Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
mislim da nema šanse da recimo na papiru obezbedimo EL preko EC i da nam neko kaže, "e pa ne može"

Mene jedino to i plaši i sada je (osim ozlojeđenosti) jedini razlog zašto se lomim na principu "AKO-ONDA".

Ako ostaje Panatinaikos u EL a Virtus u EC onda nema dileme da se igra EC (to sam prelomio). Međutim, ako Panatinaikos ode u BCL u EL ide Virtus što uz već odrađene izlaske iz EC-a ovom takmičenju ruši rejting. Mogli bismo postati žrtva samo novog obećanja. Mislim da toliko oslabljeni EC ne može davati ekipu za EL ubuduće.

Ako dođemo u poziciju da se EL ispunjava jedino NOVCEM, teško da ćemo ikada ući. Ali eto, imam neku rezervu ali moraju se jasno znati pravila ulaz/izlaz u/iz EL a to Jordi i onih 11 sa A licencom nikada neće hteti...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Pao blefira i vrsi pritisak svesno, na kraju ce naravno igrati Evroligu.
Janakopulos jeste lud, ali nije toliko pa da pravi ekipu za sledecu sezonu, kome ce glavni konkurenti da budu Darusafaka i Tofas.
Sve i da se desi cudo, vece od covica-19, Virtus bi zamenio Pao i to je to.
Sto se tice nase odluke nisam pametan, klubu se vise LS isplati, a sto se tice igraca ne znam koliko njih od ovaj roster bi prihvatilo da igraju to takmicenje.
Sta god da odluce, na nama je da im pruzimo najjacu podrsku!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mene jedino to i plaši i sada je (osim ozlojeđenosti) jedini razlog zašto se lomim na principu "AKO-ONDA".

Ako ostaje Panatinaikos u EL a Virtus u EC onda nema dileme da se igra EC (to sam prelomio). Međutim, ako Panatinaikos ode u BCL u EL ide Virtus što uz već odrađene izlaske iz EC-a ovom takmičenju ruši rejting. Mogli bismo postati žrtva samo novog obećanja. Mislim da toliko oslabljeni EC ne može davati ekipu za EL ubuduće.

Ako dođemo u poziciju da se EL ispunjava jedino NOVCEM, teško da ćemo ikada ući. Ali eto, imam neku rezervu ali moraju se jasno znati pravila ulaz/izlaz u/iz EL a to Jordi i onih 11 sa A licencom nikada neće hteti...
Janakopulos je egzibicionista, on stalno preti, ali do sada nikada ništa nije ostvario.
Već sam pisao koji je u osnovi problem EC.
Za sekundarne evropske klubove je isplativije igrati Fiba LŠ zbog novca, EK ima samo prednost prohodnosti u El, ali ako je ta prohodnost jedan klub na 30 i nešto, onda i nije neka prohodnost.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Biće i na youtube kanalu BcPartizanTv

Panatinaikos

"Димитрис Гианнакопулос заузео је став о недавним изјавама Јордија Бертомеуа, односећи се на будућност догађаја без Панатинаикоса.
Извршни директор Евролиге у својим најновијим изјавама рекао је да будућност „дјетелине“ неће бити добра од догађаја, а Димитрис Гианнакопулос је одговорио.

У "хиту" путем Инстаграма , снажни човек Панатинаикоса поставио је питање извршном директору Евролиге.

"Четврти пут за 5 дана сте то рекли ... Да ли сте коначно забринути да будућност Евролиге неће бити добра без најуспешнијег клуба који доноси највише прихода вашем догађају?" написао је административни лидер „зеленог“ ОЕМ-а"

GOOGLE PREVODILAC....
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sad procitah da Mladost iz Zemuna ulazi u ABA 2. Jel su nam oni i dalje filijala ili to nije potrajalo?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hajde da se i sam oglasim nakon odluke da se igra EC. Iako sam bio na stanovištu da treba otići iz EC-a (ovu sezonu) iz mnogo razloga, moram priznati da ni ona opcija "da se ne igra ni EC ni BCL" nije bila za bacanje. Prvi utisak mi jeste da NISMO OBRISANI ali jesmo "PONIŽENI"... Da li je moglo da se ne izbrišemo a da se istovremeno ne ponizimo, ne znam.

U svakom slučaju, borba se nastavlja! Živeo Partizan! Iskreno se nadam da ću moći sledeće godine da kažem kako ova odluka nije loša i kako sam pogrešio. A to ću moći da kažem onda kada uđemo u EL koju svi toliko želimo!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
On je razbijač, dobro bi nam dosao, prodoran, jak kao bik, odlican i na skoku i na asistenciji, odlicno igra odbranu i nema neki sut, uklapa se 100 posto u Partizanovu filozofiju, nadam se samo da je istina .
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Dobar igrac samo to bi onda znacilo da je neki od dvojice Gordic-Walden visak...
Ne bi znacilo jer uvek treba imati 5 igraca na pozicijama 1i 2 i 2 igraca na poziciji 3. Ja mislim da dolazi mekintajer i odlazi reding npr. Na tri ce biti angola i zagor a trinkijeri ce sa milerom moci da igra sa tri beka u petorci cesto.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izrazito bih voleo da dođe i neko od naše stare garde... Ne mislim na Gagića, čisto da smo jasni.... Voleo bih zapravo Lučića ili Bogdanovića :) Ne znam koliko je Luča "realan" za Bogija znam da nije :D
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Па ако не можемо ове године до Лучића и Милосављевића, онда реално на тржишту и нема домаћег играча који може унапредити нашу игру, а да су при томе Партизановци и да су нам финансијски доступни. Можда Радуљица, али и поред њега стоји велики знак упита колико тренутно може, и да ли је за Андреин систем. Ово ће бити вероватно најнезанимљиви ,,прелазни рок" јер ми имамо 75% тима. Фале нам 2 или 3 играча (зависно од одлазака) и то је то. Можда се са њима не буде ни журило, можда неко појачање опет нахватамо на зиму, тако да не треба очекивати неко врело љето!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Статус
Затворена за писање одговора.
Top