Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jasmina
Veruj mi da ima i privatnih firmi koji su bili u obavezi da svoje radnike dovedu ispred hrama.Za jednu znam sigurno,radi mi burazer u njoj.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.436
Локација
Žrnov
pa ako poslove dobijaju preko sns-a, onda nije čudno.
@Стојанче Р. ja ne želim da budemo bilo čija prćija. Žalim da budemo klub sa poznatim vlasnikom, u zemlji u kojoj se poštuju zakoni. Moguće da sam ja nenormalna, ali jbg.... Naravno da se ne odričem kluba, ali isto tako smatram da smo mi, navijači, dužni da kažemo "popu - pop, a bobu - bob". Jer ako nije tako, onda šta nas sprečava da navijamo za neki FMP?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kod nas u RS je obrazac da ako hoces biti direktor moras da obezbjedis par stotina glasova( sve zavisi koliki kolektiv vodis). . Ako radis u drzavnoj firmi podrazumjeva se da ces morati da ispostujes vladajucu stranku, sto ljudi i prihvataju u velikoj vecini kako nebi ugrozili svoje radno mjesto. Tako da, vjerujem da je i u Srbiji ista stvar sto se tice SNS-a.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Evrolliga kaznila Partizan sa 10000 evra zbog upaljene baklje protiv Monaka. Bravo janičari, bravo tužna tribino... Od velike ste pomoći :pop
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ostoja jeste stranački prodavac magle, ali ovo su paraziti. Čak nije bitno ni koji su više.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Eno snimilo Ostoju sa Jeremijom I burazom Selje Ilica u Njujorku... Jedino logicno mi je da nas Ostoja magija kupuje Wasington Wizardse :)
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Nikola Lončar gostuje kod Tegija večeras.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
А Остоја на контрамитингу?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.420
Reaction score
11.658
Локација
Beograd
Celu upravu odvede na kontra miting a jednu običnu sliku osvedocenog navijača Partizana sa trenerom proglasi političkom zloupotrebom. Kakav licemer.Kopaj jos malo dublje Ostoja, nisi mu se dovoljno uvukao...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ko je god očekiva’ bilo što drugo od sns govana je baš naivan.

Bravo preCedniče samo štiti interese kluba, mislim da na sljedecoj utakmici nece bit ni 3000 ljudi.


PS: Zaista raduju komentari ispod postova na Instagramu i Tviteru, kakva pljuvačina po sns govnima.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Auuu brate, da li je ovo realno?! Blam me pojeo dok sam citao saopstenje!

Nisam neko ko se bavim politikom i uopste ne ulazim u to sta Sergej radi, ali covek je dokazani Grobar i ovako nesto definitivno nije zasluzio, sta je lose napisao? Napisao je ono sto svi mi navijaci Partizana mislimo!

Pu govna jedna smrdljiva licemerna, sve najgore vam zelim!!! Bljak!!!
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.887
Samo se iskreno nadam da Andrea ne ispizdi zbog ovoga...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.887
Da ce zbog Andree doci ponovo na utakmice, a na instagramu da je Andrea i njegov fan kao sto je on Andreein
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top