Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Trinkijeri ostaje, ja sam ga licno pitao pre derbija kod blagajne kada sam ga sreo i ja mu verujem sta mi je rekao, idemo po evro titulu. Jedino se ne bih bunio da dodje Zoc
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Mislim da ne treba da bude panike.Siguran sam da ostaju Trinkijeri i ostatak tima,a to je vec konkurentna ekipa za sve trofeje.Nadam se jos nekom pojacanju koje pravi razliku.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Prelazak u Japansku ligu je pokazatelj onoga što je pružao ove sezone kod nas.
Mislim, nije mogao mnogo ni da pokaže pored Mozliše, ali opet japanska liga...:confused-smiley-013:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ma prosto mi neobično da nam je tu cela ekipa. Da se ne čeka 1-2 igrača bilo bi baš dosadno leto... Gledam kako nam se konkurencija "oprema" tek da bi nas stigli... A onda? BAAAAM!!!! Dovedemo 2 vrhunska na ovo što imamo već i POPIŠAMO ih SVEEEE!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Mislim da je jako bitno ne zalijetati se, dovoditi igrače tri mjeseca prije početka sezone, ne zna se uopšte hoće li se igrati ove godine. Znamo da kurava ima neograničen budžet, ali mi bome nemamo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Obrisao sam dosta upisa.

Fora je da smo naculi da se nesto desava, ali za sada nemamo nikakvu potvrdu.

Zamah uzimaju razne instagram stranice i twiterasi koji samo potpaljuju vatru i uglavnom zeljni senzacije pa prosipaju razne gluposti.

Uzdrzite se, trebalo bi da bude neke potvrde uskoro.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
^ A, jbg, ide to uz plaćanje hemijskog čišćenja... Dok se ne oglase iz Kluba, ili makar Tegeltija, ni ne razmišljam o tome uopšte, što iskreno i drugarski preporučujem...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
E do kurca, vazno je da se produze Reding i Angola:banghead:

Koriju sve najbolje u karijeri, odlican igrac, vrhunski, a ako predje u zeleznik prednje ukrstene i fibinu ligu sampiona.

Ostoja madjijo, pokupi prnje i idi!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
805
Reaction score
3.800
Izgubili smo odlicnog igraca, rekao bih ipak da je to ipak nadoknadiv gubitak ali ce vreme pokazati.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Моцарт пише да је Волден сам платио обештећење и отишао код Човића.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top