Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.669
Локација
Beograd
Pa jesam li ja upumpavao pare i pravio evropsku kučku dva-tri puta?

Ili je možda upumpuvao boris jebeni biceps tadić u Partizan, pa smo dominirali?

Pa dok su oni išli čarter letovima u Zagreb i Ljubljanu, mi smo putovali raspalim autobusima na utakmice evrolige.

Pravo na mišljenje? Kurac palac, sektašenje teško :banghead:

Ma ideš na ignore, da ja ne bih došao u iskušenje da idem na trajno hlađanje.

O cemu ti pricas? Gde sam ja napisao da je Tadic davao nama pa smo dominirali? Mi smo dominirali iskljucivo iz sportskog aspekta. I tada smo imali manje nego oni ali je razlika bila manja u odnosu na poslednjih nekoliko godina.
Poredis period Zike pauka i ovog sada sto se novca tice? Tebi je to isto. Pa oni poslednjih godina dovode sve prekaljene evroligaske igrace. Isto kostaju kao oni nekadasnji? Ne budi naivan. Njihov sportski sektor je isti kurac kao sto je i tada bio ali imaju jos vise novca.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Da je drzava upumpala u FMP pare jos ranije mislite da bismo dominirali kao sto je to bio slucaj?
upumpavala je drzava !
drzava je dizala kurvu stalno manje ili vise ali pickousti nije samo dizao kurvu nego istovremeno i rusio nas pa je tako ta razlika izmedju njih i nas postajala znatna, ociglednija i nepremostiva
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
A da li da se pomene era Danilovica i Silobada?
Ako je drzava mogla tada da nas sjebe i da se otera Dule sta ce im i njihov covek dodatno unutar kluba kad i bez prisustva unutra klub je pao? Da li je dominacija FMP-a pocela za vreme Ostoje ili nekog drugog?
Da je drzava upumpala u FMP pare jos ranije mislite da bismo dominirali kao sto je to bio slucaj?

Era Danilovića i Silobada traje i dalje. Petokolonas je nagrađen KSS-om a ovaj drugi i dalje parazitira i dalje (kao i nesrećni todororic). Ostoja je tu zbog glavnog cilja FK-a. A do tada poneki kup, borba kroz institucije, slučajno da se ne ugrozi mutant. Partizan se sistemski ruši od žutih, samo su ti žuti posle promenili dresove i dobili psiha za vođu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Definitivno, neki ljudi ovde imaju kratko pamćenje. :banghead: ili se samo prave sasavi. Drzava u njih nije upumpavala ranije?! Lebe mekani...
Djindjic pomogao pokojnoj zvezdi sa 2 miliona maraka 2002 godine.
Vesic, Zika pauk i ds kompanija od 2002 do 2008 samo od sponzora ubacili 20 miliona evra u ciganku. To je 3,3 miliona godisnje samo od sponzora. U isto vreme nas budzet je jedva prebacivao 2 miliona godisnje, i to zahvaljujući transferima.
Zmago, Sakota i sin, Pesic, po tri crnca godisnje, Lukoil, Telekom...
Jbt, kako ljudi brzo zaboravljaju ono sto im ne odgovara politicki, i prosipaju nam ovde sns propagandu.
Sram vas bilo podanici vucicevi, sram vas bilo. Ovde cu da se zaustavim da ne bi popio ban.
Sram vas bilo, sto puta da vas sram bilo!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ostoja da nije iz SNS ovde bi mu se svi klanjali, ali posto je SNS pljuc.

Tesko dabii mu se klanjali, al nebitno.

Ovaj drugi dio je bitan i potpuno tacan. To je aksiom. Kad vidis sns govedo, pljuni ga i ako ti je otac.
Ja jos jednom ponavljam, taj covjek je sam izjavio da je pitao vucica da li je uredu da preuzme Partizan. Tu se prica zavrsava.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.669
Локација
Beograd
Definitivno, neki ljudi ovde imaju kratko pamćenje. :banghead: ili se samo prave sasavi. Drzava u njih nije upumpavala ranije?! Lebe mekani...
Djindjic pomogao pokojnoj zvezdi sa 2 miliona maraka 2002 godine.
Vesic, Zika pauk i ds kompanija od 2002 do 2008 samo od sponzora ubacili 20 miliona evra u ciganku. To je 3,3 miliona godisnje samo od sponzora. U isto vreme nas budzet je jedva prebacivao 2 miliona godisnje, i to zahvaljujući transferima.
Zmago, Sakota i sin, Pesic, po tri crnca godisnje, Lukoil, Telekom...
Jbt, kako ljudi brzo zaboravljaju ono sto im ne odgovara politicki, i prosipaju nam ovde sns propagandu.
Sram vas bilo podanici vucicevi, sram vas bilo. Ovde cu da se zaustavim da ne bi popio ban.
Sram vas bilo, sto puta da vas sram bilo!

Odlicno sto si izneo cifre. Koliki je sada budzet ciganke? Manji ili veci? Ja kazem veci i da je sad daleko gore nego pre. Uostalom to transferi govore! Ne treba biyi mnogo pametan i zakljuciti to.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Jel se ti zezas ili sta?!
Upumpavale su se pare u ciganku uvek, sad je razlika u tome sto se Partizan urusava sistemski, a u tome uspesno pomazu rukovodioci svih nasih klubova, ukljucujuci i ostoju.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Nepotrebna rasprava. Cinjenice su sledece. Da li je stanje u klubu bilo bolje pre Ostoje ili sad? Odgovor je svima jasan,sto i nije tesko jer je klub bio urusen do kraja,kao sto je sad vk. Da li ce bilo koji klub u sd imati bar priblizno ravnopravan tretman sa ciganima i to ne samo finansijski dok je ovaj rezim? Nece ,i tu je odgovor jasan. Naravoucenije,skoncetrisite se na rusenje glave,a ne repa i pipaka.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.669
Локација
Beograd
Ja ne kazem da nisu nego da je sada kolicina tog novca nesrazmerna sa vremenom tada.

