Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Почела су нагађања.


Ovakvo lupetanje bolje da ne prenosimo, ja se vise ni ne lozim na ova prepisivanja tekstova sa instagrama koja smisljaju deca od 14 godina, samo Tegija treba slusati.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Vidim Elgin Cook prati Partizan na instagramu i okacio jos sliku kao da prelazi kod nas, kao vest onu. Ako bi neko mogao da napise nesto vise gledao sam ga par puta pa mi nije dovoljno za utisak neki.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Odgledah gostovanje Lončara kod Edina i Koleta "U obruču" i moram da priznam da je ostavio veoma dobar utisak na mene.
Ozbiljno se radi sa igračima u klubu, gledaju se svi mogući detalji i pažljivo se biraju igrači. Naravno apostrofirao je nekoliko puta da je naš najbolji igrač ustvari trener i da je cilj kluba da zadrži više od 80% tima.
Posle svega što je rekao stekao sam utisak da se baš trude oko svega i da u tom slučaju rezultat ne može da izostane.
Preporučujem onima koji imaju mogućnost da vraćaju unazad da pogledaju emisiju, neće se pokajati.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
U najboljem slučaju imaćemo konkurentan tim i krljaćemo u evrokupu kao i ove sezone, spržiti sve do finala a onda u finalu šanse su ti opet 50/50 jer ko god bude protivnik znači da ima kvalitet za finale, što znači da je na veća/manja kocki sve ulaganje i trud. celogodišnji. Nekako mi ta prohodnost iz Evrokupa jako tanka priča, ali na žalost nemamo izbor.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Tanka ili ne, EC na papiru ima garantovana 2 mesta u EL, ABA šampion samo prednost kod dodeljivanja WC.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Uh kako dobre vesti, nije moglo bolje, Gorda je igrac bitnih tekmi unistio zvezdu, bolognu u bg, ritas tamo trojka za pobedu itd.. kakav igrac.. jos da vidim volden da ostaje...
Realno dva igraca koja budemo doveli moje misljenje su bek i centar posto je Loncar rekao max 2 igraca dovodimo. I onda bi imali 5 bekova:paige,Walden,Gorda,Jaramaz,I npr miller mcintyre taj tip zelim, Zagor,Angola, i u tom sistemu cesto bi koristio Trinkijeri tri beka, dok ocekujem na cetiri Tomas birca novica, i na 5 Mozli janker i jos jedan centar, to je 13 igraca i vrv ce novica u 12 biti samo kad je potrebno. Ne znam sa trifom sta planiraju al tesko ce se on naigrati sledece sezone.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Cini mi se da je Trinkijeri u jednom intervjuu rekao da mu je drago zbog Jaramaza, jer zna koliko je radio tokom ljeta, tako nesto...
Rezultati su vidljivi, napravio j ogroman napredak, nema razloga da ne nastavi.

Generalno, ovo je odlicna prilika za individualni rad.10 dana za more im je dovoljno, dosta su lezali.


Edit:

Nije bas tako rekao, ali poenta je ista:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne kažem da neće, nemam pojma dal je više iko raspoložen da radi “prekovremeno” ali smatram da najveći potencijal za napredak (nije ni on nešto mlad da kažemo) ima upravo on i ima to grobarsko u sebi, onolka sabijanja ciganstura nisu slučajnost.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Ma jok, zna se ko je u Srbiji sa mudima, bar po informeru. :)
Aca Matovic je jedan od boljih trenra za individualni rad. Kod njega nema greske!
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
209
Reaction score
733
Локација
...
Predpostavio sam, samo sa povezao kroz salu, ker je jedan bitan za temu i individualni rad, a drugi ne.


A da je jedan od bolji to se slazem, pa i Bogdan ga je izabrao za rad na sebi proslog leta
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top