Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Nije on njega najavio, nego je samo rekao da nam je interesantan, a tu ima velike razlike. Znam da ce sigurno biti mnogo ljudi koji ce, cak iako ne dodje, da kazu eeej pa ovaj bre hteo Lovernja da dovede, tako se to radi, samo napred Ostoja! Dovoljno je samo da se spomenu neka velika imena pa da stvoris takav efekat...

Msm da se razumemo, ja bih prvi sve dao da on dodje, ali mi ne deluje tako izvodljivo. Zato i kazem da mi ovo smrdi na ono cuveno i vec sto puta ponovljeno: Tresla se gora, rodio se mis.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.677
Reaction score
22.919
Локација
Академија
Данас пре подне није био нико у оптицају и све је било ок. Сада у оптицају Маклин и Ловерњ и опет не ваља. Да нећете можда да нам дођу Приморж Брезец или Мијаило Грушановић?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.371
Reaction score
3.908
Локација
NBG
Meni liči na sabotažu stručnog štaba, praktično doveden igrač po ukusu glavnog trenera se odjednom misteriozno stopira radi Lovernja koji vuče povredu zgloba cele sezone. A ne čudi me što je Žo po ukusu Ostoje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ostoja je ladno trebao da dovede odmah Zofrija i da zacepi usta npr tviter zajednici, doveo im miljenika da ne mantraju protiv njega.
Maklin je meni bolji zicer, mada i Zo nije los...
A da su ona stara vremena ... Mikan bi nam legao kao budali samar, kakav je to gospodin bio ...
Znaci gledao sam ga sa skoro 50 godina, pa brate pravio protivnike budalama redovno.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Lovernj van svih formi i ma koliko ga voleo kao igraca nisam siguran da je igrac koji bi nam doneo prevagu u sadasnjem stanju.
A u kojem je to stanju Žofri?
Poslednja dva meča u Evroligi:
Vs Zenit: 18 poena uz 6/9 iz igre za 20min
At Pao: 11 poena uz 5/7 iz igre za 17min
Istina prije toga mu je varirala i minutaza i ucinak ali djeluje da je polako poceo da ulazi u formu..
A i da li stvarno treba razmišljati dal je Žofri dobar za nas?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.277
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mediji objavili da je potpisao.
Čovek je pritom registrovan?!
Zvanične potvrde za sve to još nema!
Na kraju...
Predsednik se eksponira i juri Lovernja...

Lud zbunjenog.

Jako neozbiljno .
Neko neinsajdersko najrealnije objašnjenje.Meklin je igrač po ukusu trenera, u međuvremenu se određenim kanalima otvorila populistička prilika da se dovede ime poput Žoa, da se kupe navijači, meni se čini da taj “sukob” nije prvi ove sezone, meni i dalje nije jasno da Trinkijeri posle katovanja Parahuskog pre skoro 10 godina traži izricito njega kao prvog centra...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.375
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Meni liči na sabotažu stručnog štaba, praktično doveden igrač po ukusu glavnog trenera se odjednom misteriozno stopira radi Lovernja koji vuče povredu zgloba cele sezone. A ne čudi me što je Žo po ukusu Ostoje.
Mirise na to da je nesto zapelo oko McLeana pa sad Ostoja vadi fleke sa pricom oko Lauvergna.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037

Mislim da se maši poenta oko pojma stranac. O tome je govorio Vujošević nedavno. Prosto, mentalitet igrača iz USA je drugačiji, kao i motivi, košarkaško vaspitanje, navike... Daleko od toga da mislim da je realno da naš tim čini 12 srpskih, ex yu ili evro košarkaša, ali samo sistem sa pretežno tim igračima uz 3 do 4 USA stranca može biti delotvoran. Mi smo došli u situaciju da popunjavamo rotaciju sa strancima, dakle 12,13 igrač nam iz USA. Na sve to pustimo Šiška da ode u Bajern! :D
Mislim da smo saglasni svi da je rezultat merilo i da možemo da sačekamo kraj sezone na miru pa da sudimo. Do tad možemo da filozofiramo čisto da ubijemo vreme.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Sad pročitah da tražimo još jednog igrača na poziciji beka/krila umesto Janisa..Andrew Harrison, koji je bio meta i letos. Otvaramo paketiće
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.580
Reaction score
3.103
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Pa to kod tebe traje vec mesecima, nazivas ga luckasti , i slicno zaboravio sam ostale epitete zato sto sam zeleo jer me nervirao svaki tvoj upis o njemu. Normalno da imas pravo da ga ne volis, ali ti se tako postavljas u pojedinim situacijama(tipa videcemo u aprilu), kao da jedva cekas da dokazes da si u pravu i da to vise zelis nego da se osvoji titula, sto je meni bolesno za bilo kog Partizanovca.

