Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Ne očekujte pojačanje u skorije vreme, možda tamo negde kao novogodišnji poklon.Lepo gura ova ekipa i bez tog beka i treba sačekati igrača koji će da pravi razliku. Zaboravljate da imamo i Tomasa kada se oporavi sa poenima u rukama.

Ma od pojacanja nema nista,nakon dobrog pocetka i trofeja u super kupu vrv je vodja zvao Ostoju i pitao "sta ste se rastrcali" .Budimo realni Partizan sa ovim timom delje sve zivo ,a pola igraca nije ni u kakvoj formi (Volden,Parahovski,Peiners,Bircevic) i to sve bez Tomasa deremo.Svesni su u upravi a i drzavi da uz Tomasa i nekog killera na poziciji 2/3 mozemo debeleo ugroziti mezimce,tacnije razbiti ih....tako da upravi "nije u interesu" da cackaju mecku.
I debil kapira da bez dobrog beka sutera ovde nemamo prevelike sanse,Ostoja nas laze kao debile i onda vrhunac izjava "e pa sad dovesti beka u ovako uigran tim je rizik" kakva boleshtina. Meni iskreno najvise zao zbog Evrokupa jer nam jedan dobar suter fali da zaista budemo favorit za osvajanje ovoga.Imamo 3-0 a ne igramo nista spec ,zamisli tek uz Tomasa i nekog Gaudloka,Zeldena,Herisa...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
A Tegi je objavio da je u pitanju nedovoljna minutaža i da je o tome pričao ili se žalio pomoćnim trenerima, a u ovom poretku stvari, ipak njemu više verujem...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
A Tegi je objavio da je u pitanju nedovoljna minutaža i da je o tome pričao ili se žalio pomoćnim trenerima, a u ovom poretku stvari, ipak njemu više verujem...

Dečko ima 33minuta igre.
Po toj logici i Arti,Birčević,Janković,Paige imaju nedovoljnu minutažu.
Bilo kako bilo je ne znam da li je neko od tih mladih glava uspeo u karijeri sa takvim stavom.
Čim je on trazio vise minuta a krajnji rezultat prekid pozajmice sumnjam da Miloje to ne bi nazvao sukob.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A Tegi je objavio da je u pitanju nedovoljna minutaža i da je o tome pričao ili se žalio pomoćnim trenerima, a u ovom poretku stvari, ipak njemu više verujem...
Pa objektivno dečko je otišao u ovo menadžersko govno od kluba da bi igrao, a ne da sedi na klupi, to može i u Partizanu. Šta tamo može da nauči na treninzima i od koga?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Klinci danas misle ako imaju talenat da moraju imati zagarantovanu minutažu što je po meni apsurdno. Za malog Trifunovića neću ništa da govorim, tata mu je imao moždani. Verovatno mu se sve nakupilo, ne vidim razlog zašto ga ne bismo poslali u Mladost ili Vršac naše filijale.
 
  • Like
Reactions: Zex

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Nepravda je sastavni deo svega, pa i sporta. Mora čovek da se izbori sa tim.
Kada neko negde upada na vezu, on zauzima mesto najgorih polaznika. Ako je neko najbolji, ne postoji taj novac i veza koja će da ga zaustavi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Moje mišljenje je da bi više napredovao na klupi Partizana nego u igri u dresu Mege, ali se svima nešto žuri. Nabio Dončić komplekse mladim igračima, misle da je užas ako sa 19 godina nisu u prvom planu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sam apsolutno za to da igrač na treningu zaradi krvavo svaki minut na utakmici, pogotovo mlad, ali mega je klub sa garantovanim minutima i menadzerska prćija. Ako je struka procenila da njemu treba minuta u seniorskoj kosarci da bi naredne sezone bio spreman za neke minute, poslednje sto treba da radi je da greje klupu u megi, ili nek trenira sa kkp ili nek ide negde gde ima minute...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Jedno jako bitno "ako". Ja se nadam da je u pitanju odluka struke, tj Trinkijerija i njegovih saradnika, a da nije menadžerska priča ili nezadovoljstvo igrača.
Ako su mu obećani minuti, a nije ih dobio, to je problem.
Ako mu je rečeno da treba da se izbori za minutažu u timu sa, objektivno, dosta slabijom konkurencijom, a on posle jedva 3 meseca i 2 kola ABA lige ode da se žali na minutažu, onda je problem, ali sa njim.
Pa i u Partizanu, koji je duplo iskusnija i bolja ekipa, još uvek minuti nisu raspoređeni onako kako je većina očekivala. Svi, ili bar većina, su očekivali mnogo bolju igru, a samim tim i više minuta, od Parahovskog, a bili su istovremeno skeptični u vezi Mozlija. Pogledamo minutažu i doprinos i vidimo nešto skroz suprotno od očekivanog, što ne znači da će u nastavku sezone da ostane tako.
To je u Partizanu koji je mnogo uravnoteženija sredina, dok u Megi imaš prosek od 20 godina gde se ne zna ko kada može koliko da pruži.
U svakom slučaju mislim da ta Mega nije dobra opcija za mladog igrača. Nikad nemaš iskusnijeg igrača pored sebe, jedina šansa ti je trener, čije kvalitete, koliko god nam bio drag, retko ko zna.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Nema tu neke priče, Mega je dovela Mesiceka i Miljenovića i tako napravila gužvu na spoljnoj liniji. Neki klub u ABA2 bi bio po meri. Ili jak trening sa seniorima.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.304
Локација
underground
Golden stejt je nazalost odlucio da potpise Kaningema,koji se dovodio u vezu sa nama,i navodno "cekao".Ne znam da li Trinkijeri ima opciju,B,ili C,ali nama bek suter treba,jer mi u rotaciji imamo samo 4 igraca na poziciji 1,2,sto je nedovoljno za sezonu pogotovo sto Trinkijeri vrlo cesto igra sa trojicom od njih u petorci.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Posle neka neko kaže da limar ne radi vrhunski posao - do juče nam je ćoki krao igrače, sad to rade evropski i NBA velikani
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top