Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Meni ovaj batica ne deluje obecavajuce,ali od Jankera gori ne moze biti,pa ce u svakom slucaju posluziti. Dobro nam dosao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.936
Локација
ante portas

Možda i nije loš potez.
Borac prava košarkaška sredina,a malom trebaju minuti.
Sve više nego idealno.
Sad smo na pet ionako puni.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
I dalje sam šokiran činjenicom da smo doveli čoveka koji je uzeo dve NBA titule i koji je bio koristan šraf u dinastiji Golden Stejta. Ne znam kakvi su finansijski uslovi, i mislim da nam ne daje dovoljno šuterskog kvaliteta za tu poziciju, ali je pun pogodak za ovaj Trinkijerijev sistem.

Odbrana i samo odbrana. Što da ne.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ja sam samo rekao da je dobar igrač. Ako smo potrošili nenormalnu svotu novca onda je loš potez koji nam ne pomaže nikako, ali nisam uspeo da nađem finansijske detalje na bilo kom portalu (verovatno sam loše gledao).

Isto tako neko potroši 160 miliona na Majka Konlija, a on to uopšte ne vredi, što ne znači da je nužno nesposoban sa loptom, ili 88 miliona za Pogbu. To što je neko papreno preplaćen ne znači da ne zna da igra.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Meni deluje da necu upamtiti bar trecinu imena ovih ovosezonskih igraca naseg kk.
Da nam na rosteru pozavidi Nfl tim.
Ostoja opasno vrti rulet, plasim se da nismo pokrili sve sem nule..a ono se otkotrlja bas tamo.
Cekamo jos Ali Nikolica sa pozajmice i to je to :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Sinoc Badnje vece. Docekam Bozic i kao sto red nalaze, proslavim i napijem se ali bas! Ujutru, mamuran kao slepi mis, odem na jedan portal da vidim dovodimo li nekog konacno i procitam: ''McADOO blizu prelaska u Partizan''!
Razmisljam u sebi, ili se i ovi sprdaju sa nama, ili si ti sine jos pijan i prividja ti se jer ne znam ni da li je i ziv Robert Bob Mcadoo (Tracer Milan)! I vratim se u krevet!
Kad ono, nisam pijan nego to nije taj McAdoo. A kakva je to igracina bila... i kako smo se kidali sa njim!
Mislim da je Bob, ovom našem McAdoo-u, stric.

E sad, da li povukao na strica (Hall of fame) ili na ujčevinu,...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ništa, to je to. Neka osvoji prsten i ove godine, kako god. Srećno!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.966
Локација
Академија
Имао је у Голден Стејту већи допринос у освајању титуле него Дарко Миличић у Детроиту. Што значи да има још доста да гули док се не прешалта на кикбокс и узгајање воћа. Можда баш код нас васкрсне каријеру, што да не?
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.246
Локација
Kej Republika
E jbg sad i dugovanja. :)
Sad kad je plata 500+ eura, kad se grade kilometri auto-puteva, otvaraju fabrike, ti pokrećes pitanje dugova?
Zaista nije lepo od tebe, ali kapiram da ce neka excel tabela to već pokriti. :)
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Mora neko od nas i o finansijama da brine.

Puna podrska od mene :D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.966
Локација
Академија
Ако се презивају исто онда му не може бити ујак. У ствари може али је мало вероватно пошто презиме није баш често. Код њих је "uncle" назив за стрица, ујака и течу. Можда се ујка удао. :D
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Očev brat od strica mu je Bob ili tako nešto.A i roditelji su mu bili košarkaši kao i starija sestra a žena mu je odbojkašica.
Šapnuo mi Aca informacija:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top