Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sve mi se manje svidja trinkijeri...


Pa to kod tebe traje vec mesecima, nazivas ga luckasti , i slicno zaboravio sam ostale epitete zato sto sam zeleo jer me nervirao svaki tvoj upis o njemu. Normalno da imas pravo da ga ne volis, ali ti se tako postavljas u pojedinim situacijama(tipa videcemo u aprilu), kao da jedva cekas da dokazes da si u pravu i da to vise zelis nego da se osvoji titula, sto je meni bolesno za bilo kog Partizanovca.

Druga stvar on je u ovom intervju sve objasnio ko je hteo da cuje. Niti se pretvara da je neki madjionicar , niti se pretvara da u bilo cemu kontrolise igrace van terena. Ono sto je bilo sa Duletom je nesto sto se nece ponoviti vise, i nama ostaje da budemo srecni sto smo bili svedoci tih vremena. Trebao nam je centar, struka je procenila da je to najbolji potez i ostaje nam da ih podrzimo tek je januar.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nema vece kletve od "dabogda bio predsednik kk Partizan".

Dovodio-ne dovodio igrace, jebace ti sve po spisku.

Kenja mi se vise od kukanja.

Sto se mene tice, i Meklin i Lovernj i krilo, daj SVeeeeeEEEEEEEEE.
AAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mnogo volim argument: 'kukaju za domaćim igračima, a onda kukaju i kad im igra Đoko Šalić'. Jer Đoko je standard kad su domaći igrači u pitanju... Vojimjeoca... Drugi najomiljeniji argument mi je 'recite koji domaći'. Pa ja kad bih to znao kadrirao bih u nekom evroligašu, nije to moj posao, kao navijača, da pronalazim igrače, već posao stručnjaka, skauta, a njih bira i postavlja klub. Ali banalan primer za to je da u Aba ima 5 eks ju igrača koji bi doprineli igri više nego Pejners.

I nemojte da dramite kako neko ovde napada KK Partizan. Drugačije poimamo koncepciju tima i to je to.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Jednostavno nema domaćih koji mogu da ispune očekivanja, milion puta je vođena rasprava o tome.
Svi smo na istoj strani, svi bismo voleli da ih ima, ali ih nema.
Meni je ovde problem to što bi jedan morao da otpadne za domaća takmičenja, a red je da se ista osvoje. Ipak, zna se šta je na prvom mestu, pošto se i o tome pričalo milion puta.
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Obe ruke za Zofrija, samo u kom je stanju... ako sve ovo bude znacilo opredeljenje za trajnu EL i da nemamo krater u budzetu onda sam prezadovoljan, u suprotnom plasim se buducih dana, da ne budi crnji od jucerasnjih...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jednostavno nema domaćih koji mogu da ispune očekivanja, milion puta je vođena rasprava o tome.
Svi smo na istoj strani, svi bismo voleli da ih ima, ali ih nema.
Meni je ovde problem to što bi jedan morao da otpadne za domaća takmičenja, a red je da se ista osvoje. Ipak, zna se šta je na prvom mestu, pošto se i o tome pričalo milion puta.

Da budemo precizniji, bilo je, ali prema onome sto sam ja cuo, i Lucic i Milosavljevic su dobili znacajno bolje ponude za produzetak ugovora, i tu se prica o tome zavrsila..
Jedino da smo pljunuli po 600 kila za obojicu, tj pola igrackog budzeta, i da se nadamo da im njihovi maticni klubovi nece dodatno povecati primanja.

Raduljica je kontaktiran ali je bio pod milionskim ugovorom u Kini.

Moje misljenje oko domacih igraca, je da je jedina greska bila dovodjenje Bircevica, a ne Macvana, koji bi kostao nesto vise, ali je visestruko bolji igrac za ovaj tim Partizana.

Videcemo, rezultati ce pokazati da li je ovo pravi put.

