Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@ vlad
Da da, za Abu je rok 15.02. Ali pisati dezinformacije tek da bi se nešto pisalo, radi reda je smešno. Novinarstvo na najnižim granama, ali me ne iznenađuje od ovih ciganštura. Reding nam se lepo uklopio, ne znaš ništa o njegovom statusu kod nas?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.904
Reaction score
25.601
Локација
ante portas
@Garbahosa

Mislim da se rok za abu faktički produžava do 17. februara tj. ppnedeljka jer ima ono pravilo vezano računanje rokova,a vezano za zadnji dan roka , ako isti padne u subotu ili nedelju na dane kad se ne radi , rok onda ističe prvog narednog radnog dana u ovom slučaju ponedeljka tako da mislim da imamo pravo do ponedeljka da registrujemo igrača.
Nisam baš do kraja siguran,ali mislim da je tako. Tako je bilo u fudbalu kad je dolazio Lazar Marković.

Nemam stvarno informacije o Redingu .
Naravno nadam se samo da će ozdraviti jer nam je neverovatno potreban.
Mislim da je povredio nešto drugo,ali grudni mišić.
Baš nema sreće.

Nisam u skorije vreme čuo za tu vrstu povrede kod košarkaša.
Ono česte su povrede ligamenata,kolena, neki imaju i problem sa leđima, ramenima, ali ovo je baš retkost.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.232
Ali koliko moras da ne budes pametan (tacija formulacija je glup) da se povredis tegom u tererani... Ko se ikada u istoriji profesionalnog sporta povredio na takav nacin. To samo nama moze da se desi:banghead:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.227
Reaction score
10.251
Локација
underground
Nek me ispravi neko ako gresim,ali ja mislim da ni prelazni rok za evrokup nije zavrsen,tacnije zavrsen je za top 16 fazu,ali ne i za dalji tok takmicenja.Sto se tice Ridinga,on jeste poceo da trenira bez lopte,za njega sezona nije zavrsena,ali mislim da niko ni u klubu ne zna i nije siguran,da li ce biti spreman do cetvrtfinala evrokupa.U svakom slucaju do kraja nedelje ce se znati,da li su te price o dovodjenju igraca,tacne,ili su novinarske patke.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Ne bi me čudilo da u tom registru još uvek stoje imena Džejmi Skina,Jana Bejkera, Tomija Vilsona i Obada Tomića.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.177
Reaction score
36.627
Znači Vikipedija. :D Hvala na pojašnjenju.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.904
Reaction score
25.601
Локација
ante portas
Ma dok ne potpiše ugovor i ne obavi lekarske ništa.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@ vlad, žalosna sova

During the Regular Season and Top 16, player additions to the team roster may be made up to Top 16 Round 1. The deadline is the Tuesday immediately prior to each round at 18:00 CET. There is an additional period for player additions to the team roster during the Tuesday immediately prior to Top 16 Round 4, up to 18:00 CET.

Jedino ovo sam iskopao u pravilniku na njihovom oficijalnom sajtu
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.232
Zna li neko nesto o kvalitetima potencijalno novog igraca? Prvi put cujem za njega....
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.147
Reaction score
14.361
Локација
Brdo Banovo
Inače odakle onom psihičkom bolesniku da KKP dobija 6 miliona e od države, jel se meni čini ili on ne zna ni da sabira ni množi sa 120?

Najnovije obracanje gnusnog gmaza Pantic Zeljka. Neprijatelji i cigani nam nisu potrebni pored ovakvih "ljudi".
Malo li je rata na tribinama, sad daj da se medjusobno hijenisu clanovi istog sportskog drustva.

Ako iko zeli, prvi korak u ozdravljenju sizofrenije je odstranjivanje ovakvih poslusnika. Doci ce valjda i taj dan.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
@SashaJa ga se sjecam kao najboljeg igraca Seminolesa u onom timu sa Ojom i Jonathanom Isaacom. Tada je bio dosta dobar trojkas I generalno njihov najbolji skorer. Ne znam kakav je sada jer ga nisam gledao od koledza.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Istekao rok za edit,

Nema dodatnog roka za registraciju novih igrača u Evrokupu.
Tegeltija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Kriterijumi su nam se ozbiljno srozali još onomad kad je ona Borjanova drolja prismrdela klubu.
što tako za snežu? pa baš se trudila i radila najbolje što ume. što vi niste nešto radili, nego sedite kod kuće dok je ona grcala ... čak je i klub tužila za neisplaćene plate...

i nije tad bila borjanova nego tumbina....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top