Poenta nije u tome koliko su oni dobili novca nego pljuvanje Ostoje po defaultu samo zato sto je iz SNS. Argumenta bez. On je iz SNS-a i poslat je da urusi klub. Sta je onda Pekovic? Jos gori monstrum koji mrzi Partizan? Bilo bolje za njegovo vreme?
I da se razumemo posto ovde ljudi, posebno ovi sto su se juce registrovali, lako etiketiraju svakog, ja sam protiv SNS-a i Vucica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odlicno sto si izneo cifre. Koliki je sada budzet ciganke? Manji ili veci? Ja kazem veci i da je sad daleko gore nego pre. Uostalom to transferi govore! Ne treba biyi mnogo pametan i zakljuciti to.
Jeste gore to niko ne spori, samo sto je nekad Doron Perkins u Makabiju bio plaćen 200k a sad takvi igrači koštaju preko pola miliona, cene su skočile više nego duplo. Od Mirotićeve sadašnje plate je mogla maltene cela barselona da se plati a i tada su imali para...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.878
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa ko je urušio klub do kraja?

Dule da zbog svoje sujete i kupovine slika ili oni koji su postavali tog jebenog potrčka?

I sad oni koji su ga urušili, hoće preko jebenog nepismenog limara da podižu klub, pa koji su ga onda moj kurac urušavali? Možda da bi se pojedinci sad radovali kako idemo brže, bolje, jače, i zaboravili ko nas je doveo u to stanje?

Ili jebeni nepismeni limar daje svoje pare protiv volje onih koji su ga postavili?

I koji kurac Peković? Pa nemojte da kopiram postove kako je tad teklo med i mleko u odnosu na ono vreme kad su Duletu došla tri igrača.

vazura, vučelić, peković, limar su govna potekla iz iste kanalizacije čiji je cilj marginalizacija Partizana, jedina razlika među njima je u njihovim zadacima, jer glupe mase se moraju paliti i smirivati, samo što sam ja u te mase uvek isključivo uvrstavao cigane, a na moju veliku žalost, nisu samo cigani.
 
Последња измена од уредника:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Ovde izgleda neki citaju forum tek dva dana.
O Ostojinim obecanjima i dostignucima smo napisali doktorate, i vise smo truda ulozili u to nego mali doktor sinisa i ostale akademske mu kolege.
Ja stvarno vise nemam zivaca da ponavljam kao papagaj sve to, a ako je nekoga mrzelo da sve to iscita, njegov problem.
Ovo sto je Stojance napisao je sustina. Za onoga ko hoce da shvati.
Pisali smo mi i za Pekovica mnogo sto sta, ali izgleda da neki selektivno citaju.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Pa ko je urušio klub do kraja?

Dule da zbog svoje sujete i kupovine slika ili oni koji su postavali tog jebenog potrčka?

I sad oni koji su ga urušili, hoće preko jebenog nepismenog limara da podižu klub, pa koji su ga onda moj kurac urušavali? Možda da bi se pojedinci sad radovali kako idemo brže, bolje, jače, i zaboravili ko nas je doveo u to stanje?

Ili jebeni nepismeni limar daje svoje pare protiv volje onih koji su ga postavili?

I koji kurac Peković? Pa nemojte da kopiram postove kako je tad teklo med i mleko u odnosu na ono vreme kad su Duletu došla tri igrača.

vazura, vučelić, peković, limar su govna potekla iz iste kanalizacije čiji je cilj marginalizacija Partizana, jedina razlika među njima je u njihovim zadacima, jer glupe mase se moraju paliti i smirivati, samo što sam ja u te mase uvek isključivo uvrstavao cigane, a na moju veliku žalost, nisu samo cigani.
Ne znam sto si moju poruku citirao,u odnosu na tvoj komentar,zna se ko je urusio klub i kako,to i pise u mom upisu,sve sa dijagnozom i terapijom
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
^ Ista vest od pre dva dana. To je onaj talijan napisao na insta. Da je igrac zainteresovan ali treba klubovi da se dogovore. Izuzetno me nerviraju takvi nasi "novinari" koji preformulisu par recenica i kao najnovija eksluzivna vest.
Videcemo u narednim danima
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ima na yt cele utakmice njegovog tima.
Ne znam meni se čini da nam još jedan undersize centar nije potreban, već drugačijih karakteristika. Nama treba neko ko bi dao drugačiju dimenziju igri u reketu i da možemo kombinovati i prilagođavati se različitim protivnicima. Sad u top 16 fazi ćemo već igrati protiv kvalitetnijih centara Gamble, Hamilton (213cm).. Nas je Watt odvalio u porazu od Venecije.

Redži je za ovih nekoliko utakmica doneo ono što sam i očekivao da će doneti, brži protok lopte, lepo razigrava saigrače ali opet kao da mi fali nešto sem centra u ekipi. Fali mi lider na bekovskoj poziciji za kog znaš da kad dođu utakmice za trofeje da će doneti sigurne poene. Pejnersova minutaža u poslednjih nekoliko utakmica nekako mi nagoveštava da je to to od njega, protiv cz fmp-a 3:38 minuta, protiv budućnosti 4:07 minuta, jedino protiv Krke ajde izuzetak 16:52 minuta, protiv Cibone i Igokee nije igrao. Ako bude bio katovan, ostajemo na Radetu koji nije konstantan.

Verujem u Trinkijerija da će izabrati pravo rešenje na centru, ne smemo tu pogrešiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top