Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Svakome kome nesto nije jasno, neka procita tvoj upis par puta.
Naravno, odnosi se na one koji imaju zeludac za to .

Kao jebe nas psiho vec pet godina, a u ovoj predizbornoj godini nas jebe malo manje, pa ajde onda da cutimo kada je vec tako, jer eto pored nas cute i cigani i jos 6 miliona ljudi, a i moze katanac da nam visi opet nad glavom.
Po nekim mojim shvatanjima zivota, ovakva misljenja su sramotna.

I otkud odjednom ova prica, bas posle jucerasnjeg saopstavanja pudlice ciganima da je mutant njegov privatni klub?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Nadam se da si svoje talente citanja izmedju redova i tako socnu apstrakciju upotrebio za nesto korisno, ili nisi imao vremena od kopanja po ciganskim vestima?

Kako bilo, bravo, tako je, u pravu si. Kako me nije sramota. Izvinjavam se svima za gnusne postove.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Dule se pored svog bazicnog posla, bavio i drugim poslovima u klubu, jer se oni koji su bili postavljeni na druge funkcije nisu bavili svojim poslovima. Takodje, voleo je da ima sto vise poluga u svojim rukama. Tako je, ocigledno, lakse funkcionisao.

Time je bio najvise javno eksponiran, sto se tice KK, a bio je i predsednik JSD.

Onda je morao da vuce politicke poteze i da se sa ciganima i politicarima povremeno valja u blatu. Bilo je dobrih i losih poteza. Lako je biti general posle bitke.

Ne treba idealizovati nista i nikoga.

Sa druge strane, dao je sebe i zdravlje u borbi za Partizan. Za to mu vecno hvala od svakog normalnog.

Sada je malo izmenjena situacija. Svako radi svoj posao.

Preneseno, ne zanima me sta limar radi u smislu gimnastike, dok se organizacija popravlja. Odnosno, da li ce da se zahvali likovima koji su neprekidno u kampanji 7 godina radi sponzorstva, donacija i sl. Uvek su izmesani politika i sport ovde bili.

Ono sto me zanima jeste da li ce da cuti na cetvorokorak, krajnje tendenciozno sudjenje i druge pojave koje ne smeju da se tolerisu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nece nestati, a razloge je sam iznosio i ume sam da se brani od debilisanja, ali je gnusno da ga napadaju grobari... ili mozda nisu grobari, jagnjeca koza mnogima pristaje izgleda, nije samo vuku potaman...
PS. Ako se iko ovde nada da ce Ostoja da zastiti Partizan... blago je reci naivnost, preblago... jedino u sta mozemo da se uzdamo i nadamo da je pravo su Trinkijeri i igraci, SVE OSTALO JE LAZ
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Dozvolite da ljudi imaju razlicito misljenje.

Osim ako je u pitanju provokacija...

Jebo majku, ako nastavite ovako ode sve u kurac. Citacemo iste postove od par istih ljudi.

Malo zdrave diskusije nije na odmet.

Ziveli.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Pojedinci zele da postave jednoumlje na forumu.

Shvatite da koliko ljudi, toliko i misljenja. Ako neko ima razlicito misljenje od drugih ne znaci da je manji Grobar ili ne daj boze cigan pa da ga odmah spaljujete.

A kome se ne svidjaju neciji komentari opcija ignore je tu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
А успоређивати Вујошевићеве тренерске резултате и успјехе једног Жељка Обрадовића...куме, много је

Napisao je čovek da nam je to najveći trener ikada, a po mom mišljenju i najveća legenda JSD Partizan.
U pitanju su stvari koje su iznad rezultata i dostignuća u Partizanu.
Na kraju krajeva, neprirodno je uopšte upoređivati takve dve legende. Njihovi sportski uspesi sa Partizanom predstavljaju celinu na koju svi treba da budemo ponosni, a ne da uličarskim "kume, mnogo je", istu celinu razdvajamo.
Svako ima pravo na mišljenje, ali ima i neko drugi pravo da tog prvog, naravno uz posledice, otera u tri pičke materine. Ne kažem da treba.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Duletov odlazak na poklonjenje diktatoru neće nestati iz istorije ako se pravimo da se nije desio ili ako čovek koji ga pominje bude banovan.

