Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Zna li neko nešto konkretnije o ovom momku? Koje su mu karakteristike? Deluje kao iznuđeno rešenje, nekako na silu, samo da se kaže da su doveli nekog, s obzirom da rok za dovođenje igrača ističe. Ali baš ništa ne znam o njemu, tako da..
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Mislim da je bio saigrac Markusa na koledzu...
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.373
Локација
Western filmova
James McAdoo po svemu sudeći i ne izgleda tako loše. Odigrao je dobru partiju protiv Fenera. Prosečno 11 poena i 5 skokova u Eurokupu. To i nije tako beznačajna statistika. Sad, šta će sve biti od toga, to samo Ostoja zna.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
01.07.20.
Ostoja ekskluzivno za Informer : McAdoo ne dolazi, okrećemo se nasem bivšem asu, Đumić Boži

01.09.20.
Božo Đumić za Novosti: Grobari burazeri, Ostoja legendo, hvala na interesovanju ali ja ipak ostajem član KUD-a Abrasevic do kraja sezone. Možda nam se putevi ukrste na nekom sns otvaranju puta.

01.09.20 Ostoja za Blic: Gde je i sta radi Ziga Dimec?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Posto je ovo gotova stvar,evo i skautinga doduse od pre 6 godina,i za ocekivati je da je napredovao,fizicki svakako jeste.

 
Последња измена:

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Gledao sam ga poslednji put u North Carolini, i bio je odlican igrac , bio sam ubedjen da ce biti legitiman Nba igrac. Mada sam ja i za Diona Waitersa sa Sirakjuza bio ubedjen da je novi Wade, a sada im jedina slicnost sto obojica nosila/nosi dres Majamija :D


Bice on odlicno pojacanje, ne znam samo kakav je sa glavom trenutno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.494
Локација
vaginamandibularia
Ako sam skapirao video on 100 igraca koji su detaljno skautirani tokom koledza imao je 3 najgori sut za dva i najvise izgubljenih lopti. Takodje nije bio dovoljno cvrst u odbrani pa su ga protivnici izguravali iz reketa?
Proslo je sest godina, sasvim sigurno je napredovao. Ne ocekujem nista spektakularno, Mozli po svemu sudeci ostaje prvi centar.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Prosla sezone u EC

Ova sezona CHL

Cekali JJ Johnson,Mclean,Jo...dobili ovog...videcemo na sta ce da lici. Pokretan + ,mrsav -
Dobrodosao
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.858
Reaction score
9.872
Neka je sa srecom potpis, pa da nam donese razliku. Nadam se.

Sa druge strane, dojadile su mi vise ,,undersize'' varijante. Volim ,,oversize'' centre. Trol pod kos da se postavi, da ne pridju reketu. A, ako uspeju ponekad, da ih cetvorke sastave sa parketom. Zna se kako treba :D
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Sinoc Badnje vece. Docekam Bozic i kao sto red nalaze, proslavim i napijem se ali bas! Ujutru, mamuran kao slepi mis, odem na jedan portal da vidim dovodimo li nekog konacno i procitam: ''McADOO blizu prelaska u Partizan''!
Razmisljam u sebi, ili se i ovi sprdaju sa nama, ili si ti sine jos pijan i prividja ti se jer ne znam ni da li je i ziv Robert Bob Mcadoo (Tracer Milan)! I vratim se u krevet!
Kad ono, nisam pijan nego to nije taj McAdoo. A kakva je to igracina bila... i kako smo se kidali sa njim!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top