Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mozda nije za ovu temu i izvinjavam se unapred ako je tako..

Skinuo sam apklikaciju KK Partizan e sad "poseta utakmicama" nikako da proradi iako sam od skidanja iste bio na 4 (Krka, Mega, Ritas i sad Budusnost) ne dobijem poene a redovno skeniram kartu pre utakmice. Zna li neko u cemu je fora?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
uz Sanija, ili misliš da su njega potpuno precrtali, tj. da se džaba trudi ( ako se trudi?) na treninzima prvog tima?
Iskreno, voleo bih da Sani dobije priliku i još više bih voleo da znam zašto je toliko van ekipe.
Posle utakmice protiv Budućnosti, u kojoj je Trifunović bio na klupi ispred Sanija, mislim da je ovaj drugi precrtan.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.041
Nema sistema. S vremena na vreme će ti stići obaveštenje da si dobio poene. Doduše ne znam kakva je situacija sa dnevnim ulaznicama, ali za sezonske desi mi se da nekad sutradan dobijem poene za utakmicu, a nekad se desi da ih dobijem nakon više od mesec dana, pa čak i da mi pre notifikuju neku utakmicu koju sam skorije bio pa tek onda neku od prethodnih. Za dnevne karte pretpostavljam da moraju da se uklope sa brojem prijavljenih gledalaca i stvarnog broja gledalaca koji je često 1000+ veći od prijavljenog pa otud i nisi ažuriran.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Sigurna varijanta. Pa ako bude dobar, potpisće ga. U suprotnom, ostaje u Španiji.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Meni je to bezveze, al dobro. Valjda neko zna sta radi...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Mozda nije za ovu temu i izvinjavam se unapred ako je tako..

Skinuo sam apklikaciju KK Partizan e sad "poseta utakmicama" nikako da proradi iako sam od skidanja iste bio na 4 (Krka, Mega, Ritas i sad Budusnost) ne dobijem poene a redovno skeniram kartu pre utakmice. Zna li neko u cemu je fora?
Ista situacija, ne upisuju poene stalno, ne znam koji je sistem.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
@Špaca @lukaimasa
Hvala na odgovorima. Kontao sam da mozda ima veze sa time da kartu moras i da kupis na svoje ime da bi proces bio kompletan jer osim karte za Buducnost sve ostale kupovao je drugar na svoje ime za mene pa sam mislio da je zbog toga i nisam mnogo obracao paznju na to. E sad za Buducnost sam kupio ja za nas trojicu i jednom je prosla a nama dvojici nije pa mi opet nije bilo jasno kako to sad. Al dobro valjda ce leci poeni a i ako ne legnu nema veze tek sam skinuo skoro aplikaciju pa za ovu sezonu i nije toliko bitno.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Meni je to bezveze, al dobro. Valjda neko zna sta radi...
meni nije
dečko je imao dve teške povrede, onda i onaj neki problem sa srcem ili neku bolest, ne znam tačno šta je bilo ali priča je bila da je mogao da umre od toga, a što se tiče košarke i pre je imao problem sa šutem što je na njegovoj poziciji baš problematično
da se vidi koliko može do kraja ove sezone a i da nas pokrpi zbog izostanka nekog od stranaca na toj poziciji, pa za posle da vidimo..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Doživesmo i to da ovi plaćeni pevaju uprava napolje :D
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Niski kartel je pevao, zbog nepustanje dela navijaca u salu i zatim demonstrativno napustio salu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Znam, bio sam pored. Nišlije i Prokupčani, ovi iz Bg-a ne dolaze pre finala.
Možda budu ozbiljni ove godine pa stvarno ne puste bez karata...
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
- Partizan ima ultratalentovanih klinaca koji će biti pravi igrači za 3 ili 4 godine. Mi taj period, kada preživimo, vraćamo se na staze stare slave. Svake godine Partizan može da proda jednog igrača, da jedan ode na draft i da od toga živimo - istakao je Mijailović

Šta priča ovaj čovek? Kakvo preživljavanje za 3 ili 4 godine? Ovo je čista SNS demagogija. Čemu onda toliko zahvaljivanje?

Uprava napolje!
 

ddpp75

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
30
Reaction score
0
Šta priča ovaj čovek? Kakvo preživljavanje za 3 ili 4 godine? Ovo je čista SNS demagogija. Čemu onda toliko zahvaljivanje?

Uprava napolje!

Mislim da pogresno tumacis receno, bez zelje da branim Ostoju, poenta je da naredne 3-4 godine nemamo igraca kog mozemo da prodamo za recimo 700-800k evra ili vise, pitanje imamo li i za 400-500k evra. Posle 3-4 godine vracanje na staze stare slave ja bar tumacim da necemo imati finansijskih problema jer cemo prodavati svoje igrace bla bla bla i imati definisan deo budzeta svake godine unapred. Gledao sam intervju juce pa zato tumacim tako. Iskreno vise bih obratio paznju na to sto je pomenuo Radanova. Ako se ne varam momku istice ugovor na kraju sezone. Pozz
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Na zvanicnom sajtu Aba lige stoji da je prvom timu dodat Lazar Stefanovic..

Jel neko zna nesto vise o ovom momku?
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Laza je generacija 2002. , visok je nesto ispod 2m, igrao je pleja u mladjim kategorijama, moze i beka, visok kosarkaski IQ, mora da radi na fizikalijama, i brzini, solidan sut i dobar pregled igre.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Postoji li u nasoj skoli nebitno koje je godiste neko koji ima samo sut i nista vise. Ne mora da bude kao Tripko za pocetak neki level Kecman i bio bih prezadovoljan. Ne znam kad smo poslednji put imali igraca sa mekom rukom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top