A Dule je isao tamo zato sto mnogo voli Pussylipsa ili iz licne koristi, prepostavljam? Pa onda zbog interesa viseumlja smemo da blatimo coveka koji zasluzuje spomenik od nas, po svakom mogucem kriterijumu, sportskom i ljudskom. Misljenje jeste kao zadnjica, svako ga ima, ali to nikako ne znaci da su sva misljenja jednako vredna i tacna, aman zaman...
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
A da li to onda znači da bi pičkousti bolesnik zasluživao pohvale da je na Duletovo pojavljivanje i molbe odgovorio pozitivno, odnosno da je nama dao bar isto onoliko para koliko i ciganskim splačinama ili više?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam kako tako olako menjate smer rasprave, ovde se raspravljalo o ispravnosti poteza DV a ne vucica, tako da bi pravo pitanje glasilo da li bi DV zaslužio pohvale za taj potez da je dobio takve uslove...
A inače priča o tom odlasku je krenula nakon mog komentara o Duletovom košarkaškom stavu za šta je valjda stručan, pa se kao u definiciji straw man argumenta došlo do njegovih “političkih stavova” ako se to uopšte može nazvati političkim stavom...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne poznajem Redinga, ali licno smatram da nam na ovu ekipu treba igrac koji je iskusan, fizicki potentan, koji zna da odigra 1 na 1 i koji je defanzivno kvalitetan. Mi, obzirom da nemamo dominantnu peticu, kao i na jos nedefinisanu ulogu lidera u napadu, imamo problem pravljenja poena iz alternativnog resenja. Ne znam sta vi ocekujete, ali ja bih bas voleo igraca ko je iskusan, zdrav, motivisan da igra bitnu ulogu kao back up igrac.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Kad vec pricamo o tome,svi znamo da je Dule to uradio ,zato sto je pokusavao da izvuce najbolje za Partizan.Alternitiva je bila ono sto se potom desilo.Isto tako mislim,da u uslovima ove diktature samo neko iz SNS(nazalost),moze obezbediti koliko toliko konkurentan tim da se borimo sa govnima.Pri tome nema tog coveka ili te uprave koja moze pod danasnjom vlascu da nam obezbedi ravnopravne uslove sa ciganima.Cak mislim da je sadasnje stanje maksimum koji mi mozemo da imamo pod ovim rezimom,pri tom mislim da u kosarci imamo neke sanse,a u fudbalu nikakve,i to nevezano za tim,trenera,pa cak ni za upravu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Na komentare -
"Dule nije bas gotivio Vesu Petrovica... Birca nam nije preveliki problem kao 11-ti igrac... Trinkijeri nije (do sada) dovodio rekovalescente..."
pojavljuju se likovi koji pljuju Vujosevica (uglavnom iz politickih razloga) i onda se javljaju "objektivni" grobari koji su protiv jednoumlja na forumu i za parlamentarizam..
Alo, grobarijo, masite poentu, masite temu, al ono skroz na skroz.
Ako cete o jednoumlju, ja bih svakome iz redova "psiho i njegovi svedoci" po kratkom postupku presudio, bez prava na odbranu, pa zvao se on Ostoja, Nikola ili mozda Goran i Djordje...
Ali to ovde nije tema, tako da prestanite da spinujete u korist napredne sekte i da placete o nekakvom jednoumlju.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
А кога је је Вујошевић мирисао и његови ''аксиоми'' исто ме слабо занимају
Slabo ga zanima Vujošević a ispisa za njega više nego ja za Čovića juniora.
Ne znam šta ti uradio čovek pa u sportskim temama pominješ politiku i njegove izjave koje je se zna kada je rekao i zbog čega je rekao.

