Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne znam koliko bi paket pravio probleme ljudima iz unutrasnjosti. Ipak se igra radnim danima i malo je ljudi koji mogu da oslobode tek tako tri dana, tu ubrajam i sebe iako planiram na sve tri, stvarno ne znam koliko je realno izvesti.
Neka finansijska korist za klub ili finansijska korist za navijace ne verujem da bi bila znacajna.

Svakako nije isti slucaj kao u fudbalu gde je dobar potez prodati paket za bas atraktivnu utakmicu protiv jednog od najvecih klubova na svetu, zajedno sa (ispostavilo se) nebitnom utakmicom protiv Kazahstanaca.
Mozda se tu malo odvaja Virtus, ali je ipak ovo top 16 i bezveze je prica o atraktivnim i neatraktivnim protivnicima. Nije Dacka neatraktivan klub, nije bio ni taj Virtus dok nisu napravili EL projekat. Utakmica sa Trentom je zadnja u ovoj fazi, verovatno ce biti jako bitna, cisto sumnjam da ce biti neke razlike u poseti.

Prava stvar je online kupovina, samo jos da vidimo kako ce to da funkcionise.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.748
Reaction score
6.264
Postoje dva glavna razloga pada posete na utakmicama: prvi je sukob 3 frakcije na tribini i sama atmosfera na utakmicama. Atmosfera gde ti neki brat grobar moze slucajno razbiti glavu ili gde svako peva svoje pesme. Pa nema nikakve svrhe trositi glas na medjusobna prepucavanja a ne na podrsku klubu. Druga stvar, razmazeni smo mnogo i tacka. Kad je nesto bitno krene mobilizacija za cas bi napunili 20k. Ovako ko ce da se cima svaku nedelju za neku tamo Igokeu.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Ne znam ucinilo mi se da je Tegi rekao u emisiji da je danas zadnji dan za registrovanje,mozda je sledeca sreda.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.470
Локација
underground
Zadnji dan je za registrovanje igraca koji su igrali u evroligi,i evrokupu.Ostale igraci se mogu registrovati jos dugo,malte ne do plej ofa za ABA,a za evrokup nisam siguran,ali mislim posle druge faze,
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Za EK se igraci mogu registrovati do 2. januara, ako su vec igrali u EK. Ostali igraci se mogu registrovati do kraja februara.

Za ABA se mogu registrovati igraci do 15. februara. Iz ABA u ABA se ne mogu vise registrovati igraci i Tegi je verovatno na to mislio.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Nadam se da sam pogodio temu. Ne pišem često na forumu i iako nisam njihov ljubitelj, moram da pohvalim upravu što je konačno uvela sistem elektronske prodaje karata. Tražio sam to odavno i svaka čast što je nešto urađeno po tom pitanju, to znači da ipak imaju bar nešto sluha za navijače
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.440
Reaction score
4.791
Ni meni... ceo dan pokušavam da naručim ulaznice, ali ne ide... zvao sam njihov call centar, ne znaju da objasne... poserem im se na sajt... ceo život kupujem i plaćam ulaznice online, ali ovakav amaterski sajt nisam video...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Odradio ,,Milojicin mali'' na brzinu. Umesto da se pripreti promenom firme za prodaju ulaznica, da ih nateraju da urade ozbiljno. Ili zajednički da urade ozbiljnije. Sve i da radi kako treba, sto posto bi zakucao sistem, ako bi više od 10 ljudi istovremeno pokušalo da obavi transakciju.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jel sam ja dobro razumeo da pise da se karta protiv mornara moze on line kupiti samo jos sutra?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.966
Локација
Академија
Ко? Остоја? Па немој тако, знаш да је ходао на штакама пре пар месеци. Увео је електронску наплату коју си тражио, имај мало милости. :D

ostoja-mijailovic-stake.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Мислим да није само цена у питању. Доста људи је престало да долази након што су играчи изашли у мајицама са ликом Салета Мутавог као и након што су неки људи на трибини преваспитавани због скандирања против Вучића. И да буде бесплатан улаз тешко да бисмо напунили Арену, нарочито у АБА лиги против било ког противника, осим можда цигана.

Prošle sezone na svakoj pun Pionir. Bile i frakcije, bilo i prepucavanja ali sve u svemu retko kad ispod 5000 na malim utakmicama.
Pare su glavni razlog.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Sto se tice pojacanja ja prizeljkujem Lovernja ili Dangubica. Red je da i Partizan vrati nekog svog starog igraca i legendu kao sto je Zo, ili pak da ukrade vecitom rivalu kao sto oni nama rade godinama. Sto se tica oba slucaja, davno se nisu dogodila, a bas takvi igraci nam trebaju, a cuo sam nrke spkulacije, tako da, sve je moguce.

Nagađanja, lične želje su najstrožije zabranjene po pitanju transfera.

Poeni

WebCrew edit
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Pise li jos ko osim srbije danas o izvesnom centru Dzadzuanu Dzo
nsonu eks Boston,Lokomotiv i sadasnjem igracu Basaksehira ?ht
navodno max bet izvor
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top