Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
A meni jedan dobri duh iz Kluba, na pitanje o trofejnim zastavama iz Pionira, reče da nema mesta za kačenje a da ne smetaju za gledanje i da se radi na tome, šta će biti, videćemo... Jedna stvar, a verujem da nisam jedina kojoj smeta, nismo više oni Grobari, koji ostaju do poslednjeg trenutka u hali, i sinoć, a daleko da je prvi put, na oko 2, 3 minuta do kraja, oblače se ljudi i izlaze iz hale?! Ja i kad na TV gledam, i kad gubimo 20 razlike, hoću da promenim kanal, a ne mogu...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Већ је уврштен у ростер. Не знам зашто се чека званична објава доласка. Само да не буде да није прошао прегледе као Џејмс Бел.

Untitled.png
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.290
Локација
Kej Republika
Objavio je Tegi pre par dana da je prijavljen za EC, ali da se cekaju lekarski pregledi pa da ozvanice.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Morao je da bude prijavljen zbog roka, da bi registrirali pojacanje na vreme.

Stize verovatno sutra i obavlja lekarske preglede. U slucaju da ne prodje, cao dovidjenja. U slucaju da je sve ok, vec je na vreme reg i moze da igra sledece utakmice..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Znaci u slučaju da ne prodje mi ostajemo kratki za centra u evrokupu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne, od treceg kola mozemo dovesti drugog, ako ovaj ne prodje lekarski.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jedna stvar, a verujem da nisam jedina kojoj smeta, nismo više oni Grobari, koji ostaju do poslednjeg trenutka u hali, i sinoć, a daleko da je prvi put, na oko 2, 3 minuta do kraja, oblače se ljudi i izlaze iz hale?! Ja i kad na TV gledam, i kad gubimo 20 razlike, hoću da promenim kanal, a ne mogu...
Ima puno ljudi iz unutrasnjosti, ljudi imaju obaveze i kad se utakmica oduzi (a sinoc se bas oduzila) moraju da izadju. Ja sam jedan od tih. Da je utakmica bila neizvesna ostao bih do kraja taman na klupi spavao i ne stigao da zavrsim ista. Ali na +20 razlike stvarno nemam luksuz da rizikujem neke ozbiljne stvari u zivotu ostajuci nekoliko minuta duze znajuci vec da smo ih razbili.
Utakmice koje pocnu u 20;00 se obicno zavrsavaju oko 21:50h. Sinoc je trajala dosta duze i treba razumeti ljude koji su izasli, mislim da je vecina izasla "od moranja".
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
A meni jedan dobri duh iz Kluba, na pitanje o trofejnim zastavama iz Pionira, reče da nema mesta za kačenje a da ne smetaju za gledanje i da se radi na tome, šta će biti, videćemo... Jedna stvar, a verujem da nisam jedina kojoj smeta, nismo više oni Grobari, koji ostaju do poslednjeg trenutka u hali, i sinoć, a daleko da je prvi put, na oko 2, 3 minuta do kraja, oblače se ljudi i izlaze iz hale?! Ja i kad na TV gledam, i kad gubimo 20 razlike, hoću da promenim kanal, a ne mogu...

Guzva je na parkingu :D

Sto se zastava tice, ono je sramotno koliko konstrukcija blokira pogled iz gornjih redova nivoa 400. Kao da nisu ocekivali da ce hala ikad biti puna. To mora da se menja, a zastave da se postave na svod.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma kakve konstrukcije, montirali ostoja i grbovoc garnisne...
Salu na stranu, bile su te konstrukcije uvijek gore, al ne znam da li im je polozaj mijenjan.


Obrazlozenje da u onolikoj hali nemaju gdje postaviti zastave sa trofejima nema potrebe komentarisati.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
A meni jedan dobri duh iz Kluba, na pitanje o trofejnim zastavama iz Pionira, reče da nema mesta za kačenje a da ne smetaju za gledanje i da se radi na tome, šta će biti, videćemo... Jedna stvar, a verujem da nisam jedina kojoj smeta, nismo više oni Grobari, koji ostaju do poslednjeg trenutka u hali, i sinoć, a daleko da je prvi put, na oko 2, 3 minuta do kraja, oblače se ljudi i izlaze iz hale?! Ja i kad na TV gledam, i kad gubimo 20 razlike, hoću da promenim kanal, a ne mogu...

Јеби га Силви! И ја сам један од тих! Текма се завршила у 22h, док сам изашао из хале, нешто појео, дошао до кола, ето га 23:30h. Треба ми 200 км да превалим до куће. Него срећа па је жвалави направиЈо Милоша Великог, па се мало брже стиже кући.
Легао у 2h, устао у 6, па на посао. А на послу цео дан очи на "пола копља"!!! Није нама мученицима из унутрашњости лако! Ал' љубав гази километре!!! ;) ;-)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
monSi, prijatelju, ni ne mislim na ljude iz unutrašnjosti, ja se vama svima divim i to uvek naglašavam, ovo se odnosi na ljude odavde, iz Beograda. Prvo, biraju se utakmice i protivnici a drugo, izlazi se pre kraja, jbg, o tome pričam, drugim rečima, postajemo samo bleda senka navijača od kojih se tresla Evropa, o ovom našem tužnom regionu da i ne pričam...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Evo i zvanicno, dobrodosao, nadam se da je pravo pojacanje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top