Druga stvar on je u ovom intervju sve objasnio ko je hteo da cuje. Niti se pretvara da je neki madjionicar , niti se pretvara da u bilo cemu kontrolise igrace van terena. Ono sto je bilo sa Duletom je nesto sto se nece ponoviti vise, i nama ostaje da budemo srecni sto smo bili svedoci tih vremena. Trebao nam je centar, struka je procenila da je to najbolji potez i ostaje nam da ih podrzimo tek je januar.
Drugar, ja nista protiv njega nemam. To prvo, a drugo ako se ti zadovoljavas njegovim KRK onda je neko ovdje na pogresnom mjestu. Kod mene nema kredit dok nas ne vidim tamo gdje je mjesto, pa kome to odgovaralo, a kome ne. Imas opciju ignore, a imas opciju da popijemo pivo u utorak... tako da sve najbolje :)
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Tu se sad vuče debata da li i treba ići na sve ili ništa i osvojiti EC s obzirom na neminovnu destrukciju ABA lige, pošto nam je to i jedina šansa da se vratimo u Evroligu. Tu nisam već kompetentan ali mogu ovo da kažem:
Žofrija volim kao brata, bio je jedan od mojih omiljenih stranih igrača ikada (a mnoge sam video i voleo) i ja sam uvek za njegov dolazak, jer znam da nam može pomoći.
Na toj poziciji nam dosta škripi i baš fali taj jedan dodatan igrač za rotaciju, a dolazak igrača koji ima ekstra kvalitet je pun pogodak. Igrački jeste dobar za ovaj Trinkijerijevu taktiku, skoćan, dobar i siguran sa loptom, pun energije, poznaje atmosferu i otkucaje kluba, uz to i pristojan šuter sa poludistance a i dalje dobar atleta, bez obzira na povrede. U odbrani nikad nije bio najjači ali nije nam odbrana ni glavni prioritet.

Problem je što niko ne zna u kakvom smo finansijskom stanju i što ovo izgleda kao jeftina koska bačena nama taman pred izbore uz standardno zahvaljivanje znate već kome. Žofrijeva plata svakako nije mala i ne bih da idemo grlom u jagode a završimo sa trnjem u ruci, jer ako ne osvojimo EC a imamo basnoslovno velike plate u sastavu, šta onda?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Brat Zo....Kapiten...U kakvom god stanju dobrodosao je...Momcina koja se tukla sa panterima,pokazivala grobarsku kurcinu pudlici...Zamislite svlacionicu,Novca i Zo....Grobarstina....
I jos se neko pita,treba li nam?
Ako je sve ovo istina....
P.s.Zar je vec toliko proslo....
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Meni je ovo za svlacionicu sto Djole kaze podjednako vazno u ovom trenutku kao i teren. Bitka je da klub prezivi u sportskom smislu, u finansijskom naravno, ali najvaznije je da se spase duh Partizana i partizanstine. Dok ne dodju bolja vremena, pa nam se Dule vrati makar kao predsednik kluba. :šal
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Oba rešenja koja se pominju, po meni su solidna i ozbiljna nadogradnja na ovo što već imamo. Brat Žo bi iskidao, ubeđen sam.
I da, ljudi ne zezajte se sa Mikanom Grušanovicem, bukvalno sada sa njive da dodje utrpao bi, recimo, Krki 20 poena. Bez zajebancije :)
Kakav je to car od čoveka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top