Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Inače odakle onom psihičkom bolesniku da KKP dobija 6 miliona e od države, jel se meni čini ili on ne zna ni da sabira ni množi sa 120?
u jednoj epizodi se izvinjavao svojim botovima da nije spavao pa je loše preračunao 72 mil.din. ( oko 600.000 €) ali je posle toga u narednoj svojoj "epizodi" ( namerno pod navodnicima, pada on često u ta "stanja") počeo da spinuje oko tih 6 mil. € pošto je izgleda video da se određen broj "realnih" upecao na trokraku pa da mu ne propadne poentiranje na limaru
nije bolest samo kad boli.. :confused-smiley-013:
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Update vesti o potencijalnom pojačanju.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Neki su sanjali kolumbijca u FKP, a dočekali ga u KKP. :D

Nadam se da više nikoga nećemo dovoditi za ovu sezonu.
Sad lagano idemo po sve !!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ima li gdje sta o ovome momku, sta mozemo ocekivati od njega, koja su mu glavna oruzja?
Kako god dobrodosao u svetinju.
Ne mogu da nadjem predraft skauting za njega.Na osnovu onoga sto moze da se nadje u poredjenju sa Redingom,trebalo bi da se radi o boljem suteru,i brzem i eksplozivnijem igracu,ali ne sa toliko smisla za kreaciju i pik,u odnosu na Redinga.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ima. MVP finala sampionata Belgije prosle sezone, gde je odveo Ostende do titule prvaka. Znaci sampion, to mu je glavno oruzje, mirno spavajte Grobari <3

U Belgiji si uvek imao zanimljive igrače ispod radara što bi se reklo + koji nisu precenjeni i koje nećeš preplatiti.
Evo isti taj Ostende ima top prospekta za el i nba klubove Amara Silu npr.
Jako zanimljivo tržište.

Angolu nisam gledao ali na yt imaju snimci celih utakmica Ostendea u ovogodišnjoj fiba ligi šampiona tako da se može pogledati.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Angola je čini mi se varijanta za sledeću sezonu i privremeno odmenjivanje RR.
Prilično divlji igrač bez nekih osnovnih košarkaških stvari, ali malo je ulaganje a može da bude velika nagrada, podržavam kupljenje igrača ispod radara pogotovo su mi zanimljivi igrači iz klubova poput ostendea koji kasnije naprave karijeru poput jr holdena lodzeskog, pa i kaukenas i mirza su tamo započeli uspon...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
^kako znas? Mislim to za sledecu sezonu. Jel ima negde na koliko je potpisan?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dobrodoslica momku iskreno nisam imao prilike da gledam kako igra i na koji nacin medjutim u Trinkijerija ne sumnjam kad je izbor u pitanju.

Verujem da ce ako se uklopi dobro nam doci da odmorimo neke igrace u "manjim utakmicama" medjutim isto tako verujem da ako je divljak poput onih koje su milogorci imali prosle godine kojima je malo bilo i 5 lopti na tererenu ili poput ovog ciganskog Pantera (ne dam loptu moja je) nadam se da ce biti zakucan za klupu vec posle prvih par "bisera".
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Evo jednog izvestaja o novom igracu.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Kad sam procitao da je "polivalentan" igrac odmah sam se najezio. Nesto sam alergican na tu rec.:D
Salu na stranu verujem da Trinki ima ideju sta ce s njim tako mu zelim punu dobrodoslicu.
P.S. Kako sere ovog Macadoo-a sa ovim medeljama i prstenjem to je strasno. :D
Samo tako nek natavi.
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top