Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nisam vlasnik sezonske na moju veliku zalost,ali da imam uzeo bih novac natrag i pomogao jednom divnom degenu da mu uplatim neki tretman kod nekog kiroprakticara da mu namesti kicmu.Ozbiljno.
Ko ih jebe,uvek zelim da ih prcam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.367
"Moja druga godina kao profesionalca se nije završila onako kako sam zamišljao, ali Bog je imao svoj plan. Hvala mojim trenerima, navijačima na sjajnoj godini. Sezonu sam počeo na sjajnom mestu, završio je na još boljem, u boljoj situaciji.

Hvala Ostendeu na ljubavi, hvala Partizanu na novoj šansi. Sada sam uzbuđen da vidim šta je sledeće i šta je budućnost spremila za mene"


Ovde baš jasno piše da odlazi. Novinari "stručnjaci". :banghead:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Premalo sam ga gledao da bih dobio neki utisak kakav je igrac, ali na prvi pogled mi se nije preterano dopao zbog kontrole lopte..

to je prvi utisak..

nekako mi je laknulo kad je prvicno objavljeno da nece ostati, ali izgleda da ipak ostaje..

takodje sam gundjao u bradu dok sam gledao klipove Mozlija pre dolaska u klub, tako da cesto znam da pogresim :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Znači nama treba jedno čisto krilo, jedan centar, i plej ako Gordić ode.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
slušam jutros Rock radio na putu do posla i kažu da se snima film o našoj sezoni 09/10 i kaže voditeljka (ubeđena sam da je naša) da ćemo na malim ekranima uskoro moći da uživamo u podsećanju na neverovatnu sezonu najuspešnijeg našeg kluba koga je predvodio Duško Vujošević jedan od najboljih trenera :)

pa eto, ako neko zna nešto više, neka napiše koji redak
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
propustila sam tu obajvu tvoju očigledno :(
pa iskreno, nisam bila sigurna sve do posle ovog poslednjeg derbija u kupu ;)
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Govorili su lepe stvari o njemu. Da li je za Partizan proceniće Trinki. Mozda je bolje videti ga malo i u ABA2 kako će se snaći.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ima li neko ideju ili nešto više od toga, šta se smera na poziciji 1.. Koliko je Gorda od Igokee i da li je Voldenu aktivirano +1, šta će biti sa Nikolićem...?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
To ni sami naši plejmejkeri ne znaju.
Gordić je daleko od Partizana pretpostavljam koliko i ozbiljnost njegove povrede i kvaliteta eventualne njegove zamene koja je na stolu.
Volden je Partizanov onoliko koliko do početka sezone se ne pojavi nepristojna ponuda i eventualna kvalitetna zamena.
Nikolić će se priključiti Partizanu ukoliko mu odgovara da bude zamena zamene i vera u svoj kvalitet da može da se probije do prve opcije.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Možda bismo i mi mogli za promjenu da dignemo dupe i tužimo Evroligu bar jednom u životu, možda i ABA-u, zašto ne?
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Што се тиче тужбе, на жалост немамо ми тај ниво дрчности, нити слободе да то урадимо. Зна се уз чију сагласност наше руководство доноси одлуке.
Све урадити да Волден остане, па онда тражити појачања!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Odjednom sam osetio grč u somaku.. nadam se da sam samo paranoičan
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.993
Локација
Академија
Зар мислите да би се Тринки после свега од Партизана опростио на овакав начин? Завршена сезона званично, готови тренинзи и отишао човек кући на одмор. Не ширите панику безвезе.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top