Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bože bože, prelazimo u modernu veliku dvoranu, a ovde protivnici. Da ste živeli pre 100 godina, bunili bi se i za uličnu rasvetu i tramvaj.

Arena se adaptira zatvaranjem gornjeg prstena u halu od 10.000 što je idealno. Ima klimatizaciju, wc, možeš lepo da uzmeš kokice, pivo, vodu.
Sad kad smo sa ciganima u aba igrali, poveo sam ženu, stajali jedni drugima na glavi, njoj pozlilo.


Bravo Ostoja kralju, kupio si jebenu arenu!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.501
Reaction score
23.270
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mislim da će za koju godinu opet biti organizovan F4 evrolige u Beogradu, u areni, pa da se polako privikavamo na koševe, parket, atmsoferu... Difens!

E ćoki vragolane kad si ti nama eksel tabelama dokazivao da se od utakmica u areni još može i zaraditi, mi se smejali...

https://www.kurir.rs/v/3264561

Otprilike ovako izgledaju i vesti iz našeg Partizana, kule i gradovi, a kučka lagano u EL, ma boli nas, bar nam je lepo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Na prvu djeluje kao los potez, a na upravi je da privuce bar 8k ljudi prosjecno na utakmice ABA lige, pa da ta odluka dobije neki smisao.

Za pocetak taj wild card, prodati 10k sezonskih, pa onda malo marketinga, animacije...

Vidjecemo, mozda i ispadne dobro...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ma boli nas kurac igraćemo el za cara tamo na sred oltara sa grbom u stavu, imamo konačno arenu pravu...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sve zavisi od ugovora cene koju placamo... ukoliko smo izvukli neke povoljne uslove, nije lose, jer arena je u svemu ostalom bolja od pionira, a organizivani u ovom stanju bolje da ne dolaze...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.331
Локација
.
Ovaj potez ima logike ako napredna uprava ima garancije da ćemo igrali EL. Iskreno, svi smo se uželeli EL i siguran sam da će Arena biti poprilično popunjena.
U slučaju da planiraju da samo ABA ligu da igramo u Areni onda je ovaj potez pucanje sebi u kolena koja su nam već poprilično slaba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.706
Nego, ono što mene najviše zanima je da li će biti neka fotografija ekipe u areni sa goranom kretenom vesićem?

Mislim da bi bio red.

Ili mozda nema potrebe, posto se Gagic vec slikao sa kretenom, onako grobarski sa lopatom, a on je reprezentativni primerak "uzornog" Partizanovca, bas po meri drzave.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bože bože, prelazimo u modernu veliku dvoranu, a ovde protivnici. Da ste živeli pre 100 godina, bunili bi se i za uličnu rasvetu i tramvaj.

Arena se adaptira zatvaranjem gornjeg prstena u halu od 10.000 što je idealno. Ima klimatizaciju, wc, možeš lepo da uzmeš kokice, pivo, vodu.
Sad kad smo sa ciganima u aba igrali, poveo sam ženu, stajali jedni drugima na glavi, njoj pozlilo.


Bravo Ostoja kralju, kupio si jebenu arenu!

Nista, s obzirom da izmestaju hipodrum, mozemo mi tamo. I onako smo..khm, ovaj, verujemo u "pozivnicu" i menadzerske sposobnosti Ostoje M. Zahvaljujuci osvojenom kupu imamo i sportske razloge da se nadjemo u EL.
Ajde Djordi, daj dzokera London Tauersima, da se ne zajebavamo. Znamo se.

Arena za polufinaliste Aba lige, bez nekih indicija da moze i vise od toga?
Daj da probam i ja, Covicu legendo!
Uff, greska,
Ostoja kralju, kupio si jebenu arenu!

P.s. da se ne zaustavljamo tu, hvalo "Grbo", direktorcino Arena, sad samo da se nadju termini izmedju koncerata brata Jale i sns mitinga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.769
Локација
Храм фудбала
Ostoja jednim potezom rijesio kakofoniju iz Pionira. Sad mogu lagano pjevusiti za sebe i ekipicu okupljenu na tom dijelu tribine. Dalje od toga se cuti ne mogu.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nije mi jasno zašto arena sada kada Vesić hoće da renovira pionir i proširi ga na 11000(doduše ne znam kako je to izvodljivo)...ali ajde da vidimo i to čudo
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Na 8500 šire tako što će staviti manje stolice i proširiti parter. Kojih crnih 11.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
@Nikola_G

U redu, blamiram se, jbg, nemam poverenja u "kralja". Daj boze da gresim. Rentiramo Pionir, a Arenu smo, kupili?
Iz kog budzeta, da nije od prodaje Lendejla. Meni ovo nije nacin, sad jbg, kako ko ima zeludac.

Svako dobro
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Naravno da nije kralj i da je čovek hodajuća sprdnja, ali ovo sa arenom je dobar savet koji je dobio.
Ovo je način da digneš klub na nivo kakav ne postoji u Evropi. Da se stvori kultura odlaska na utakmice i standardi. Da li je ostvarivo videćemo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja vezano za KK Partizan, s' vremena na vreme napisem jednu veliku istinu, bez obzira u kakvom smo problemu, da li nam pod kosem igraju neuki igraci ili nemamo ni takve, ali faktografski i zanavek - Partizan je u top 10 klubova u Evropi u sportu u kome se bavi.

Sve komparacije u kontekstu da postoji plafon ambicija, da nam je dovoljno ovo ili ono, je jednostavno nespojivo u bilo kom kontekstu, kada se u isti doda KK Partizan. Populizam ili ne, pod patronatom vlasti ili ne - da smo postojali samo poslednjih 20 godina - zasluzili smo da Arena nosi ime KK Partizan - a da ne pricam o slavnoj istoriji Kluba za koji zivimo... Ti ako hoces (i u mogucnosti si) da dodjes i podrzis Partizan, onda je iskljucivo do tebe da li ce Arena biti puna ili polu-prazna.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Arena je hala za 20+ hiljada ljudi, koji je smisao igrati tu sve utakmice ako te u prosjeku gleda oko 5 hiljada ljudi u ABA. Citava ta prica kosta, pa me zanima zasto ulazemo novac u nesto sto je za nas neisplativo. O Evroligi nebi pricao ovaj put...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Na 8500 šire tako što će staviti manje stolice i proširiti parter. Kojih crnih 11.

Manje stolice od onih? Ne vjerujem!
Dal postoje manje stolice za halu? :D


Ps. Moze li moderacija moj post sa teme KK Partizan da izbrise ili da ga prebaci odje? Nisam vidjeo da odje pisu o areni...pa sam tamo pisao.
Izvinjavam se
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Dobio sam informaciju, ne znam da li tacna, mozda neko upuceniji moze da proveri. Da je Arena zamena za nasu obecanu halu, da ce svi klinci i prvi tim trenirati u trening sali u Areni, koja je osposobljena pred final four u Beogradu, pre toga je bila neupotrebljiva. Sad da li cemo igrati sve utakmice tamo, to ne znam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top