Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne volim igrace koji uslovljavaju potpis nekim dogovorima o minutazi i slicno. Znaci da igrac nema povjerenja u sebe da se moze nametnuti dobrom igrom kao opcija. Uopsteno kako mozes reci nekom igracu u ekipi "e cuj on igra 30 jer smo se tako dogovorili"
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
U danasnjoj kosarci se ugovori bez neke garancije o minutazi ne sklapaju. To je trend koji smo pokupili od Amera, njima je svima ugovorm propisano ko ce koliko da igra, u kom minutu cak da udje, sve do detalja. Mada je NBA vise biznis i zabava nego neki sport. Secam se da je Milon Palacio imao takav ugovor, kao i Vontigo Kamings. Mada, mnogi i ne potpisuju na taj nacnin. Sve u svemu videcemo, mislim da nije problem sa psihom igraca ako potpise takav ugovor, i meni je veoma cudno, ali tako je danas. Totalno bih se slozio sa tvojom konstatacijom, ali ako vec covek sa svojim menadzerom moze da izboksuje minute i za stolom, on, i njegov menadzer ce sigurno pokusati sebe da zastite. Tako da tu ne vidim toliki problem, svako gleda sebe. Tako je kako je....
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
To sa Todorovićem nema veze s minutažom. Verujem da smatra da bi dolazak u Partizan bio korak unazad...

"Partizan je takođe jedan od zainteresovanih klubova. Nikola Lončar, sportski direktor crno-belih, je sa mnom u kontaktu i dosta smo pričali. Oni imaju veliku želju da je dođem, ali da budem iskren imam opcije u Španiji, već dugo vremena sam tamo i ostanak mi je prva opcija. Ali, nikad se ne zna".

U prevodu, ako ne zabode ugovor u solidnom ACB ligašu onda može.
Opet, to je samo moje mišljenje...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.172
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
U odnosu na prošlo leto kad nam je pojačanje bio onaj što je poznat samo po tome što je pevao ojkače na ciganskoj svadbi, ovo je fenomenalno. Pitam se samo koliko će to da nas košta.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
U svakom slučaju je isplativije i bolje nego da se propada. Radujem se povratku košarke kući! Klub našeg renomea će sigurno više zaraditi nego potrošiti. Što više ulaganja to bolja zarada, u ekonomiji je vazda tako bilo. Treba samo vodititi računa da se ne ulaže pogrešno, a mislim da je ovoga puta sasvim OK... Samo neka se ulaže, neka se nešto dešava. Iskreno mi je muka kuknjave oko para, nadam se da je to vreme prošlo. Gleda mi se košarka a ne finansijski izveštaji.
Mada potpuno razumem šta kažeš ali mi je priselo, iako još uvek imam strpljenja. Ova ekipa bi trebalo da bude dobra.
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Za razliku od mucenih fudbalera,kosarkaska selekcija mi uliva dosta vise poverenja. Neozbiljno je posle svega sto nam se izdesavalo ocekivati najvise domete,ali se bar vidi nekakav napredak u strukturi i organizaciji,a i igracki kadar je sad vec sasvim korektan.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zanimljiv intervju... bez floskula tipa "daćemo sve od sebe", bla, bla... nego - biće pravi Partizan i u Evrokupu i u ABA, hoću samo da osvojimo ABA ligu i uđemo u Evroligu. Doviđenja, prijatno.
Samo cepaj, Rade.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Za razliku od mucenih fudbalera,kosarkaska selekcija mi uliva dosta vise poverenja. Neozbiljno je posle svega sto nam se izdesavalo ocekivati najvise domete,ali se bar vidi nekakav napredak u strukturi i organizaciji,a i igracki kadar je sad vec sasvim korektan.
i te kako je ozbiljno ocekivati najvise domete jer ako necemo sada kada cemo? Poslusaj intervju Zagorca pa ces videti koji je razlog zasto je dosao u klub pored toga sto ga voli, da ne ocekuje titulu ne bi ni dosao kod nas, logicno.
Naravno, ne mozemo po svaku cenu srljati da udjemo u El ali ocekivanja moraju biti sampionska, nikako drugacija.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Isto je i sa Aleksejem Nikolićem. Dečko je šampion Evrope, jbg.
Ajde ovi Ameri manje-više, ali klub mora da ima neke ambicije, da obeća i igračima solidan igrački kadar, i da to i ispuni na kraju.
Jedna od najvažnijih stvari je da igrači veruju da mogu, i da osete podršku... I onda kad dođe derbi da gaze kučku, bez pardona :)
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
ovo je svakako napredak,nema vise robinsona i gordona,dovode se mladi i ambiciozni igraci
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
38057354_10217596872297831_1176471926982311936_n.png


Stigo i novi centar!
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Impresivna statistika u prethodnoj godini, biće zanimljivo i vidjeti na koliko godina je ugovor kao i dali ima onih otkupnih klauzula ove godine, nadam se da su bar uvećane ako već ih ne mogu izbaciti.
Još neko na 1/2 i 4 pa da čekamo Superkup ABA lige sa nestrpljenjem.

Dobrodošao :napred-partizan:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
treba nam jos jedan igrac pod kosem koji ume da igra ledjima, da skuplja odbranu, i jos jedan spolja koji ume da kreira sa loptom u rukama (znamo da Vanja to ne moze, a sumnjam da i Zagorac to moze)
i naravno, sve ovo treba da se utegne u dobru odbranu... nadam se da Canak to moze
 

fabricio

Početnik
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
7
Reaction score
23
Локација
Kuršumlija
Statistika iz protekle sezone.
 

Прилози

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    53,8 KB · Прегледа: 47
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    52,4 KB · Прегледа: 46

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Dobrodošao,nadam se da će da kida ;) ;-):pfc:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Млад човек а има плус диоптрију не види без наочара шта потписује... :icon-lol:

...но то и није нека мана за кошарку, кош је ипак доста даље од папира за читање (и потписивање), а и противник је много крупнији и видљивији него што су то ситна словца, посебно кад момак буде чувао противничке центре...а у нападу, само му лопту додајте у руке и нек трпа и закуцава, немој да га ,,гађате,, лоптом у главу (и нос) то је већ преблизу да би добро видео и ухватио...

Дакле, ни у ноге јер високи не могу брзо да се сагну, ни у главу јер је далековид па може да га бапне у нос, него само ЛОПТУ У РУКЕ, и онда освајамо тај ,,Јадран,, ,,Регион,, ,,АБ(Б)У,, БАБУ,, каоко ли ће већ та лига да се зове, освајамо Србију и после (коначно) играмо Евролигу!
Време је! :šal :ziveli

Него јел наш бек Пејџ у неком сродству са центром Американком Пејџ што игра кошарку за репрезентацију Србије? :D
Добро, не личе баш ко јаје јајету, а нисам баш ни сигуран ни да им се исто пишу презимена (ђирилицом можда и може исто), ал' опет... реко' па...Пејџ он и Пејџ она, па сам просто мор'о да питам... :D
Наместило ми се на зицер ко нашем новом центру Пејџова асистенција! :D
Бар се надам да ће бити тако! :icon-lol:

Заказујте неку тренинг утакмицу још док је лето да и ми који смо сад на одмору можемо мало на баскет!
Расте нека позитива, ко да чека тамо негде до јесени!

:šal :napred-partizan: :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top