Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.797
Reaction score
2.566
Локација
CyberSpace

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.420
Reaction score
11.660
Локација
Beograd
U bre vi samo gomilate igrace kao da niko nece da ode pa da nema mesta za Trifu.Ocekujte odlazak barem jednog amerikanca ako ne i dvojice.Gordi je ponudjen novi ugovor,trebalo bi da ga prihvati ali nije to jos zavrseno.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
U bre vi samo gomilate igrace kao da niko nece da ode pa da nema mesta za Trifu.Ocekujte odlazak barem jednog amerikanca ako ne i dvojice.Gordi je ponudjen novi ugovor,trebalo bi da ga prihvati ali nije to jos zavrseno.
Pa evo ja kazem imamo za sad 4 beka angola zagorac novica birca rasa mozli jankovic i centar novi. Trifa nece u 12 biti.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Mozda Trifa upadne u 12, ali ako se izbori za minute sa Todorovicem, on se barem meni cini kao dosta veci potencijal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.062
Reaction score
15.636
Локација
Храм фудбала
Zbog cega bi neko bio privilegovan da bude u 12 ako to u tom trenutku ne zasluzuje?
Ja vjerujem Trinkijeriju, ako Trifa na treninzima pokaze da zasluzuje minute apsolutno ne sumnjam da ce iste i dobiti.
Jel smo trebali forsirati i talentovanog Pecarskog, a da to nicim ocigledno nije zasluzio, sto uspjesno pokazuje i u novom timu. Minute srazmjerne zalaganju.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.877
Reaction score
7.704
Meni produzavanje Gordica znaci odlazak Waldena:icon-cry:nekako mi je jako logicno da tako bude na kraju, kako ne bi menjali oba pleja, ne znam koliko bi bilo realno da pronadjemo boljeg igraca od Korija, kome skidam kapu za ovu sezonu.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Odlazak Angole bar razjašnjava neke stvari. U nekom trenutku sam ukapirao da će ga produžiti pa mi nije baš bilo jasno navodno interesovanje za Kodi Milera ili Kuka. Ovako se možda otvara mesto za tako nešto.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Moje misljenje je da ce svaki pravi navijac Partizana ostaviti novac klubu i barem tako pomoci da pregura ove teske dane i smanji velike gubitke, ja imam sezonsku pa ne mogu da trazim pare nazad, ali i da mogu ne bih to uradio jer su me toliko puta ove godine ucinili srecnim da svaki dinar vredi.
Pored ovoga, predlog za klub da organizuje neko druzenje sa igracima neku revijalnu utakmicu jer smo se svi uzeleli nasih kosarkasa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Људи, ако икако можете, немојте узимати новац од Клуба натраг...
Уместо да нам Клуб освоји трофеје и пуни Арену...такмичења су поништена, могућност за зараду није постојала...нека им бар та нека ,,сића,, да не морају још и то да враћају...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.062
Reaction score
15.636
Локација
Храм фудбала
Ничег се лакше нисам одрекао него ове једне улазнице. Такође као и претходници позивам све наше навијаче да не траже поврат, па да и у тој ставци поставимо недокучиву љествицу.
НАСЛОВИ: "Само 20 навијача тражило поврат", "Гробари још једном показали шта је љубав", "Нек га пуши Ђорди ми смо Шампиони", "Остоја шаље срца навијачима преко твитера" :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top