Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.106
Ako neko zaslužuje da bude ispluvan zbog izjave trenera KK Partizan, onda je to uprava na čelu sa Ostojom i niko drugi. A zna se ko je i kako tu postavljen. Ali, to je već stara, prilično izlizana priča.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.967
Локација
Академија
Да је Тринкијерију јасно стање у држави и мешање политике у спорт код нас онда вероватно не би ни хтео да дође. Код његовог доласка била је пресудна жеља да води један од највећих кошаркашких клубова из некадашње СФРЈ, и бившег европског првака. Сетите се да га је Човић хтео али га је овај одбио.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
je l vi stvarno mislite da je Trinkijeri glup čovek i da nije do sada skapirao kako stvari stoje kod nas?!
ili vam je lakše seba da ubeđujete u to.

slažem se da je za ovu njegovu izjavu kriv isključivo ostoja.
jedino što Trinkijeriju uzimam kao olakšavajuću oklnost je to što je verovatno dobio nalog da to kaže, da nije iz njegove glave... bar se nadam.

a ovo je tim gore što su se do sada samo rukovodioci zahvaljivali i hvalili psihopatu, a sad izgleda mora i struka.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.967
Локација
Академија
Мени не личи Тринкијери на човека који би говорио оно што му се каже, поготово ако не мисли тако. Можда грешим али чисто сумњам. А да је реакција претерана, то се слажем.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Ta preterana reakcija jedino moze da dovede do toga da se ovakav vid izjave nikada vise ne ponovi.
A sto se tice izjave u bliskoj buducnosti jedino nadolazeca petica moze da je opravda, u daljoj "dzaba vam novci moji sinovci" ce bar meni biti dovoljno.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Cega smo se sve naslusali kao navijaci KK Partizan.
Jedan trener rece da je Vucic kvalitetan drzavnik, drugi da je veliki sportista. Sjajno
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Srbija ce po drugi put platiti milione za organizovanje turnira da bi kosarkasi i kosarkasice otisli na OI. To je Andrea pohvalio. I vecina u ovoj drzavi podrzava to, zato to vlast i radi i tako "kupuje" glasace, jer je ljudima vise stalo da kosarkasi odu na OI nego da dobijemo novu zgradu klinickog centra...
Trinkijeri kao covek koji se bavi sportom u tome vidi pozitivnu stvar, ne verujem da je ide po Srbiji i da je upoznat kako ljudi zive, niti da poznaje puno penzionera koji prezivljavaju sa penzijom od 100€ pa da zna da je ludost da ovako siromasna zemlja daje milione za kosarkaske turnire.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
je l vi stvarno mislite da je Trinkijeri glup čovek i da nije do sada skapirao kako stvari stoje kod nas?!
ili vam je lakše seba da ubeđujete u to.

slažem se da je za ovu njegovu izjavu kriv isključivo ostoja.
jedino što Trinkijeriju uzimam kao olakšavajuću oklnost je to što je verovatno dobio nalog da to kaže, da nije iz njegove glave... bar se nadam.

a ovo je tim gore što su se do sada samo rukovodioci zahvaljivali i hvalili psihopatu, a sad izgleda mora i struka.

bas zato sto smatram da Trinki nije glup, smatram da ovo nije narucena izjava, vec da je klasicno sarkasticno podjebavanje..
pazi, Trinki je slatkoreciv i nije mu puno vremena trebalo da shvati kako da nam udje pod kozu, ne bi to on tek olako srusio sve to sto je gradio jednom glupom izjavam.

@Nemanja-950

prvenstveno na njih mislim, ali sada vidim da sam jedan od retkih koji veruje da je ovo nenamerna greska ili sarkasticno podjebavanje, nego li narucena izjava..
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Мени не личи Тринкијери на човека који би говорио оно што му се каже, поготово ако не мисли тако. Можда грешим али чисто сумњам. А да је реакција претерана, то се слажем.
Ne bih bio siguran u ovo. Trinkijeri je dosta namazan, slatkoreciv, vidi se iz njegovih izjava da strogo postuje neke zakonitosti koje vladaju u drustvu... Dosta toga govori i sama cinjenica da je njemu porodica daleko na prvom mestu, nije neki beskompromisni borac za pravdu, moralista koji bi dao sve za neke vise ciljeve. To znaci da je spreman da predje preko svega samo da bi odrzao svoj zivot u balansu, sto vrlo cesto spominje kao kljucnu stvar u zivotu.

Da li mu je neko rekao da pohvali Vucica? Mislim da jeste, iz prostog razloga sto je bas rekao "predsednik Vucic". Da je rekao "vlada Srbije" onda bi to moglo da se protumaci kao spontana pohvala, ali ovako nema sanse po mom misljenju.

A da li to znaci da je Trinkijeri isti kao i ostali? Ne znam da li cemo to ikada saznati, ali isto tako mislim da nije u redu da ga napadamo. Sta ako ove pohvale znace i fer sudjenje na kupu, u potencijalnim play-off mecevima protiv FMP-a, pa i u KLS?
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Čovek je rekao šta misli povodom teme o kojoj su razgovarali i to je to. Nikome se on nije zahvaljivao niti je hvalio nekoga. Druga stvar je što danas ko god kaže nešto o Vučiću, a da to nije negativno, po difoltu je smatran za izdajicom kluba.

Ništa čudno, klasičan trejdmark srpskog naroda - iz krajnosti u krajnost.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.472
Локација
underground
Pri tom on nije rekao nikakvu laz,razlog zasto je to rekao mozemo da nagadjamo,ali ja sam siguran da on misli da je njegova izjava u interesu Partizana,Da li jeste ili nije o tome se moze raspravljati.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nije se nikom zahvaljivao, pominjao je reprezentaciju i komentarisao to sto je Srbija dobila organizaciju tog kvalifikacionog turnira za OI.
Kao i u svakom sportu, to se deli iskljucivo iz politickih razloga i interesa. Uostalom mrtvo SP u fudbalu cemo uskoro gledati u usranom Kataru.

Licemerno se trazi igla u plastu sena. Nas najveci trener je isao na svecanosti koje je organizovala stranka, a platio je poslom i zdravljem to sto nije klimao glavom. Da ne navodim primere iz fudbala. Celokupna farsa "hvala Vucicu" ide na kurac svakom, ali hajde da ne preteravamo i da pustimo coveka koga boli kurac za psihopatuu i koji nije dosao u Partizan zbog Vucica, jer valjda mozemo da se slozimo da bar njemu Peder nije napravio karijeru i svoje trenersko ime je sam gradio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top