Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.228
Reaction score
10.266
Локација
underground
Ja,koliko sam cuo,da je i Novica startovao, sa pripremama,tako da jos jedna cetvorka,tesko.,Uzeli bi ga nasi da hoce,eno non stop kuka kako jos nema klub.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ako Misirac dodje,verovatno S.J. otpada,a Novica je tu vise zbog atmosfere i da objasni strancima gde su dosli :)
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Да ли он доноси 100кг муда, 0г мозга, да ли је добар или лош за свлачионицу је небитно, мени барем. Он што је чињеница јесте да је Бирча много бољи играч у оба правца од С. Јанковића, и то је једино важно за НАШ ПАРТИЗАН. А лош је за свлачионицу вјероватно због снимка гдје на тајмауту напушава оно циганско говно смрдљиво којег неки зову Калинић. Ја га због тога још више готивим.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.228
Reaction score
10.266
Локација
underground
Pisalo je negde,mislim u zurnalu,nesto tipa,na dolasku na okupljanje,vidjeni su,pa nabroja koga je video i medju njima i Novicu.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Zaista ne vidim razloga zašto Birčević ne bi bio druga četvorka. Prvo što je domaći, onda što je reprezentativac koliko god to nekome smešno zvučalo (Sale zna šta radi) a treće što je veliki grobar. Pa on je bio jedan od najboljih igrača kod Džileta i dao je veliki doprinos osvajanju kupa. Po mom mišljenju odlično rešenje
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Te sezone su nam igraci bili potrovani. Birca je bio jedan od boljih igraca te ekipe. Igrac koji igra za reprezentaciju koji ce verovatno ici na svetsko ne moze biti losa opcija. Da ima mana ima ima neke nerezonske poteze ali mislim da bi nam bio korisniji od Jankovica.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.900
Reaction score
21.552
Nije neki preterano veliki uspeh biti jedan od boljih u onakvoj konkurencij. Ovo naravno ne znači da sada ne bi bio koristan.
Zato i postoji trener koji treba da proceni takve stvari.
Ja Birčevića pamtim po izuzetnom otvaranju skoro svake utakmice. Znao je da veže i po dve ili tri trojke na početku meča, znao je da istrči kontru i zakucavanjem raspali atmosferu u tada još uvek ujedinjenom Pioniru.
Pamtim ga, možda i više, po izgubljenim loptama i glupim faulovima.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.783
Локација
Nedodjija
EChl2LrXsAA_kfT


Tegi, sta se to desava i sprema :cekanje::confused-smiley-013:
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Neka je u ilegali i neka je sto tajnije! Nek pocrka ona gamad sto ne zna sta se desava u vezi kluba. Pa vidite da nas gadovi seku, saplicu, zabijaju noz u ledja kad i gde stignu (onemogucavaju transfere kad god mogu, olajavaju gde god stignu, prijavljuju stranim posmatracima...)! Nije Trinki lud. Zna lisac kako treba i puna podrska sta god da je zamislio.
P.S. Insajdersku stoku imamo i na forumu. A zamislite u okolini kluba! Neka. Strpicemo se mi. Gledacemo junake u Areni. Praticemo ih kad bude najpotrebnije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Odlično što se vraćamo korenima kluba!
Ilegala i gerila, i konspirativna imena, i sve u tajnosti pa onda - udri neprijatelja! :D
Jok, nego ćemo sve da im damo ,,na tacni,, - i ko igra za nas, i šta radi, i kako radi...
Videćete kad izađemo na teren šta (vam) radimo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top