Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Да ли ико зна шта је Никола Лончар радио, то јест скаутирао преко баре кад је евидентно да ове сезоне нећемо из тог ,,рудника" довести никога?
Moguce da su to ovi momci sto igraju za Mladost. Bibins i Taker. I Baler u Vrscu posto su bam i oni valjda sad filijala.
Solidi su, al za Partizan u ovom trenutku ne.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Navodno posle tuzbe Aranitovica ugovor sa njim raskinut na stetu kluba i odlazi u inostranstvo gde vec ima par ponuda. Teren video nije godinu dana tako da ne znam odakle te ponude
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Šta je sa najavljenim zavesama za gornji prsten kad su manje utakmice?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Neće ih verovatno ni stavljati. Koliko sam skapirao, rešili su da na svakoj tekmi puste u prodaju i gornji nivo pa kolko prodaju... A čim pustiš u prodaju, ne možeš da zatvaraš zavesom, taman da jedan čovek sedi u tom delu... Možda grešim, ne razumem se baš u te stvari oko zavesa niti znam kako one "rade"...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa bar da smo videli kako izgledaju :) a sada je bila idealna prilika za to, jer smo bili kaznjeni i taj deo je morao biti prazan.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Sta mu sad znaci ovo oko Evrolige?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Pa nije on nista novo rekao sto nismo culu od Bartomeua. 16 A licenci i dva preko evrokupa s tim da iz ABA lige nece verovatno imati niko A licencu. To ce se desiti uvrh glave za dve tri godinea i ako bude imao neko kojim slucajem A licencu iz ABA lige ,to necemo sigurno biti mi ukoliko Vucic tad bude jos na vlasti ovu zadnju recenicu sam naravno ja dodao,jer on to naravno da nece reci niti priznati
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Некада када је имао свако своју лигу било је три представника у еуролиги. Па смо се онда на наговор ћораве пудлице сви спојили и давали два представника. Када је Партизан био у преговорима за лиценцу кењао је да то не ваља за српску кошарку, да би касније пробао да издјствује лиценцу за свој кк франкенштајн. сада смо дошли у ситуацију да нећемо имати ни један клуб у еуролиги. Човек нас годинама развлачи кроз блато. Убица српске кошарке и даље просипа памет. Наша је кривица што немамо снаге, логистику, подршку да му се супроставимо. Испадамо наивни као француске собарице већ годинама
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Malo je poznato da je Danilovic imao realnu priliku da obezbedi A licencu za partizan,ali da je pod pritiskom ostalih klubova u zemlji i regionu odustao od toga. Naravno ni A licenca ne znaci da si obezbedio za vjeki vjekov igranje u evroligi, posle bi nam je oduzeli kad nas je Vucic unistio. I prokom je posle dobio A licencu pa ga sad nema nigde. Zato sada je i nece dobiti niko iz regiona jer stabilnost klubova zavisi od drzave i od toga ko je na vlasti,kad bi vucic pao covicev"sistem" i budzet bi se raspao ko mehur od sapunice svi sponzori bi se povukli dok ne vide koji novi vetar duva sa vrha.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top