@Nemanja-950
Tako je.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.308
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mnogo volim argument: 'kukaju za domaćim igračima, a onda kukaju i kad im igra Đoko Šalić'. Jer Đoko je standard kad su domaći igrači u pitanju... Vojimjeoca... Drugi najomiljeniji argument mi je 'recite koji domaći'. Pa ja kad bih to znao kadrirao bih u nekom evroligašu, nije to moj posao, kao navijača, da pronalazim igrače, već posao stručnjaka, skauta, a njih bira i postavlja klub. Ali banalan primer za to je da u Aba ima 5 eks ju igrača koji bi doprineli igri više nego Pejners.

I nemojte da dramite kako neko ovde napada KK Partizan. Drugačije poimamo koncepciju tima i to je to.
Treći su ova komunjarska lupetanja, draži mi je "ime nekog stranca kog svi volimo nego ne znam koji Srbin koji je igrao za ciganliju"...
Ako moram da objašnjavam da je za mene i onaj Gegić domaći igrač, i da je to svako suštinski kog Partizan napravi igračem, pa tako i taj Žofri i ko ne razlikuje to od klasičnih plaćenika koji su tu da izguraju sezonu i popune kvalitet, onda ne moram ni da pišem ovde...
Kao i kad pisah za Gaudloka, pa gle čuda ispadne da ga niko ni neće...
Što se tiče domaćih igrača ko hoće nađe način ko neće nađe izgovor.
Kao što za Novicu iz zemuna nije znala opšta javnost niti za Lučića iz superfunda, niti tog Veselog iz Slovana, ne zna ni sada, što ne znači da ne postoje...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kao što za Novicu iz zemuna nije znala opšta javnost niti za Lučića iz superfunda, niti tog Veselog iz Slovana, ne zna ni sada, što ne znači da ne postoje...
Samo što smo tada igrali el, pa su zbog te el i Duleta mladi igrači želeli dolaziti , samo što je tada bio trener Dule koji je pravio od anonimusa igračine, i tako dalje... A sad imamo trenera koji je tu da vrati Partizan u EL preko već izgrađenih igrača.
Moje misljenje oko domacih igraca, je da je jedina greska bila dovodjenje Bircevica, a ne Macvana, koji bi kostao nesto vise, ali je visestruko bolji igrac za ovaj tim Partizana.
On sam nije želeo da igra Evropu, već da igra malo fizički lakšu košarku zbog ukrštenih...

Žofri ako dođe i njega možemo gledati kao domaćeg.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Mnogo volim argument: 'kukaju za domaćim igračima, a onda kukaju i kad im igra Đoko Šalić'. Jer Đoko je standard kad su domaći igrači u pitanju... Vojimjeoca... Drugi najomiljeniji argument mi je 'recite koji domaći'. Pa ja kad bih to znao kadrirao bih u nekom evroligašu, nije to moj posao, kao navijača, da pronalazim igrače, već posao stručnjaka, skauta, a njih bira i postavlja klub. Ali banalan primer za to je da u Aba ima 5 eks ju igrača koji bi doprineli igri više nego Pejners.

I nemojte da dramite kako neko ovde napada KK Partizan. Drugačije poimamo koncepciju tima i to je to.

Pa dobro druže koje je tvoje poimanje koncepcije tima? Šta ti zapravo očekuješ?
Nije Đoko Šalić standard kada je u pitanju kvalitet domaćih igrača, ali je manje više standard kada su u pitanju dostupni domaći igrači koje Partizan može dovesti/priuštiti u ovom trenutku na toj poziciji!
Kažeš nije to tvoj posao da znaš koga dovesti, ali bitno je da znaš da ovo ne valja.
Koja je alternativa!?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Puno mi sve ovo smrdi na klasicno lozenje mase i skupljanje poena kod navijaca...Ne bih se uopste iznenadio da Ostoja na kraju dodje i kaze kako smo dali sve od sebe da dovedemo Lovernja, ali su njegova primanja i trenutno zdravstveno stanje za nas preveliki rizik.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.292
Локација
Kej Republika
Finale EC i osvojena Aba ce jedino opravdati ovakav tim.
Sve ispod toga ce nažalost biti fijasko. Kockamo se, ali realno sta nam je drugo preostalo?
Kad vidite ko su nam glavni protivnici na ova 2 fronta, trenutno drugih opcija i nema. Nego jako i do kraja!

