Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.917
Reaction score
25.624
Локација
ante portas

Predsednik 1098652456 put priča o dugu i finansijama.
Da je ministar finansija manje bi govorio .
Drugo , ne znam dal' je primetio neko,ali predsednik nam ima lepu osobinu onu 'političarsku' da na postavljeno pitanje ništa ne kaže, ili kaže po principu okruglo pa na ćoše što se kaže, il ne kaže ništa il' kaže nešto deseto što on oće,ali to nije odgovor na pitanje.

Konkretno pitao ga čovek na kraju klipa lepo zašto ne može da sedi na mesto za koje je uredno platio sezonsku, a koje zauzimaju druga lica sa jeftinijim kartama, on eto odgovara kako je Arena za klub ove sezone veliki izazov i da će sledeće sezone biti drugačije.
:krsti:
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
331
Reaction score
757
To sa sedistima se lako resava. Na karti da pise samo sektor, jaca kontrola neposredno pre ulaza na tribine i ko prvi mestu njegovo je.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ili da bude "jača kontrola" u ovakvom sistemu, pa da svako može da sedne na mesto koje je platio...
Najjače kod ovakvih situacija je to što tačno možeš da zamisliš kako izgleda "prestupnik" koji ti zauzme mesto i pravi se lud.
Naučiće se red, kad-tad.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.378
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Nabolje bi bilo da proveravaju karte na ulazu u halu i da se oni ljudi koji nemaju kartu za taj sektor ne pustaju tu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Realno ni ja ne vidim resenje za taj problem oko ulaznica i numerisanih mesta.

Mozda (ali mozda je i glup predlog ne znam) da se na svakom ulazu u sektor postavi kontrolni punkt ili obezbedjenje koje ce te usmeriti na svoje mesto i ocitati ti jos jednom kartu na barkod.

Cinjenica je da mnogi to zloupotrebljavaju i od toga se ne moze pobeci, licno i ja sam imao problem jednom jer je na moje mesto seo jedan bracni par (tacnije zena na mojoj stolici) koje je rekao bih utakmica i desavanje na samom terenu zanimalo kao lanjski sneg jer sam ih u par navrata cuo kako opusteno diskutuju o nekim drugim stvarima ne vezanim za utakmicu (kao da su na romanticnoj veceri).

Nisam zeleo da se svadjam samo sam seo pored njih ali da je neko dosao leteli bi odatle.

Takodje na drugoj utakmici sam primetio da su dvojica likova sve vreme prve cetvrtine snimala ko od "sezonaca" nije dosao na utakmicu da bi sa standard 2 presli na superior uz reci "tebra sta nas boli tuki prazna su mesta idemo tamo" tako da se i to desava.

Sa jedne strane to mogu da razumem hajde jer se niko nije pojavio pa su iskoristili tu priliku da pogledaju "sa boljeg mesta" (mada ne vidim po cemu je bolje) ali zauzimanje tudjih mesta i bezobrazluk to vec ne mogu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.832
Lagano se resava sa dva redara na ulazu za sektor, koji pogleda da li je taj sektor na sezonskoj u pitanju. 2 koja blokiraju ulaz u superior i 2 da blokiraju da se sa onih zavučenih xyz redova sidje na ona ispod. Onda se nece ni cimati ljudi da ne sednu na svoja, nema svrhe.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Čuj ne može da se kontroliše preprodaja. Koje je ovo prodavanje magle.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.832
Nemaju snage da se izbore :D I tako vec cetvrt veka
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Статус
Затворена за писање одговора.
Top