Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
7.000
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

Aleksej najavljuje borbu za mesto u timu: "Razmišljam samo o Partizanu za sledeću sezonu".
Učinak na 19 mečeva u Trevizu: prosek 10.8 poena, procenat za 3 poena 45.5 %, prosek asistencija 4.8 - što se mene tiče, lepi brojevi
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ja bih za narednu sezonu pre Nikolica u timu nego Gordica...
Volden, Jaramaz, Pejdz, Nikolic, ako ostane Kolumbijac, Zagorac, Trifunovic
skroz pokriveno 1, 2, 3
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Gordić "divlja" jako često... Ako ga krene onda gazimo sve i verovatno ubacujemo 100+ poena, al ako ga ne ide a on i dalje siluje onda nas ukanali totalno i ode utakmica... Mač sa dve oštrice...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nikolic je prosek igrac, Gordic je dosta visi nivo, sa karateristikama sampionskog igraca ali verovatno glava ga omela da ima bolju karijeru. Doduse Gordic je vec na zalasku karijeru a igrao je na fizikalije.
Nikolic moze samo da bude rezerva i to u bas jakom timu koji moze da ga istrpi. Za njega se misli da je mnogo dobar odbrambeni igrac, a to bas i nije tacno.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ja ako nekome igracu zameram cesto neke stvari, to je Nemanja Gordic, mnogo puta ga kritikujem, ali vecina to radi sa pravom, kad krene on da "siluje" loptu tad sledi cupanje kose i grizanje noktiju.
Ako mu je dan, sto neko rece mi igramo leprsavo, ubacimo 90+ poena i rutinski dobijemo mec.
I takav kakav jeste, Gordic je mnogo bolji igrac od Nikolica, ostavimo simpatije i zelju na strani, Aleksej nema mesta u nasem timu sledecu sezonu, pogotovo ako mislimo da napravimo (do)selekciju tima i podignemo kvalitet za jos jedan nivo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ja se nešto i ne bih brinuo oko toga.
Postoji ona izjava o platama od 300-400 evra i kako od njih zavisi o čemu se u jednom društvu razgovara.
Nisam skroz saglasan sa tim, ali da kažemo ovako: kad je trener Pera Božić, pričamo i grizemo nokte oko opstanka u ABA ligi, kada je trener Džikić, priča se o promašenim strancima, kada je trener Muta Nikolić, niko ne priča ništa jer pokušavamo da pohvatamo šta on priča, a kada je trener Trinkijeri ili Dule, prestaje svako palamuđenje
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi dugo nije bilo reči o timu, kapiram da je osnova ostala gde treba i da svi zapravo čekamo potvrdu 4. juna da pre svega ostaje Trinkijeri (mada ja ne sumnjam uopšte) i da se onda raspišemo.

Koliko sam uspeo da pohvatam sa raznih strana (pouzdanih manje ili više) stvari stoje ovako:

Ugovore imaju:

Ognjen Jaramaz,
Rade Zagorac
Vilijam Mozli
Markus Pejdž
Brajan Angola
Rašon Tomas

Ugovori ističu:

Novici Veličkoviću
Nikoli Jankoviću
Redžiju Redingu i
Stefanu Birčeviću
Kori Voldenu

Sigurno odlazi (ako je verovati portalima)

Žanis Pejners
Džejms Makadu

Šta je sa Gordićem? Jel zna neko da li ostaje? I da li uopšte ovako izgleda tim do obraćanja Ostoje?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Volden ima na jos godinu dana cini mi se, dok je Gordicu ugovor istekao, jer je bio potpisao na godinu dana.
Voldena zadrzati po svaku cenu, a od domace ja bih produzio Jankera, pa i Bircu sto da ne, uz 2-3 pojacanja ima da surimo.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Janković, čini mi se, ima partizanski DNK i uvek volim da takvi budu u ekipi. Ima i neke sirovosti u njegovom ponašanju, često mi se učini prevelike, ali u globalu u granicama je.

Međutim, pojedini aspekti njegove igre su ispodprosečni, pre svega, iznošenje lopte na obruč i ne znam može li se to i koliko dovesti u red. Po mom mišljenju i on i Mozli zavisiće mnogo od 3.centra i dimenzije koje taj daje igri. Jer ako tu imamo dovoljno raznoliku opciju i ova dvojica će bolje delovati u svojim minutima.

Ja bih, ukoliko ne nađemo suštinski dobru drugu opciju, uzeo Lukovića i popričao s njim da maksimalno ozbiljno odradi sezonu. Ovo kažem jer bi mnogo više koristi imali od Lukovića, nego recimo od nekog izvikanog imena poput Mekadua, koji je došao kao jako pojačanje, a doprinos mu je bio neozbiljan.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Jankovic za treceg centra je premija, Grobar do koske, odbranu je mnogo popravio, dopadaju mi se njegova iskakanja, jedino da zavrsnicu popravi, mnogo je labilan, kao da gledam Tepiceva polaganja umesto da zavrsi zakucavanjem.
Inace, Mekadu je jedno tri klase iznad Lukovica, to sto kod nas nije dovoljno pokazao ne znaci da je on los igrac, cak sto vise imao je dobre partije, ali problem je bila njegova adaptacija, jer je dosao u "neugodan" trenutak bukvalno i dan danas nije naucio sve akcije.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Evo kaže djordi da ce nas nagrditi ako nastavimo istim putem : )
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Jankovic za treceg centra je premija, Grobar do koske, odbranu je mnogo popravio, dopadaju mi se njegova iskakanja, jedino da zavrsnicu popravi, mnogo je labilan, kao da gledam Tepiceva polaganja umesto da zavrsi zakucavanjem.
Inace, Mekadu je jedno tri klase iznad Lukovica, to sto kod nas nije dovoljno pokazao ne znaci da je on los igrac, cak sto vise imao je dobre partije, ali problem je bila njegova adaptacija, jer je dosao u "neugodan" trenutak bukvalno i dan danas nije naucio sve akcije.
Izvini, ali šta mi kao ekipa imamo od toga što on može ako to ni na koji način nije pokazao? Ja razumem da su oscilacije u karijeri većine igrača normalne, ali ja pratim Partizan i to mi je jedino važno, a on je imao platu, trenera, saigrače, tako da sa mog aspekta jebe mi se za njega, zaboraviću ga za 4 meseca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top