zabole me da li će Ostoja dudlati Vučiću za pare , bitno mi je da Trinkiju ne brani koga će dovesti i koga će isterati
A meni ne brani da pevam Vučku jer za to samo imam hrabrosti
i to kad sam u grupi jer sam tu anoniman i imam neograničenu moć i oslobađen od lične odgovornosti
A mi smo sve izginuli sa Duletom kada je ratovao sa AV,pa sad se opet kurčimo da možemo preko interneta da držimo ga za jaja ali nam prebojavaju mišljenje forumaši.
Jes kurc moj.
Vujošević je jedini stradao,povukao nikoga za sobom a izvukao istinu- da smo svi pičkice.
Zato bolje da se vratimo komentarisanju utakmica i Partizana
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Postoji tema o Dušku Vujoševiću!
Nastavite tamo sa raspravom. I čisto da znate svako izvrtanje činjenica na temu psiho i Dule biće rezultirana banom. Nemamo pamćenje zlatne ribice.
Hvala na razumevanju
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Na komentare -
"Dule nije bas gotivio Vesu Petrovica... Birca nam nije preveliki problem kao 11-ti igrac... Trinkijeri nije (do sada) dovodio rekovalescente..."
pojavljuju se likovi koji pljuju Vujosevica (uglavnom iz politickih razloga) i onda se javljaju "objektivni" grobari koji su protiv jednoumlja na forumu i za parlamentarizam..
Alo, grobarijo, masite poentu, masite temu, al ono skroz na skroz.
Ako cete o jednoumlju, ja bih svakome iz redova "psiho i njegovi svedoci" po kratkom postupku presudio, bez prava na odbranu, pa zvao se on Ostoja, Nikola ili mozda Goran i Djordje...
Ali to ovde nije tema, tako da prestanite da spinujete u korist napredne sekte i da placete o nekakvom jednoumlju.

Kontradiktoran si. Na FK temama si na svojoj kozi osetio kako se namece jednoumlje i pokusao si to svojim komentarima (rekao bih uspesno) da sprecis, a sad ti na ovoj temi jednoumlje odgovara. Hajde odluci se za sta si.


Ne postoji covek na ovom svetu koji je 100% cist. A razlika u komentarisanju je sto nekome onaj necisti deo vise smeta.
Da ne bih skrenuo sa teme uzecu primer Ostoje. U pocetku, (mada i sada to neki rade) polazilo se od premise "on je sns covek i cilj mu je da nas unisti". Cinjenica je da je Ostoja daleko vise uradio od prethodnika i to se vidi. Onaj ko ne zeli da vidi moze da se vrati u period kada su nam igrali Tomic, Koprivica, Vrabac i ostale vedete ove igre.
Isti taj Ostoja imao je i svoje lose strane kao npr. ono ogradjivanje za sliku sa Trifunovicem. (uzeh jedan nasumican primer)

Sad zamisli da oni koji postuju njegov rad traze od ovih sto im se ne svidja ogradjivanje kluba za Trifunovica da se samobanuju, da im se govori da je sramota sta pisu i sl.

Ako su za tebe ti koji govore sta je lose kod nekoga "objektivni Grobari" onda si i ti taj kada pises na FK temama. (inace apsolutno podrzavam tvoje komentare tamo, da ne pomislis da tebe kritikujem).

Hajde mi da pobedimo Buducnost sad, a da se spreci da Grobari imaju razlicita misljenja to ne mozemo ni ti ni ja. Zato i imamo 3,4 frakcije. Pozdrav
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ne postoje veci komplesksasi od navijaca ovog bednog kluba iz podgorice.

momcima svaka cast. trinkijeri samo pogresio sto ovo ma kraju nije povukao ekipu sa terena.

a ti ostoja ido opet sa njima na veceru pa neka bolji pobedi.. jebali te oni, i tebe i tegeltiju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top