Ali, uvek ono ali. Da nam klub vodi neko ko nije sns kadar i koga nece boleti kurac kad ode iz KK-a da li je napravio uspeh ili je klub ugasen, onda bih i ja gledao sa vise optimizma. Ovako, crv sumnje je tu i zauvek ce biti. Dokle god imamo posla sa naprednom sektom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.263
Reaction score
10.627
Локација
underground
Pa kako mislis da ce da skupi poene ako ispusi za Lovernja,a najavio ga,moze samo da izgubi poene

Dobro je i jedno i drugo resenje,Meklin,je mozda igrac koga Trinkijeri vise preferira zbog stila igre,ali Lovernj je Lovernj.Do pre mesec dana je njegovo dovodjenje bilo u rangu naucnofantasticnog filma.
Fakticki domaci igrac za koga ne treba strahovati kako ce da se uklopi i da nece uloziti zadnji atom,sto se tice borbenosti i partizanstine.a boga mi i kvaliteta. Jedino lose bi bilo da se prekombinuju pa da ispusimo za obojicu

.Sto se tice mladih domacih ili stranih igraca ,vec je sto puta receno,plus sto se situacija sad,i iz vremena Duleta iz milion razloga ne mogu porediti.Neki razlozi su i receni i ovde a ima ih jos milion.

Uostalom imamo malog Trifu i Miletica,ako oni za dve godine budu na nivou evroligaskih igraca,bice super,zaboravlja se da mi 5 godina sem Marinkovica nismo stvorili igraca evroligaskog kalibra ,da se Partizan izbegavao u sirokom luku,a da sve ovo sto bi mi doveli a sto nam je nedostopno,je igralo u Partizanu jos za vreme Duleta,i svi vec imaju po 30 godina, a i njih je ostalo tri ,cetiri. koji bi nam eventualno postali dostupni tek ako se plasiramo u evroligu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ako ova priča oko Žofrija odgovara istini, da li neko ima informaciju koliko je njegova povreda skočnog zgloba ozbiljna, s obzirom da je vuče baš dugo?
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Duletov sistem jeste u osnovi imao domaće igrače, ali u vremenima kada su to još bili igrači stare škole, timski, spremni da se uklope u kolektiv i svoju obično epizodnu ulogu odigraju perfektno - Božić, Vitkovac, Kecman dobrim delom, Avdalovic... Mladi igrači koji su uvodjeni u sistem znali su da nema boljeg puta od zajebane Duletove škole i da se mora istrpiti i trening u 6 i poziv u 22 i jebanje majke i sve...

Sa Milosavljevicem i Lucicem se praktično završava ciklus stare škole, Bogdan je već neka lagana tranzicija ka novim Instagram generacijama, kojeg se Dule ipak na vreme docepao i izveo na pravi put. Današnji klinci, ko je rekao Pecarski, hoće sve odmah, misle da su Boga za bradu uhvatili, misle da mogu da igraju po 30 minuta... Imaju na raspolaganju Megu, pa i radnički basket, oni najtalentovaniji mogu odmah i do Nba i niko od njih nema strpljenja i želje da postepeno sazreva. Jer ako je mogao Jokic, mogu i ja. U tom kontekstu, vapaji za domaćim igračima, zbog pasoša, a u glavi promaja, nema nikakvog smisla, posebno kada smo bez evrolige i pol pozicije na lokalnom draftu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top