Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Jankovic je srpsku ligu splidno odigrao
Novica, Jankovic, Pecarski, Gagic, australijanac=ja prezadovoljan!
Na 3 Si i Zagorac-prezadovoljan
Na 1 Pejdz i Nikoloc, prezadovoljan

Ali nam treba jos 1 na beku, bek i ka krilu, ili kombo igrac na svim spoljnim pozicijama

Verujem da ce doci. Bekovi nisku skupi
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Taj Nenadic ima opasnu prangiju, neke utakmice prosle sezone je bukvalno sam resio...Jel nas on? Jankovic je bio nas, al ne znam kakva je sad situacija...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne znam koliko si bio ozbiljan za Nenadica ali cini mi se da su njega prebacili u fmp 2
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
jankovic se potukao sa lazicem jednom prilikom, Kad i zasto nije mi receno. Posle toga je napusen od strane cokija koji je stao na stranu lazica.

Izvor: navijac iz mordora
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Od čega da vrate pare ako ne kupe nešto što mogu preprodati. Ovo što sada imaju čak i da je dovoljno (a nije) da se vrati sve, značilo bi gašenje i nemanje takmičarske ekipe. Meni se najpre gleda košarka a dugove su veštački nametnuli navijačima. To je pitanje za upravu i to je njihova obaveza isto koliko im je obaveza da Partizan ima ekipu za sve ambicije. Kako? Nemam pojma, niti me zanima. Duletu svakako prvom da se vrati, deset mesta prazno pa onda svima ostalima.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Ko je dugove vestacki nametnuo navijacima? Ne razumem.
Zasto bi navijaci vracali pare Vujosevicu? Neka vrati stoka napredna.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Od čega da vrate pare ako ne kupe nešto što mogu preprodati. Ovo što sada imaju čak i da je dovoljno (a nije) da se vrati sve, značilo bi gašenje i nemanje takmičarske ekipe. Meni se najpre gleda košarka a dugove su veštački nametnuli navijačima. To je pitanje za upravu i to je njihova obaveza isto koliko im je obaveza da Partizan ima ekipu za sve ambicije. Kako? Nemam pojma, niti me zanima. Duletu svakako prvom da se vrati, deset mesta prazno pa onda svima ostalima.
Zemljače, neki stavovi i postovi su ti u najmanju ruku čudni.
"Meni se gleda košarka...."
Još malo će NBA, pa može da se gleda do mile volje.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Pa rekao sam. Dugovi su problem uprave a ne navijača. To što mi pričamo o finansijama (čak se i ova tema bavi time) je vrlo neobično. Mene kao navijača ne bi trebalo da brine i zanima dug, finansije i sl. Posao uprave je da to rešava istovremeno obezbeđujući istovremeno i ekipu dostojnu imena kluba i ambicija. Dosadilo mi da slušam o dugovima i stabilizaciji kluba. Onaj ko vodi klub neka misli o tome ali neka pravi ekipu dostojnu kluba. Ako ćemo čekati privremeno to će biti večno. Zanima me košarka a ne ekonomija. Onaj ko se latio posla neka ga i zradi. Ako uspe onda kapa dole a ako ne onda snosi i odgovornost. Meni ovo izgleda ok do sada i neću da sudim pre vremena.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Izvini zemljače, nisam rekao da mi se gleda cirkus nego košarka a ona se obično najbolje igrala u Partizanu! Kako u regionu tako i malo šire. Nisam ja zadužen da vraćam dug i pravim ekipu. Onaj ko jeste neka to i radi. Za dugove neko jeste "kriv" ali je drugi odgovoran da ih vrati. Pri tome da ne zapostavi sportski deo jer KKP je košarkaški a ne knjigovodstveni klub. Dugovi postoje oduvek i nisu opravdanje nikome za nedostatak rezultata. To je teško. Ja to ne bih ni mogao. Zato i sedim na tribini al onaj koji može nek radi to.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.105
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ostoja je sns bot, ali on nije napravio dug prema Duletu. Bila nam je "legenda" u klubu pa smo bukvalno popusili sa njim.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Samo sam prevukao poruke,nisam imao živaca da čitam sve,ali pička ciganska samo neka dođe u roster? Aloooo Grobari
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Ne bi bio ni prvi a ni poslednji... a i nije cigan :kokice
 
  • Like
Reactions: Oki

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Nenadić nije ciganin, za ovog Jankovića pojma nemam.

A ćoki savetnik? Jel me zajebavate? Nemojte se blamirati po forumu... (vest je "njuz.net" ako razumete?)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mislim da nista od Jankovica kod nas ... prije njih mi je i bio zanimljiv, sada i ne bas ... A gledam po portalima vec su mu pocele prijetnje da ce ostati bez koljena ako dodje u KKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top