakvom ti pricas pa su osvojili aba titulu, ono sve bilo dobro uklopljeno i nema potrebe ganjati preskupe igrace i zapadati u dugove kada znamo da se mora razmisljati na duze staze...

Imali su Gordića, debelo afirmisanog. Imali su i Džikića na klupi, dok je kostur tima i godinu pre toga igrao zajedni.

Slažem se sa tobom, čak i ne mislim da je takav baš neophodan ali bilo bi lepo. Prosto, pored svakog našeg igrača, pored opisa - zaključak je VIDEĆEMO. U tom kontekstu sam rekao da mogu biti od SJAJA do očaja, ali da se svakako možemo nadati dobrom. Znači ovo može da bude DREAM TEAM, al VIDEĆEMO, jer ne mora da znači. Nadam se jakooo i voleo bih još jače da izdominiramo! Mi imamo još 3,7 milki duga. Ako nagodinu prodamo 4 igrača (pod uslovom da su izlazne klauzule visoke, a ne verujem - jer ne bi ni potpisivali za nas da jesu), doći ćemo na NULU sa dugovima. Ako bi imali 500k po igraču u proseku, za 4 igrača bi uzeli 2 milke i bili bismo dužni još toliko... Nisam neki ekonomista, bem li ga. U svakom slučaju, to je briga uprave a ne nas koji gledamo. Mi smo tu za parket i tribinu, Partizan klub velikog imena i ambicija večnih pa neka o tome brine onaj ko mora. Njihovo je da nađu pare a ne izgovore zato što para nema.
Za sada mi ovo izgleda DOBRO i PLANSKI, držim palčeve iz sve snage da uspe.
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
On je već rekao da ima želju da ostane u Španiji, postoje kao dva kluba koja se interesuju... pa neka ostane.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.761
Локација
Humska ulica
Tolika ljubav prema Partizanu a jadan plasi se da za jednu sezonu ne ostane gladan.Pa onda mozda i nije za bolje od neke Mursije ili slicno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako se trazi 2/3 onda znaci da ce Bandjo da sidje definitivno na 4. Nisam nesto posebno time zadovoljan osim ako se nije otvorila mogucnost da se dovede bas neki dobar provjeren igrac na 2/3. Mislim da nam je krilni centar tipa Kevin Jones potrebniji od igraca na 2/3, da bar imamo jednu petorku gdje smo beton a ne da krpimo nesto.

Jel vodi iko racuna o broju stranaca? Kako mi planiramo da se takmicimo u Kupu i KLS?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nisam siguran da su tu pare u pitanju... Prosto, nece ni u tim Mursijama dobiti puno vise nego kod nas, ako uopste dobije vise.

Decko je otskrinuo vrata reprezentacije, a ide SP... Verovatno mu je cilj da ode negdje gdje ce igrati 30+ minuta i biti prva napadacka opcija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top