Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Meni isto sada na svadbi prilazi novinarcic neki i kao kaze a sta Jankovic kod vas? Ja u cudu ne mogu da verujem ... ako bude slucajno istina to(mada ne verujem) neka bude kao Roberts :D

Jesu se on i Novica zakacili ali su se na kraju izljubili i cini mi se rastali u miru.

Druga stvar mozda sam pijan ali mislim da ako bi slucajno dosao i opustio se dabi ovde kod nas moga da bude bas dobar. Da ima tu neku crtu ludosti ima, ali opet ne verujem da ce doci kod nas, a ako ne dodje ko mu jebe mater.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Haha kakav retard ...ne zna recenicu da sklopi... "naj naj naj najbolji klub u u u u u (pa kad je skapirao da imaju 30 trofeja manje od nas i da mu je branko lazic kapiten) onda je rekao "u ovoj godini".....hahahahahahaha...jednostavno ovaj lik pripada Zelezniku i nadam se da kod nas nece doci ni danas ,ni sutra...ma nikada :angry-smiley-002:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Ako nije dosao prosle godine kada ga je Muta zvao vise ne mora uopste da dolazi. Roberts ili Kleo to je sasvim drugo njih boli qurac gde igraju oni dolaze za pare da zarade, ovi transferi od domacih igraca imaju sasvim druga draz. Ostoja bolje nemoj nikoga da dovodite ovaj lik iz predgradja nije kosarkas za nas.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ostoja Mijailovoć: "ABA liga bi mogla da živi od kazni Čovića i Bokana!" "Poštujem Zvezdu i njene igrače kao naše najveće rivale, ali nemamo nikakvu komunikaciju. Od nas imaju sportsko poštovanje, a što se tiče njihovog predsednika nemamo nikakvu saradnju. Mnoge stvaru koje on radi ne podržavam. Ne mislim na one u svom klubu, nego tamo gde se podudaramo, poput ABA lige. Neću da dozvolim da se Partizan kažnjava za izjave koje su potpuno benigne, a da predsednika Crvene zvezde ne kažnjavaju za komunikaciju tokom ABA plej-ofa koju ne znam ni kako bih nazvao. Da su se tada koristile propozicije o kažnjavanju na pravedan i pošten način, ABA liga bi mogla godinu dana da živi samo od kazni Čoviuću i Bokanu. To je ono što šteti i Partizanu. Želeli su da ne bude više jak, unazadili su ga organizaciono i finansijski. Danas to nije više tako, opet imamo ime i prezime."

Ajd da neko to kaze vec jednom, sad čekamo plotun saopstenja iz ciganskog mordora.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Za njega još nisam čuo, ali se sećam kako si "hvalio" Šćekića ACL-a
Kakve su mogućnosti da se izvuče neki talentovani kondicioni? Konstantno dovlačimo neke likove koji nisu napredovali 20 godina.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Jeli ovaj Sead Krdjalic bivsi bacac koplja nas clan I rekorder?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako se dobro sećam, on je nekad radio sa reprezentacijom, samo na bazičnim pripremama. A to je u poređenju sa radom u klubu nebo i zemlja.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sead je nekada davno, pocetkom ovog vijeka smatran za vrhunskog kondicionog trenera, radio je u FK kako se ja sjecam i stvarno su ga hvalili po medijima... A sad bas ne znam kakav je trenutno :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.837
Није то тај Сеад. Сеад Малићевић је био у ФК-у.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
O Krdzalicu sam pisao kada je Scekic dolazio u klub, to je ta skola, neki igraci poput Rebrace su imali losa iskustva, uglavnom, nedovoljno brige o zdravlju igraca i odmoru i neka skepsa iz košarkaških krugova o atletičarima kondicionim u košarci.
Koprivica, Radonjic ili bilo koji njihov učenik su struja koja se pokazala mnogo pouzdanijom na duže staze.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Brate, to je razlika u spremanju igrača za kratkoročni cilj i za sezonsko takmičenje.

To je isti kurac kao kad Federer planira svoju sezonu, samo u košarci to neće da može. Krdžalića zovneš kad se plasiraš na F4, a imaš dve, tri nedelje da se spremiš. Za šampionat su takvi treneri zlo.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kolege, ja ne znam da li je do mene ali ja stvarno ne kapiram ovu foru za pudlicu i savetnika našeg predsednika. Pitao sam još pre par dana kad sam video post kolege Rus-a ali nisam dobio odgovor.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ovi naši izgleda baš zagrizli za Jankovića. Šta oni vide u cigansko-mutavom govnetu? :puke::banghead:
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Odvratna njuska, ali potencijalno dobar igrac.

Prica se da nije jedini cokijev igrac u koga smo usli :)

Inace:
Hoops Prospect

Srđan Popović (03, PG), best scorer of SRB U15 F8 and one of the most polished players in the country transferred from Mladost Zemun to Partizan. Part of a big Partizan youth teams reload. Most likely he will be joined by Ilija Milijašević, fellow Mladost teammate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top