Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.915
Reaction score
25.622
Локација
ante portas
Meklin

Klasična moderna evropska petica niskog težišta tipa Hajns,Hendriks itd.
Pokretljiv,skočan.
Ne znam u kakvom je stanju sad, ali nekad je bio jak ko bizon , nisi mogao da ga izguraš iz stava .
Kroz karijeru je igrao za primarno defanzivne ekipe koje su peglale brutalnu odbranu Oly i Alba.
Trenutno je sigurno u padu,ali videcemo šta može.

Welcome Jamel
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisam potkovan košarkaški kao neki ovde, ali nadam se da će ga Profa utegnuti što se tiče fizičke spreme. Jedino se toga pribojavam, ako ga spreme biće pojačanje..
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Još jedno 130kg mišića u reketu, dobar low-post & roller.
Igrao u Albi i Milanu između ostalih, to su tržišta koja Trinkijeri poznaje jako dobro, verujem da zna šta je doveo i kako to da iskoristi.
Sećam ga se kao dosta pokretnog za svoju građu, odličan osećaj za skok, ima taj kvalitet poput Mozlija da je "brisač" na obruču.
Da vidimo u kakvom je stanju, ono što znamo je da mora odmah da uskoči u mašinu, utakmica sa Virtusom iako je prvo kolo može u dobrome da nam iscrta putokaze
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.301
Локација
underground
I pored ovog sto su kolege rekle,jos jedan igrac koji u odbrani moze da preuzima i brani mis mec,mozda ne bas kao Mozli,ali ruku na srce ja nisam video puno igraca koji to mogu bolje od Mozlija,evo jos jedan klip,iz sezone u Olimpijakosu.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Pomešani su mi utisci.

Ako je cilj osvajanje EK, onda ova igra na sve ili na ništa itekako ima smisla.
Ipak, postavlja se pitanje kako je moguće da toliko promena pravimo u toku sezone i čija je to odgovornost?

Sa druge strane, definitivno smo izgubili neku prepoznatljivost i sve više ličimo na Makabi (oni su mi prvi pali na pamet).

Naravno, bodriću Partizan do kraja.

Ostaje pitanje, šta se dešava ukoliko ovo kockanje ne da rezultate?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.301
Локација
underground
Pomešani su mi utisci.

Ako je cilj osvajanje EK, onda ova igra na sve ili na ništa itekako ima smisla.
Ipak, postavlja se pitanje kako je moguće da toliko promena pravimo u toku sezone i čija je to odgovornost?

Sa druge strane, definitivno smo izgubili neku prepoznatljivost i sve više ličimo na Makabi (oni su mi prvi pali na pamet).

Naravno, bodriću Partizan do kraja.

Ostaje pitanje, šta se dešava ukoliko ovo kockanje ne da rezultate?
Igra na sve ili nista je pocela kad smo doveli Trinkijerija,valjda nam je tad jasno bilo da je cilj evroliga,i da Trinkijeri nece ostati ako se to ne uradi ove sezone,na stranu sto bi ja voleo da on ostane dugo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Pomešani su mi utisci.

Ako je cilj osvajanje EK, onda ova igra na sve ili na ništa itekako ima smisla.
Ipak, postavlja se pitanje kako je moguće da toliko promena pravimo u toku sezone i čija je to odgovornost?

Sa druge strane, definitivno smo izgubili neku prepoznatljivost i sve više ličimo na Makabi (oni su mi prvi pali na pamet).

Naravno, bodriću Partizan do kraja.

Ostaje pitanje, šta se dešava ukoliko ovo kockanje ne da rezultate?
Potpuno te razumem, ali koji je drugi put? Šta treba sve karte da bacimo na osvajanje takmičenja u kome gmizavac sa dva tima u istom odlučuje kad i s kim hoće, a kad neće da igra?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Mclean sa klipova od pre godinu,dve, tri I ovaj koji nama dolazi, nije isti igrac, aliii nije ni mnogo losije stanje nadam se. Nije sigurno na maksimumu ali ako ga dovedemo na optimum kada bude najbitnije bice dobra stvar.
Pre svega nam donosi to da ne strepimo da li ce I kada Mozli biti natrpan licnim greskama od nekog ciganskog sudije...

Srecno momak.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
@ Илић-Капитен,

U ovom trenutku je teško dati bilo kakav odgovor na to pitanje.

Obično kada se radi neka analiza postoje 3 pitanja - gde smo sada, kako smo došli dotle i gde želimo da budemo?

Odgovor na treće pitanje je jasan.

Odgovori na prva dva pitanja zahtevaju određenu vrstu odgovornosti, a ja ne mogu da se setim nekog primera odgovornosti na takvim pozicijama u Srbiji.

Ako stavljamo već akcenat na EK, gde se itekako slažem sa Žalosnom Sovom, onda mi samo nije jasno zašto se nije ušlo ranije u neko kvalitetnije planiranje. Koliko god da sam fan gerilskog načina razmišljanja i improvizacije, svestan sam da itekako ima mana i nedostataka, pogotovo kada se poredi sa nekim sistemom.

Najiskrenije se nadam da će ova gerila uroditi plodom.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Ne možeš da gradiš sistem kad ceo sistem radi protiv tebe, počevši od Ajatolaha... Očigledno da je gerila jedini način... Između gerile i kapitulacije izbor je jasan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
All american petorka je sve samo ne gerila...
Da ne pričam o tome da sada dovodimo igrače koje smo mogli i letos, ali smo se dodatno ukopali s platama Janisa i Parahuskog...
Što je sve ok, ako osvojimo nešto bitnije od kupa radivoja koraća... U suprotnom je fijasko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top