Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ako Tegi kaže da je Braun dogovoren, da stiže do kraja nedelje i da mu je već nađen stan, verujem da je to to.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Mene vise brine Zagor i ova povreda koja se krije izgleda...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Kakva je povreda u pitanju?
 

Rikardo Gomes

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2018
Порука
15
Reaction score
39
Локација
Gelsenkirchen
Po Tegeltiji Braun i definitivno potpisao (samo da se overi potpis kod notara) :)
Cena 126 000 evra za 7 meseci, po meni to nije puno ako nam donese blago poboljsanje
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Isti post sam napisao kao kolega iznad, pa sam ga obrisao. Samo mala ispravka, dolari su u pitanju.

Mene isto brine povreda Zagorca pošto niko ni reč o tome da kaže.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Baš je hendikep što ne igra večeras. Valjda ćemo uz pun Pionir uspeti da rešimo Francuze.

Šta ja pišem valjda?! Ima da ih izjebemo kao magarce! :šal:partizan-fan::napred-partizan:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Lepo uzima šuteve, nadam se da to nije samo "razvojna liga". Dobrodošao, u svakom slučaju!
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
sve je ovo budalasanje dok ja ne vidim kako on pogadja preko nekoga ko je krsten defanzivac a ne puste mi klip iz razvojne lige gde bi i ja ubo bar 5 poena da mi daju 30min da igram
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Bas sam hteo sad to da objavim. Iako noje mnogo pokazao kod nas, jedan od mojih omiljenih stranih igraca u Partizanu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
994
Reaction score
3.681
Локација
Možda je to njegova misija bila u Partizanu, odnosno da je to Božija svrha njegovog bivstvovanja u našem klubu, pošto, na žalost, igrački ništa nije pokazao. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top